உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • পাৰ্লাৰত মাছাজ লৈ ভয়ংকৰ ৰোগত আক্ৰান্ত স্বামী! ডিভোৰ্চ দিলে পত্নীয়ে

    পাৰ্লাৰত মাছাজ লৈ ভয়ংকৰ ৰোগত আক্ৰান্ত স্বামী! ডিভোৰ্চ দিলে পত্নীয়ে

    Viral News of Massage Parlour: মহিলাৰ দাবী, মাছাজ পাৰ্লাৰত গৈ পত্নীৰ সৈতে প্ৰতাৰণা কৰাৰ অভিযোগ!

    Viral News of Massage Parlour: মহিলাৰ দাবী, মাছাজ পাৰ্লাৰত গৈ পত্নীৰ সৈতে প্ৰতাৰণা কৰাৰ অভিযোগ!

    Viral News of Massage Parlour: মহিলাৰ দাবী, মাছাজ পাৰ্লাৰত গৈ পত্নীৰ সৈতে প্ৰতাৰণা কৰাৰ অভিযোগ!

    • Share this:
    সম্পৰ্কত প্ৰেমৰ লগতে বিশ্বাসো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ। যদি প্ৰৱঞ্চনা সম্পৰ্কৰ মাজত সোমাই, তেন্তে সেই সম্পৰ্ক বেছি দিন থাকিব নোৱাৰে। আজিকালি ছচিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে প্ৰৱঞ্চনাৰ বহু ঘটনা শুনিবলৈ পোৱা যায়। শেহতীয়াকৈ ছচিয়েল মিডিয়াত এগৰাকী মহিলাই তেওঁৰ স্বামীয়ে কৰা প্ৰৱঞ্চনাৰ কাহিনী শ্বেয়াৰ কৰিছে। মহিলাগৰাকীয়ে তেওঁৰ কাহিনী কোৱাৰ সময়ত নিজৰ পৰিচয় গোপন ৰাখিছে। মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰিছে যে, তেওঁৰ স্বামীয়ে মাছাজ পাৰ্লাৰলৈ গৈ তেওঁক প্ৰতাৰণা কৰিছিল। এই প্ৰৱঞ্চনাৰ প্ৰমাণ হৈছে এছটিডি অৰ্থাৎ যৌন সংক্ৰমিত ৰোগ।

    ঘটনাটো কানাডাৰ ৰিচমণ্ডৰ। মহিলাগৰাকীৰ মতে, তেওঁৰ স্বামী সেই ঠাইৰ অনুজ্ঞাপ্ৰাপ্ত মাছাজ পাৰ্লাৰলৈ যোৱাত অভ্যস্ত আছিল। তালৈ যাওঁতে, তেওঁ হঠাতে যৌন সংক্ৰমিত ৰোগত আক্ৰান্ত হৈছিল। ৰোগ নিৰ্ণয়ৰ পিছতহে মহিলাগৰাকীয়ে গম পাইছিল যে, তেওঁৰ স্বামী যে কেৱল মাছাজ লবলৈকে পাৰ্লাৰলৈ যোৱা নাছিল! সৌভাগ্যক্ৰমে, মহিলাগৰাকী এই সংক্ৰমিত ৰোগটোৰ পৰা বাছি থাকিব পাৰে। ঘটনাৰ বিষয়ে জানিব পাৰি স্বামীৰ সৈতে সম্পৰ্ক বিচ্ছেদ কৰে মহিলাগৰাকীয়ে।

    নাম উল্লেখ কৰিব নিবিচৰা মহিলাগৰাকীয়ে ঘটনাটো কানাডাৰ ৰিচমণ্ড নিউজক জনায়। তেওঁ কৈছিল যে, নিৰ্লজ্জভাৱে ৰোগটোৰ বিষয়ে স্বামীক সোধা হৈছিল। ইয়াৰ উপৰিও, বিবাহ বিচ্ছেদৰ বিষয়ে গম পোৱাৰ পিছতো তেওঁৰ স্বামীয়ে পাৰ্লাৰলৈ যোৱাটো অধিক ৰাজহুৱাভাৱে স্বীকাৰ কৰিছে। কিন্তু মহিলাগৰাকীয়ে তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে সমস্যা হোৱাৰ আগতে বিবাহ বিচ্ছেদৰ বিষয়ে নিশ্চিত হ'ব বিচাৰিছিল। ইয়াৰ বাবে, মহিলাগৰাকীয়ে তেওঁৰ স্বামীৰ এখন ফটো তুলিছিল আৰু মাছাজ পাৰ্লাৰলৈ গৈ ঘটনাৰ বিষয়ে জানিবলৈ প্ৰয়াস চলাইছিল।

    সেই পাৰ্লাৰখনত কৰ্মৰত এগৰাকী মহিলাই নিশ্চিত কৰিছিল যে, তেওঁৰ স্বামী পাৰ্লাৰখনলৈ প্ৰায়ে গৈছিল।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: