ভাল খবৰ: আপুনি Paytmৰ জৰিয়তে ঘৰ আৰু দোকানৰ ভাড়া পৰিশোধ কৰিলে পাব ১০ হাজাৰ টকা পৰ্যন্ত Cashback !

News18 Assam | News18-Assam
Updated:June 8, 2021, 4:35 PM IST
ভাল খবৰ: আপুনি Paytmৰ জৰিয়তে ঘৰ আৰু দোকানৰ ভাড়া পৰিশোধ কৰিলে পাব ১০ হাজাৰ টকা পৰ্যন্ত Cashback !
Paytm offer: যদি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ ভাড়া পৰিশোধ কৰে আৰু পেটিএমৰ পৰা বজাৰ কৰে, আপুনি ১০ হাজাৰ টকাৰ লাভ পাব।

Paytm offer: যদি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ ভাড়া পৰিশোধ কৰে আৰু পেটিএমৰ পৰা বজাৰ কৰে, আপুনি ১০ হাজাৰ টকাৰ লাভ পাব।

  • Share this:
যদি আপুনি প্ৰতি মাহে আপোনাৰ ঘৰ আৰু দোকানৰ ভাড়া (rent) পৰিশোধ কৰে তেনেহ'লে আপোনাৰ বাবে এটা ভাল প্ৰস্তাৱ আছে। এই অফাৰটো দেশৰ সৰ্ববৃহৎ ই-ৱালেট কোম্পানী পেটিএম (Paytm)ৰ পৰা আহিছে। যদি আপুনি আপোনাৰ ঘৰৰ ভাড়া পৰিশোধ কৰে আৰু পেটিএমৰ পৰা বজাৰ কৰে, আপুনি ১০ হাজাৰ টকাৰ লাভ পাব। দৰাচলতে, পেটিএমে ইয়াৰ ব্যৱহাৰকাৰীসকলক উন্নত সেৱা প্ৰদান কৰিবলৈ বহুতো সুবিধা আগবঢ়োৱা অব্যাহত ৰাখিছে। এতিয়া কোম্পানীটোৱে ইয়াৰ ব্যৱহাৰকাৰীসকলক আন এটা ডাঙৰ সুযোগ দিছে। আপুনি পেটিএমৰ ভাড়া পৰিশোধ সুবিধাৰ জৰিয়তে আপোনাৰ ক্ৰেডিট কাৰ্ডৰ পৰা পোনপটীয়াকৈ ঘৰৰ মালিকৰ বেংক একাউণ্টলৈ ভাড়া স্থানান্তৰ কৰিব পাৰে। আপুনি ইয়াৰ ওপৰত ১০ হাজাৰ টকাৰ কেছবেক পাব।

অফাৰটো কি জানি লওক?
যদি এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে পেটিএমত ক্ৰেডিট কাৰ্ডৰ জৰিয়তে ভাড়া পৰিশোধ কৰে, ১০ হাজাৰ টকালৈকে নিশ্চিত কেছবেক উপলব্ধ হ'ব। ইয়াৰ উপৰিও, নতুন আৰু বিদ্যমান ব্যৱহাৰকাৰীসকলে পেটিএমৰ জৰিয়তে পৰিশোধৰ ওপৰত ক্ৰেডিট কাৰ্ড জাৰী কৰা বেঙ্কৰ পৰা পুৰষ্কাৰ প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। এই ভাড়াবোৰ হিতাধিকাৰীৰ বেঙ্ক একাউণ্ট বা ইউ.পি.আই. ঠিকনাত পৰিশোধ কৰিব পাৰি আৰু পেটিএম ইউ.পি.আই., ডেবিট কাৰ্ড আৰু নেট বেঙ্কিঙৰ জৰিয়তে পৰিশোধ কৰিব পাৰি।

পেটিএমৰ নতুন সুবিধা
পেটিএমে কিছু সময় আগতে ইয়াৰ প্লেটফৰ্মত এই নতুন সুবিধাটো যোগ দিছিল। ইয়াৰ অধীনত মানুহে সহজে তেওঁলোকৰ ঘৰৰ ভাড়া পৰিশোধ কৰিব পাৰে। ব্যৱহাৰকাৰীসকলে ক্ৰেডিট কাৰ্ডৰ সৈতে ভাড়া পৰিশোধ কৰিলে ঘৰৰ মালিকৰ বেঙ্কৰ সৈতে তেওঁলোকৰ ঘৰৰ মালিকৰ একাউণ্টত পোনপটীয়াকৈ প্ৰৱেশ কৰিব। ব্যৱহাৰকাৰীসকলে যদি পেটিএমৰ জৰিয়তে ক্ৰেডিট কাৰ্ডৰ জৰিয়তে ভাড়া পৰিশোধ কৰে তেন্তে তেওঁলোকে ১% অতিৰিক্ত মাচুল পৰিশোধ কৰিব লাগিব। ব্যৱহাৰকাৰীসকলক ইয়াৰ বাবে কেছবেক বা পুৰস্কাৰ দিয়া হ'ব।

পৰিশোধ কেনেদৰে কৰিব লাগে শিকক?
প্ৰথমে আপুনি পেটিএম এপলৈ যাব লাগিব য'ত show moreত ক্লিক কৰিব লাগিব। এতিয়া আপুনি ৰিচাৰ্জ কৰিবলৈ যাব লাগিব আৰু বিল পৰিশোধ কৰিব লাগিব। এতিয়া আপুনি ভাড়া পৰিশোধত ক্লিক কৰক। তাৰ পিছত আপুনি পৰিশোধৰ বিকল্প পাব। য'ৰ পৰা আপুনি পৰিশোধ কৰিব পাৰে। ইয়াত আপুনি পূৰ্বৱৰ্তী সকলো ভাড়া পৰিশোধ ট্ৰেক কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব।
Published by: Kokil Sarma
First published: June 8, 2021, 4:35 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি