உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Viral Photo: আপুনি ফটোখনত লুকাই থকা মোবাইল ফোন এটা দেখিছে নেকি ? আপুনি ভালকৈ মন দি চাই কওক ক'ত আছে ফোনটো ?

    Viral Photo: আপুনি ফটোখনত লুকাই থকা মোবাইল ফোন এটা দেখিছে নেকি ? আপুনি ভালকৈ মন দি চাই কওক ক'ত আছে ফোনটো ?

    Photo-Facebook/Jei Yah Mei

    Photo-Facebook/Jei Yah Mei

    এখন ছবি (Amazing riddles) আজিকালি যথেষ্ট আলোচনাত আছে, ব্যৱহাৰকাৰীৰ মন সঁচাকৈয়ে বিভ্ৰান্ত হৈ আছে। এই ফটোখনত, ফোন এটা লুকুৱাই ৰখা হৈছে (Find hidden phone in photo) কিন্তু ই কাৰো চকুলৈ সহজে অহা নাই।

    • Share this:
    এটা সাঁথৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত মন আকৰ্ষণীয় বা আশ্চৰ্যকৰ সাঁথৰবোৰ চাই সঠিক উত্তৰ বিচাৰি উলিওৱাটো অতি আনন্দদায়ক। এনে ধৰণৰ বহুতো ছবি (Amazing puzzles) সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ পৰে। আপুনি এই ফটোবোৰত কিবা বিচাৰিব লাগিব। এনে এখন ছবি (Amazing riddles) আজিকালি যথেষ্ট আলোচনাত আছে, ব্যৱহাৰকাৰীৰ মন সঁচাকৈয়ে বিভ্ৰান্ত হৈ আছে। এই ফটোখনত, ফোন এটা লুকুৱাই ৰখা হৈছে (Find hidden phone in photo) কিন্তু ই কাৰো চকুলৈ সহজে অহা নাই।

    এই ফটোখন (Phone left on carpet) কেইবছৰমান পুৰণি, কিন্তু ইয়াত ফোন এটা বিচাৰি পোৱাৰ উন্মাদনা প্ৰতিজন মানুহৰ ক্ষেত্ৰত নতুনৰ দৰে। ফটোখন ফিলিপাইনছৰ জে য়ে মিয়ে ফেচবুকত পোষ্ট কৰিছিল। ফটোখনৰ শিৰোনামটোত লিখা আছে যে ইয়াত এটা চেলফোন বিচাৰি উলিয়াওক ( (Find mobile in picture)। এই ছবিখনৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, ফটোখন উচ্চতাৰ পৰা লোৱা হৈছে আৰু ইয়াত এখন বগা টেবুল দেখা গৈছে, যাৰ তলত এখন ধুনীয়া কাৰ্পেট আছে।

    ফোনটো ক'ত আছে জানি লওক
    এই ফটোখন দেখাত অতি সচৰাচৰ হয়, কিন্তু আমোদজনক কথাটো হ'ল ইয়াত এটা মোবাইল ফোন লুকাই আছে। আনকি বহুত চকু ৰখাৰ পাছতো, আপুনি ফোনটো ক'ত আছে সহজে ক'ব নোৱাৰিব। কাৰ্পেটৰ ওপৰত তৈয়াৰ কৰা ফুলবোৰ, আৰু ইয়াৰ ৰঙৰ মাজত কৰবাত লুকুৱাই ৰখা হৈছে। আপোনাৰ বিভ্ৰান্তি সমাধান কৰোঁ আহক আৰু ফোনটো ক'ত লুকাই আছে আপোনাক কওঁ আহক। যদি আপুনি ফটোখন ভালদৰে চায়, ফোনটোৰ টেবুলৰ সোঁফালে পৰি আছে, পিছৰ ভৰিৰ ঠিক কাষত। প্ৰকৃততে, ফোনটো ওলোটাকৈ পৰি আছে সেয়েহে ইয়াৰ কভাৰৰ পিছফালৰ ৰং টো ক'লা ৰঙৰ সৈতে মিলিত। ফোনটোৰ কেমেৰাও স্পষ্টভাৱে দৃশ্যমান।



    মানুহে তেওঁলোকৰ প্ৰতিক্ৰিয়া দিছিল।
    এই পোষ্টটো ভাইৰেল হৈ পৰিছে। ই ১ মিলিয়নতকৈও অধিক লাইক লাভ কৰিছে আৰু ২২ হাজাৰতকৈও অধিক লোকে ইয়াক ভাগ বতৰা কৰিছে। ৩০০ তকৈও অধিক লোকৰ পোষ্টত মন্তব্য আছে। এজন ব্যক্তিয়ে কৈছিল যে কাৰ্পেটখন বৰ ধুনীয়া। ফটোখনত ফোনটো একেবাৰে দেখা নাযায় বুলি মন্তব্যটোত বহুলোক আচৰিত হৈছিল, সেয়েহে কিছুমান লোকে অতি সাৱধানে চাইছিল, তাৰ পিছত তেওঁলোকে ফোনটো দেখিছিল। আপুনি প্ৰথমবাৰৰ বাবে ফোনটো দেখিছিলনে?
    Published by:Kokil Sarma
    First published: