உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Brainteaser Puzzle: আপুনি ছবিখনত এগৰাকী মহিলা দেখিছে নে পুৰুষ দেখিছে ? আপোনাৰ উত্তৰটোৱে আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ৰহস্য মুকলি কৰিব ...

    Brainteaser Puzzle: আপুনি ছবিখনত এগৰাকী মহিলা দেখিছে নে পুৰুষ দেখিছে ? আপোনাৰ উত্তৰটোৱে আপোনাৰ ব্যক্তিত্বৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ৰহস্য মুকলি কৰিব ...

    এজন মানুহৰ মনোভাৱে ব্যক্তিত্বৰ (Mind Reading Techniques) বিষয়ে কয়। আপুনি এই ফটোখনৰ (Optical Illusion) সৈতে এটা সৰু পৰীক্ষা (Brainteaser Puzzle ) ল'ব পাৰে।

    এজন মানুহৰ মনোভাৱে ব্যক্তিত্বৰ (Mind Reading Techniques) বিষয়ে কয়। আপুনি এই ফটোখনৰ (Optical Illusion) সৈতে এটা সৰু পৰীক্ষা (Brainteaser Puzzle ) ল'ব পাৰে।

    এজন মানুহৰ মনোভাৱে ব্যক্তিত্বৰ (Mind Reading Techniques) বিষয়ে কয়। আপুনি এই ফটোখনৰ (Optical Illusion) সৈতে এটা সৰু পৰীক্ষা (Brainteaser Puzzle ) ল'ব পাৰে।

    • Share this:
    মানুহৰ মন ইমান জটিল বস্তু, যাৰ গাঁথনি একে, তথাপিও প্ৰতিটো মানুহৰ মন পঢ়া কৌশলে বিভিন্ন ধৰণে কাম কৰে। এজন ব্যক্তিয়ে একেটা বস্তু যিধৰণে দেখে সেয়া বেলেগ হ'ব পাৰে আৰু আনজন ব্যক্তিৰ বেলেগ ধৰণ থাকিব পাৰে। এজন মানুহৰ মনোভাৱে ব্যক্তিত্বৰ (Mind Reading Techniques) বিষয়ে কয়। আপুনি এই ফটোখনৰ (Optical Illusion) সৈতে এটা সৰু পৰীক্ষা (Brainteaser Puzzle ) ল'ব পাৰে।

    মাইণ্ড জাৰ্নেলৰ দ্বাৰা শ্বেয়াৰ কৰা এখন অংকনত, এনে কিবা লুকাই আছে যি আপোনাৰ মনৰ স্তৰবোৰ মুকলি ৰাখিব। ছবিখন চোৱাৰ পিছত আপুনি প্ৰথম কি দেখিছে সেয়া কওঁক আপুনি ইয়াত কি দেখিছে। আপোনাৰ উত্তৰে ক'ব যে আপোনাৰ ভিতৰত কোনো উদাৰ ব্যক্তি লুকাই আছে নে নেতা।

    Mind Journalএ শ্বেয়াৰ কৰা এই ফটোখনত কোনো ৰং নাই বা মনক স্পৰ্শ কৰিব পৰা একো নাই। ছবিখনত এটা সৰল অংকন আছে, যিটো ৰেখাৰ পৰা তৈয়াৰ কৰা হৈছে। এই অংকনত দুটা বস্তু লুকাই আছে। কোনোবাই এই স্কেচ্ছটো চোৱাৰ লগে লগে এগৰাকী মহিলাৰ শৰীৰ দেখা যায়, তাৰ পিছত কোনোবাই এজন পুৰুষৰ মুখ দেখে। আপুনি কেৱল ইয়াক চাব লাগিব আৰু জানিব লাগিব যে স্কেচ্ছত আপোনাৰ চকুৱে প্ৰথমে কি দেখিছে?

    উত্তৰটোৱে মনৰ ৰহস্য মুকলি কৰিব
    যদি আপুনি স্কেচ্ছটো দেখিলে প্ৰথমে মহিলাৰ শৰীৰটো দেখে, তেনেহ'লে আপোনাৰ চৰিত্ৰটো অত্যন্ত উদাৰ। আপোনাৰ চাৰিওফালৰ মানুহে আপোনাৰ ইতিবাচকতাক প্ৰশংসা কৰে আৰু আপোনাক এজন দক্ষ ব্যক্তি হিচাপে চায়। আপুনি এজন অনুপ্ৰেৰণাদায়ক ব্যক্তি আৰু আপোনাৰ কাম ভালদৰে কৰে। সামগ্ৰিকভাৱে, আপুনি এজন সন্তুলিত সামাজিক ব্যক্তি বুলি নিশ্চিত হৈছে। যদি আপুনি ছবিখনত এজন পুৰুষৰ মুখ দেখিছে, আপুনি হৈছে সেই জন ব্যক্তি যিয়ে তেওঁৰ অনুভূতি সহজে প্ৰকাশ নকৰে। আপোনাৰ নেতৃত্ব দিয়াৰ ক্ষমতা আৰু শক্তিৰ স্তৰো উচ্চ। আপুনি নিজৰ বাবে সহজ বস্তু বাছনি নকৰে আৰু ইতিবাচক লোকৰ সৈতে থাকিবলৈ পছন্দ কৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: