உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • ২৮ বছৰীয়া যুৱকৰ সৈতে প্ৰেম ৬৭ বছৰীয়া মহিলাৰ! নতুনকৈ ঘৰ পতাৰ সপোন দেখিছে এই দম্পত্তিয়ে!

    ২৮ বছৰীয়া যুৱকৰ সৈতে প্ৰেম ৬৭ বছৰীয়া মহিলাৰ! নতুনকৈ ঘৰ পতাৰ সপোন দেখিছে এই দম্পত্তিয়ে!

    প্ৰেমে নামানে বয়সৰ ঠিকনা। যেতিয়া প্ৰেম তীব্ৰ হয় তেতিয়া সকলো বাধা তুচ্ছ যেন লাগে। শেহতীয়াকৈ গোৱালিয়ৰৰ পৰা এনে ধৰণৰ ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে।

    প্ৰেমে নামানে বয়সৰ ঠিকনা। যেতিয়া প্ৰেম তীব্ৰ হয় তেতিয়া সকলো বাধা তুচ্ছ যেন লাগে। শেহতীয়াকৈ গোৱালিয়ৰৰ পৰা এনে ধৰণৰ ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে।

    প্ৰেমে নামানে বয়সৰ ঠিকনা। যেতিয়া প্ৰেম তীব্ৰ হয় তেতিয়া সকলো বাধা তুচ্ছ যেন লাগে। শেহতীয়াকৈ গোৱালিয়ৰৰ পৰা এনে ধৰণৰ ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে।

    • Share this:
    প্ৰেমে নামানে বয়সৰ ঠিকনা। যেতিয়া প্ৰেম তীব্ৰ হয় তেতিয়া সকলো বাধা তুচ্ছ যেন লাগে। শেহতীয়াকৈ গোৱালিয়ৰৰ পৰা এনে ধৰণৰ ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে। এগৰাকী ৬৭ বছৰীয়া মহিলাই এজন ২৮ বছৰীয়া পুৰুষৰ প্ৰেমত পৰিছে। অৰ্থাৎ, দুয়োজনৰ মাজত বয়সৰ ব্যৱধান হৈছে প্ৰায় ৩৯ বছৰ। যোৱা বছৰৰ পৰা দুয়ো ইজনে সিজনৰ সৈতে ৰাখিছে ঘনিষ্ঠ সম্পৰ্ক। অৱশ্যে এনে ঘটনাৰ বাবে স্থানীয় লোকসকলক স্বাভাৱিকতে হতবাক হৈ পৰিছে।

    মোৰেনা জিলাৰ বাসিন্দা ৬৭ বছৰীয়া ৰামকলি ২৮ বছৰীয়া ভোলুৰ প্ৰেমত পৰিছে। তেওঁলোকে ইজনে সিজনক দীৰ্ঘদিন ধৰি চিনি পোৱাৰ পিছত প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বান্ধ খায়। অৱশেষত লিভ-ইন সম্পৰ্ক বাছি লয়। ইয়াৰ বাবে, তেওঁলোক দুয়ো গোৱালিয়ৰত উপস্থিত হৈছিল আৰু লিভ-ইন সম্পৰ্কৰ নোটাৰী সম্পন্ন কৰিছিল। মহিলাগৰাকী মোৰেনা জিলাৰ কাইলাৰৰ বাসিন্দা। ভোলু ৰামকলিতকৈ প্ৰায় ৩৯ বছৰ সৰু।

    তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ স্বীকৃতি স্বৰূপে, দুয়ো গোৱালিয়ৰলৈ যায়, য'ত জিলা আদালতত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত, দুয়োজনে লিভ-ইন সম্পৰ্কক স্বীকৃতি দিবলৈ নোটাৰাইজ কৰে। দুয়োজনৰ প্ৰেমকাহিনী বৰ্তমান গোৱালিয়ৰৰ চম্বল বিভাগৰ চৰ্চাৰ বিষয়। দুয়োটাকে নোটাৰাইজ কৰা হৈছে যাতে ভৱিষ্যতে কোনো সংঘাতৰ পৰিস্থিতি নাথাকে।

    ৰামকলি আৰু ভোলুৱে বৰ্তমানৰ বাবে একেলগে থকাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে। উকিলে এই সন্দৰ্ভত কোৱা মতে, দুয়োজন প্ৰাপ্তবয়স্ক। দুয়োৰে নিজা সিদ্ধান্ত লোৱাৰ অধিকাৰ আছে। ইয়াত কোনো সমস্যা নাই।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: