உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Mother's Day: বিবাহৰ পিছত প্ৰথমটো মাতৃ দিৱস, বিকি আৰু কেটৰিনাই মাকৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিলে আকৰ্ষণীয় ফটো

    Mother's Day: বিবাহৰ পিছত প্ৰথমটো মাতৃ দিৱস, বিকি আৰু কেটৰিনাই মাকৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিলে আকৰ্ষণীয় ফটো

    বিশ্বই আজি অৰ্থাৎ ৮ মে'ত মাতৃ দিৱস উদযাপন কৰিছে।

    বিশ্বই আজি অৰ্থাৎ ৮ মে'ত মাতৃ দিৱস উদযাপন কৰিছে।

    বিশ্বই আজি অৰ্থাৎ ৮ মে'ত মাতৃ দিৱস উদযাপন কৰিছে।

    • Share this:
    বিশ্বই আজি অৰ্থাৎ ৮ মে'ত মাতৃ দিৱস উদযাপন কৰিছে। এই বিশেষ দিনটোত, বলীউদৰ কেইবাজনো তাৰকাই ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে তেওঁলোকৰ মাতৃসকলৰ বাবে হৃদয়স্পৰ্শী টোকা লিখিছে, বিকি কৌশল আৰু কেটৰিনা কাইফো ব্যতিক্ৰম নহয়।

    বলীউডৰ অন্যতম চৰ্চিত দম্পতিবোৰৰ মাজৰ বিকি আৰু কেটৰিণাই বিবাহৰ পিছত তেওঁলোকৰ প্ৰথম মাতৃ দিৱস উদযাপন কৰিছে। বিকি আৰু কেটৰিনাই তেওঁলোকৰ নিজ নিজ ছচিয়েল মিডিয়াত মাতৃৰ সৈতে ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। দ্য উৰি: দ্য চাৰ্জিকেল ষ্ট্ৰাইক অভিনেতাজনে ইনষ্টাগ্ৰামত বহুকেইখন পূৰ্বে নেদেখা ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। প্ৰথম ছবিখনত তেওঁক তেওঁৰ মাকৰ সৈতে নৃত্য কৰা দেখা যায়, আন এখনত, বিকি আৰু কেটৰিনাক মাতৃৰ আশীৰ্বাদ লোৱা দেখা যায়।



    আনহাতে, কেটৰিনাইয়ো তেওঁৰ দুয়োগৰাকী মাতৃৰ সৈতে দুখন আকৰ্ষণীয় ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। প্ৰথম ক্লিকত, মাক চুজান টাৰ্কোটেৰ সৈতে থকা দেখা যায়। দ্বিতীয় ফটোত কেটৰিনাক বিকি আৰু তেওঁৰ মাকৰ সৈতে এখন পালঙ্কত বহি থকা দেখা গৈছে। লিখিছিল, "মাতৃ দিৱসৰ শুভেচ্ছা।"








    View this post on Instagram






    A post shared by Katrina Kaif (@katrinakaif)






    পাইপলাইনত আছে বিকিৰ কেইবাখনো চিনেমা। অভিনেতাজনক চেম বাহাদুৰত দেখা যাব য'ত ফাতিমা ছানা শ্বেখ আৰু সান্যা মালহোত্ৰাও অভিনয় কৰিছে। তেওঁ গোবিন্দা নাম মেৰাতো কাম কৰি আছে। ছবিখনত কিয়াৰা আদৱানীয়ে মুখ্য অভিনেত্ৰীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে। এইবোৰৰ বাহিৰেও, বিকিৰ পাইপলাইনত অমৰ অশ্বত্থামা আছে। আনহাতে, কেটৰিনা কাইফক মেৰী খ্ৰীষ্টমাছ বিজয় সেতুপতি, চলমান খানৰ সৈতে টাইগাৰ ৩ আৰু ঈশান খট্টৰ আৰু সিদ্ধান্ত চতুৰ্বেদীৰ সৈতে ফোন ভূতত দেখা যাব।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: