• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Sapna Choudhary Video : স্বপ্না চৌধুৰীৰ এইটো গানৰ বাবে বলিয়া অনুৰাগী, ৪৭ কোটিতকৈও অধিক ভিউ হৈছে ভিডিঅ'টোৰ

Sapna Choudhary Video : স্বপ্না চৌধুৰীৰ এইটো গানৰ বাবে বলিয়া অনুৰাগী, ৪৭ কোটিতকৈও অধিক ভিউ হৈছে ভিডিঅ'টোৰ

স্বপ্না চৌধৰী

স্বপ্না চৌধৰী

Sapna Choudhary Video : স্বপ্না চৌধৰীৰ কেৰিয়াৰ মঞ্চত নৃত্য কৰি আৰম্ভ হৈছিল কিন্তু বিগ বছলৈ যোৱাৰ পিছত তেওঁ অধিক বিখ্যাত হৈ পৰিছিল। স্বপ্না চৌধৰীয়ে বিগ বছ ১১ত উপস্থিত হোৱাৰ পিছৰে পৰা বৃদ্ধি পাইছিল।

  • Share this:
স্বপ্না চৌধৰী (Sapna Choudhary) হাৰিয়ানাৰ গৌৰৱ। ছচিয়েল মিডিয়াত অতি  সক্ৰিয় স্বপ্না চৌধৰীয়ে নিজৰ নতুন আৰু পুৰণি গানৰ বাবে শিৰোনাম দখল কৰি থাকে। তেওঁৰ গানবোৰ সামাজিক মাধ্যমত অতি জনপ্ৰিয়া হৈ পৰিছে। যদি আপুনি উদাস হৈ পৰিছে বা আপোনাৰ মুড বেয়া হৈছে তেন্তে কেৱল স্বপ্নাৰ হিট গানবোৰৰ প্লেলিষ্ট এখন খোলক, তাৰ পিছতে দেখিব আপোনাৰ নাচিবলৈ মনবলৈ গৈছে আৰু মেজাজো সতেজ হ'ব। যদি আপুনি এইটো কৰিবলৈও ইচ্ছা অনুভৱ নকৰে তেন্তে স্বপ্না চৌধৰীৰ নৃত্য ভিডিঅ' (Sapna Choudhary Dance Video) চাই আপোনাৰ মনটো পুনৰ ফ্ৰেছ কৰি তুলিব পাৰে।

ভাইৰেল হৈ আছে
হাৰিয়ানাৰ নৃত্যশিল্পী স্বপ্না চৌধৰী (Sapna Choudhary) নৃত্য ভিডিঅ' ইণ্টাৰনেটত নিৰন্তৰ ভাইৰেল হৈ আছে। তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে এই ভিডিঅ'বোৰ বহুত ভাল পায়। কিন্তু স্বপ্নাৰ এটা গান আছে যি প্ৰতিটো পাৰ্টিত বজোৱা হয় আৰু মানুহে সেই গানটোত নাচি উঠে। স্বপ্না চৌধুৰীৰ একেধৰণৰ ভিডিঅ' ইউটিউবত আলোড়নৰ সৃষ্টি কৰিছে।

স্বপ্নাই প্ৰচণ্ড নৃত্য কৰে
যদি আপুনি স্বপ্না চৌধৰীৰ (Sapna Choudhary) গানবোৰ শুনে তেন্তে এই গানটো আপোনাৰ প্ৰিয় গানৰ তালিকাত অন্তৰ্ভুক্ত কৰি ল'ব মন লাগিব। ইউটিউবত থকা এটা ভিডিঅ' হাৰিয়ানাৰ গানটো হৈছে তেৰি আখিয়া কা ইয়ো কাজল (Teri Aakhya Ka Yo Kajal)। স্বপ্নাই গানটোত প্ৰচণ্ড নৃত্য কৰি আছে আৰু সন্মুখৰ দৰ্শকে হাততালি দি আছে আৰু তাইক উৎসাহিত কৰিছে। এই ভিডিঅ'টো ইয়াতে চাওক।



ইউটিউবত হিট হৈছে এইটো গান
স্বপ্নাৰ এই ভিডিঅ'টো চনুটেক পাঞ্জাৱী নামৰ এটা ইউটিউব চেনেলত আপলোড কৰা হৈছে। গানটো ডিচি মদনা (DC Madana)ৰ দ্বাৰা গোৱা হৈছে। আনহাতে, গীতটোৰ কথাবোৰ বীৰ ধড়িয়াই (Veer Dhaiya) লিখিছে। তেওঁৰ নৃত্য প্ৰদৰ্শন চাবলৈ অনুৰাগীৰ এক বিশাল ভিৰ জমা হৈছিল।

৪৭ কোটিতকৈও অধিক ভিউ হৈছে ভিডিঅ'টোৰ
এই ভিডিঅ'টোত আশ্চৰ্যজনক নৃত্যৰ পদক্ষেপ আছে। স্বপ্নাই এই নৃত্য ভিডিঅ'টোত অনুৰাগীসকলৰ পৰা এক শক্তিশালী সঁহাৰি লাভ কৰিছে। যাক এতিয়ালৈকে ৪৭০ নিযুতৰো অধিক বাৰ চোৱা হৈছে। স্বপ্নাৰ নৃত্য আসক্তসকলে এই ভিডিঅ'টোত বহুত মন্তব্য কৰিছে।

মঞ্চ প্ৰদৰ্শনীৰ পৰা বলীউডলৈ যাত্ৰা
স্বপ্নাৰ কেৰিয়াৰ মঞ্চত নৃত্য কৰি আৰম্ভ হৈছিল কিন্তু বিগ বছলৈ যোৱাৰ পিছত তেওঁ অধিক বিখ্যাত হৈ পৰিছিল। স্বপ্না চৌধৰীয়ে বিগ বছ ১১ত উপস্থিত হোৱাৰ পিছৰে পৰা বৃদ্ধি পাইছিল। স্বপ্নাই বিগ বছ জিকিব নোৱাৰিলে কিন্তু ইয়াৰ পৰা ই বলীউডত প্ৰৱেশ কৰিলে। স্বপ্না সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট সক্ৰিয়। তেওঁ কেৱল হাৰিয়ানাৰ গানবোৰেই নহয় পাঞ্জাৱী আৰু ভোজপুৰী গানতো কৰিছে প্ৰচণ্ড নৃত্য। স্বপ্না বৰ্তমান তাইৰ বহুতো প্ৰকল্পত ব্যস্ত।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Manjumoni Borah
First published: