உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Shocking Video: দাড়ি কাটিবলৈ বিউটি পাৰ্লাৰত গৈ উপস্থিত হ'ল বান্দৰ , চাহাবৰ দৰে ট্ৰিমাৰেৰে কাটিলে দাড়ি ...

    Shocking Video: দাড়ি কাটিবলৈ বিউটি পাৰ্লাৰত গৈ উপস্থিত হ'ল বান্দৰ , চাহাবৰ দৰে ট্ৰিমাৰেৰে কাটিলে দাড়ি ...

    image-twitter

    image-twitter

    বিভিন্ন ভিডিঅ' ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) ভাইৰেল হৈ পৰে। আচৰিত ভিডিঅ'ৰ (Shocking Video) পৰা ধেমেলীয়া ভিডিঅ'লৈকে, মানুহেও ইয়াক ভাল পায়। সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ থকা এই ভিডিঅ'টোত চাহাবৰ দৰে বান্দৰৰ দাড়ি কাটি থকা (Monkey In Beauty Parlour) দেখুওৱা হৈছে।

    • Share this:
    বিভিন্ন ভিডিঅ' ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) ভাইৰেল হৈ পৰে। আচৰিত ভিডিঅ'ৰ (Shocking Video) পৰা ধেমেলীয়া ভিডিঅ'লৈকে, মানুহেও ইয়াক ভাল পায়। এইবোৰৰ কিছুমান লৈ চালে আপোনাৰ অৱনতি হোৱা মনোভাৱ আৰোগ্য হ'ব। একেধৰণৰ ভিডিঅ' আজিকালি সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। ভিডিঅ'টোত চাহাবৰ দৰে বান্দৰৰ দাড়ি কাটি থকা (Monkey In Beauty Parlour) দেখুওৱা হৈছে।

    ভাইৰেল হৈ থকা ভিডিঅ'টো আইপিএছ বিষয়া ৰূপিন শৰ্মাৰ টুইটাৰ একাউণ্টত শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এই ধেমেলীয়া ভিডিঅ'টো মানুহৰ মাজত যথেষ্ট জনপ্ৰিয়। বিষয়াজনে ভিডিঅ'টোৰ সৈতে কেপশ্বনত লিখিছিল - এতিয়া স্মাৰ্ট দেখাইছে। ৪৫ ছেকেণ্ডৰ ভিডিঅ'টো এতিয়ালৈকে হাজাৰ হাজাৰ বাৰ চোৱা হৈছে। ভিডিঅ'টোৰ আৰম্ভণিতে, বান্দৰটোক চাৰিওফালে চাই থকা দেখা গৈছিল। তাৰ পিছত তেওঁ অতি সহজে দাড়ি কাটিবলৈ পাইছিল।



    নাপিতজনক বান্দৰটোক ট্ৰিমাৰেৰে দাড়ি কাটি থকা দেখা গৈছিল। বহুতো মানুহ তেওঁৰ চাৰিওফালে বহি আছিল। সকলোৱে বান্দৰটোক দাড়ি কাটি উপভোগ কৰা চাই আছিল। ভিডিঅ'টো দেখাৰ লগে লগে ভাইৰেল হৈ পৰিছিল। মানুহে ভিডিঅ'টোত বিভিন্ন ধৰণৰ মন্তব্য কৰিছিল। এজন ব্যক্তিয়ে লিখিছিল যে বান্দৰটো বিয়াৰ আগতে সাজু হ'বলৈ আহিছিল।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: