உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Optical illusion: এই ছবিখনত আপুনি প্ৰথমে কি দেখিছে ? আপোনাৰ উত্তৰে ক'ব আপোনাৰ কেনেকুৱা ব্যক্তিত্ব ?

    Optical illusion: এই ছবিখনত আপুনি প্ৰথমে কি দেখিছে ? আপোনাৰ উত্তৰে ক'ব আপোনাৰ কেনেকুৱা ব্যক্তিত্ব ?

    টিকটকত, হান্না থ্ৰাউক নামৰ এগৰাকী মহিলাই এক নতুন অপ্টিকেল ইলিউচন মুকলি কৰিছে, যিটোৱে আপুনি ছবিখনৰ এক আভাস পোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ পৰা পৰ্দা আঁতৰাই আনিছে বুলি দাবী কৰা হৈছে।

    টিকটকত, হান্না থ্ৰাউক নামৰ এগৰাকী মহিলাই এক নতুন অপ্টিকেল ইলিউচন মুকলি কৰিছে, যিটোৱে আপুনি ছবিখনৰ এক আভাস পোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ পৰা পৰ্দা আঁতৰাই আনিছে বুলি দাবী কৰা হৈছে।

    টিকটকত, হান্না থ্ৰাউক নামৰ এগৰাকী মহিলাই এক নতুন অপ্টিকেল ইলিউচন মুকলি কৰিছে, যিটোৱে আপুনি ছবিখনৰ এক আভাস পোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ পৰা পৰ্দা আঁতৰাই আনিছে বুলি দাবী কৰা হৈছে।

    • Share this:
    প্ৰতিটো অপ্টিকেল ভ্ৰম ইজনে সিজনৰ পৰা পৃথক কৰা হয়। তেওঁৰ চিত্ৰ, তেওঁৰ অৰ্থ, ব্যক্তিত্ব চিনাক্ত কৰাৰ কৌশল পৃথক কৰে। যদি সামাজিক মাধ্যমত এনে বহুতো অপ্টিকেল ভ্ৰম আছে, তেনেহ'লে তেওঁলোকে আপোনাৰ দৃষ্টিভংগীৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব পৰীক্ষা দাবী কৰে। টিকটকত এনেকুৱা আন এখন বিভ্ৰান্তিকৰ ছবি মুকলি কৰা হৈছে।

    টিকটকত, হান্না থ্ৰাউক নামৰ এগৰাকী মহিলাই এক নতুন অপ্টিকেল ইলিউচন মুকলি কৰিছে, যিটোৱে আপুনি ছবিখনৰ এক আভাস পোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ পৰা পৰ্দা আঁতৰাই আনিছে বুলি দাবী কৰা হৈছে। প্ৰথম দৃষ্টিত ছবিখনত আপুনি কি দেখিছে সেইটোৱে আপোনাক ক'ব যে আপুনি পপুলাৰ নে ফ্লাৰ্টিং? হান্নাই টিকটক একাউণ্টত আৰু অধিক আমোদজনক পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰি থাকে, অপ্টিকেল ইলিউচনৰ বাহিৰেও।

    প্ৰথমে, আপুনি শিয়াল দেখিছে মানে জনপ্ৰিয় ব্যক্তিত্ব
    শেহতীয়াকৈ মুকলি কৰা ভিডিঅ'টোত হান্নাই এখন ৰঙীন ছবি দেখুৱাইছে যিয়ে আপুনি প্ৰথমে কি দেখিছে সুধিছিল। আপোনাক কওঁ যে ছবিখনত এটা নহয় দুটা জন্তুৰ চিত্ৰ লুকাই আছে। যদি আপুনি আগতে শিয়াল এটা দেখিছে, ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে আপুনি এজন অতি জনপ্ৰিয় ব্যক্তি। মানুহে আপোনাক বহুত ভাল পায়। সেইকাৰণে মানুহে এনে এজন ব্যক্তিক সোনকালে বিশ্বাস কৰে।



    প্ৰথম দৃষ্টিত ডলফিন দেখাজন ভয়াতুৰ
    একে সময়তে, যদি আপুনি প্ৰথমে নীলা ডলফিন এটা দেখে, তেনেহ'লে এইটো স্পষ্ট হয় যে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বিষয়ে আপোনাৰ এক বেলেগ ধৰণৰ মনোভাৱ আছে। আপুনি এজন অতি ভীৰু, লাজকুৰীয়া আৰু দ্বিধাগ্ৰস্ত ব্যক্তি। এনে লোকসকলে তৰ্ক আৰু সংঘৰ্ষ পৰিহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰে কিয়নো তেওঁলোকে অনুভৱ কৰে যে তেওঁলোকে এনে পৰিস্থিতিৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিব নোৱাৰিব। গতিকে তেওঁলোকে এনে পৰিস্থিতিৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিব নিবিচাৰে। কিন্তু মানসিকভাৱে, আপোনাৰ জ্ঞান আৰু বুজাবুজিৰ লোকসকল নিশ্চিত। গতিকে আপুনি নিশ্চিতভাৱে পৰামৰ্শৰ বাবে আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব বিচাৰিব। একে সময়তে, আৰু বহুলোকে এই পদত যোগদান কৰে আৰু তেওঁলোকৰ অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰে। এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে লিখিছিল যে তেওঁ প্ৰথমে শিয়াল দেখিছিল কিন্তু মই লাজকুৰীয়া আৰু দ্বিধাগ্ৰস্ত। একে সময়তে, আনজনে দাবী কৰিছিল যে তেওঁ সন্দেহ কৰিছিল যে তেওঁৰ বন্ধু আছে আৰু পৰিয়ালে তেওঁক বিশ্বাস কৰে। গতিকে ইয়াৰে কিছুমান যুক্তিয়ে এই অপ্টিকেল ভ্ৰমৰ ৰহস্যক অস্বীকাৰ কৰিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: