• Home
  • »
  • News
  • »
  • mumbai
  • »
  • Lata Mangeshkar Health Update: ১৪ দিনে আইচিইউত কণ্ঠশিল্পী লতা মংগেশকাৰ ! শেহতীয়াকৈ তেওঁৰ স্বাস্থ্য কেনেকুৱা জানক ...

Lata Mangeshkar Health Update: ১৪ দিনে আইচিইউত কণ্ঠশিল্পী লতা মংগেশকাৰ ! শেহতীয়াকৈ তেওঁৰ স্বাস্থ্য কেনেকুৱা জানক ...

Lata Mangeshkar Health Update: লতা মংগেশকাৰৰ মুখপাত্ৰ অনুষা শ্ৰীনিবাসন আয়াৰে কৈছে যে তেওঁ এতিয়াও আইচিইউত আছে য'ত চিকিৎসকসকলে তেওঁৰ চোৱাচিতা কৰি আছে আৰু তেওঁক কেইদিনমানৰ বাবে পৰ্যৱেক্ষণত ৰখা হ'ব।

Lata Mangeshkar Health Update: লতা মংগেশকাৰৰ মুখপাত্ৰ অনুষা শ্ৰীনিবাসন আয়াৰে কৈছে যে তেওঁ এতিয়াও আইচিইউত আছে য'ত চিকিৎসকসকলে তেওঁৰ চোৱাচিতা কৰি আছে আৰু তেওঁক কেইদিনমানৰ বাবে পৰ্যৱেক্ষণত ৰখা হ'ব।

Lata Mangeshkar Health Update: লতা মংগেশকাৰৰ মুখপাত্ৰ অনুষা শ্ৰীনিবাসন আয়াৰে কৈছে যে তেওঁ এতিয়াও আইচিইউত আছে য'ত চিকিৎসকসকলে তেওঁৰ চোৱাচিতা কৰি আছে আৰু তেওঁক কেইদিনমানৰ বাবে পৰ্যৱেক্ষণত ৰখা হ'ব।

  • Share this:
যশস্বী কণ্ঠশিল্পী লতা মংগেশকাৰ (Lata Mangeshkar) ৮ জানুৱাৰীৰ পৰা মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হৈ আছে। অনুৰাগীসকলে ১৪ দিনৰ পিছত তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্য কেনেকুৱা সেয়া জানি বিচলিত হৈছে। তেওঁক চিকিৎসালয়ৰ আইচিইউত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল য'ত ৮ জানুৱাৰীত ক'ৰোনা পজিটিভ হোৱাৰ পিছত আৰু নিউমোনিয়াত আক্ৰান্ত হোৱাৰ পিছত চিকিৎসকসকলে তেওঁক চিকিৎসা কৰি আছে। লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্য আপডেট এতিয়া পোহৰলৈ আহিছে, যিটো তেওঁৰ মুখপাত্ৰই ((Lata Mangeshkar Spokesperson Anusha Srinivasan Iyer) প্ৰদান কৰিছে।

লতা মংগেশকাৰ আৰু কেইদিনমান পৰ্যবেক্ষণত থাকিব
লতা মংগেশকাৰৰ মুখপাত্ৰ অনুষা শ্ৰীনিবাসন আয়াৰে কৈছে যে তেওঁ এতিয়াও আইচিইউত আছে য'ত চিকিৎসকসকলে তেওঁৰ চোৱাচিতা কৰি আছে আৰু তেওঁক কেইদিনমানৰ বাবে পৰ্যৱেক্ষণত ৰখা হ'ব।

সম্পূৰ্ণ আৰোগ্য হোৱাৰ পিছত আইচিইউৰ পৰা ওলাই আহিব
লতা মংগেশকাৰৰ মুখপাত্ৰ অনুষা শ্ৰীনিবাসন আয়াৰে এক বিবৃতিত কৈছে যে লতা দিদি ড০ প্ৰথা সম্দানী আৰু তেওঁৰ দলৰ তত্বাৱধানত আছে। চিকিৎসকে নিশ্চিত কৰিব বিচাৰে যে তেওঁ সম্পূৰ্ণৰূপে আৰোগ্য হয়, তেতিয়াহে তেওঁক আইচিইউৰ পৰা বাহিৰলৈ অনা হ'ব। সকলোৱে যেন ঈশ্বৰক আশু আৰোগ্যৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰে আৰু ঘৰলৈ উভতি আহে। ইয়াৰ আগতে, আয়াৰে কৈছিল যে লতাজিৰ বিষয়ে মিছা বাতৰি প্ৰচাৰ কৰা সকলৰ বাবে তেওঁ অসন্তুষ্ট।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি