உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • আপুনি প্ৰথমতে কি দেখিছে Waterfall নে বগা কাপোৰ ? আপোনাৰ উত্তৰৰ জৰিয়তে জানক আপুনি কেনে প্ৰকৃতিৰ ব্যক্তি ?

    আপুনি প্ৰথমতে কি দেখিছে Waterfall নে বগা কাপোৰ ? আপোনাৰ উত্তৰৰ জৰিয়তে জানক আপুনি কেনে প্ৰকৃতিৰ ব্যক্তি ?

    যেতিয়া আপুনি এই ছবিখন চাব, আপুনি বিভিন্ন বস্তু দেখিব পাৰে। অৱশ্যে, আপোনাৰ চকুলৈ অহা প্ৰথম কথাটোৱে আপোনাক ক'ব যে এতিয়া আপোনাৰ জীৱনত কি চলি আছে।

    যেতিয়া আপুনি এই ছবিখন চাব, আপুনি বিভিন্ন বস্তু দেখিব পাৰে। অৱশ্যে, আপোনাৰ চকুলৈ অহা প্ৰথম কথাটোৱে আপোনাক ক'ব যে এতিয়া আপোনাৰ জীৱনত কি চলি আছে।

    যেতিয়া আপুনি এই ছবিখন চাব, আপুনি বিভিন্ন বস্তু দেখিব পাৰে। অৱশ্যে, আপোনাৰ চকুলৈ অহা প্ৰথম কথাটোৱে আপোনাক ক'ব যে এতিয়া আপোনাৰ জীৱনত কি চলি আছে।

    • Share this:
    অপ্টিকেল ইলিউচন হৈছে ফটো য'ত আমি আন কিবা দেখিছোঁ, কিন্তু ছবিখন বেলেগ। ইয়াৰ কাৰণ হৈছে সকলোৰে ব্যক্তিত্ব পৰীক্ষা বেলেগ। এইটোৱেই আপোনাৰ দৃষ্টিভংগীয়ে আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব পৰীক্ষাক কয়। বিশেষকৈ যেতিয়া আপুনি ছবি এখনত কিবা লক্ষ্য কৰে, ই আপোনাৰ মগজুৰ কাৰ্যপ্ৰণালী প্ৰদৰ্শন কৰে।

    একেধৰণৰ ছবি The Blondie Boys Shortsৰ দ্বাৰা শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। যেতিয়া আপুনি এই ছবিখন চাব, আপুনি বিভিন্ন বস্তু দেখিব পাৰে। অৱশ্যে, আপোনাৰ চকুলৈ অহা প্ৰথম কথাটোৱে আপোনাক ক'ব যে এতিয়া আপোনাৰ জীৱনত কি চলি আছে। যদি আপুনি আপোনাৰ নিজৰ জীৱনত হেৰাই গৈছে, আপুনি কিবা বেলেগ লক্ষ্য কৰিব, কিন্তু যদি আপুনি আশে পাশে অধিক চকু দিয়ে, আপুনি আন কিবা দেখিব। গতিকে এই ছবিখনো চাওক।

    আপুনি আগতে জলপ্ৰপাত নে বগা কাপোৰ দেখিছে?
    এই জটিল ছবিখনত, মানুহৰ ব্যক্তিত্বৰ ৰহস্য লুকুৱাই আছে। আপোনাৰ জীৱন কোন দিশত আগবাঢ়িছে আৰু আপুনি আপোনাৰ লক্ষ্যৰ দিশে কেনেদৰে আগবাঢ়িছে তাৰ ওপৰত মাত্ৰ এবাৰ চকু দিয়ক। এই ছবিখন পোষ্ট কৰোঁতে, ব্লগাৰে লিখিছিল - যদি আপুনি প্ৰথমে জলপ্ৰপাতটো দেখে, আপুনি এজন অতি সামাজিক ব্যক্তি কিন্তু আপুনি আপোনাৰ নিৰ্জনতাও ভাল পায়। একে সময়তে, যদি প্ৰথমে বগা কাপোৰ আপোনাৰ চকুলৈ আহিছে, তেন্তে আপুনি আপোনাৰ জীৱনত হেৰাই গৈছে। আপুনি আপোনাৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সংকল্পবদ্ধ।



    বিভ্ৰান্ত মানুহ
    ছবিখন দেখি বহুতো মানুহ বিভ্ৰান্ত দেখা গৈছিল। অৱশ্যে, বহুলোকে বিশ্বাস কৰিছিল যে ফলাফলটোৱে তেওঁলোকৰ ব্যক্তিত্বৰ সৈতে মিল খায়, আনহাতে কিছুমান লোকে কৈছিল যে তেওঁলোকক দেখুওৱা হৈছিল, কিন্তু তেওঁলোক ইমান সামাজিক নহয়। কিছুমান লোক আছিল যিয়ে জলপ্ৰপাত বা বগা কাপোৰ দেখা নাছিল, কিন্তু তেওঁলোকে প্ৰথমে গছ আৰু মন্দিৰটো লক্ষ্য কৰিছিল। কিছুমান মানুহে আনকি সুধিছিল কেনেকৈ ব্যক্তিত্বৰ পৰীক্ষাবোৰ ইমান শুদ্ধ?
    Published by:Kokil Sarma
    First published: