உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Bumper Offer: Jio এ লৈ আহিছে সুন্দৰ অফাৰ, কোনো ধৰণৰ টকা পৰিশোধ নকৰাকৈ কৰিব পাৰিব ৫ বাৰ ৰিচাৰ্জ, জানক কেনেকৈ ?

    Bumper Offer: Jio এ লৈ আহিছে সুন্দৰ অফাৰ, কোনো ধৰণৰ টকা পৰিশোধ নকৰাকৈ কৰিব পাৰিব ৫ বাৰ ৰিচাৰ্জ, জানক কেনেকৈ ?

    জিঅ'ই 'জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ' সেৱা আৰম্ভ কৰিছে, যি ব্যৱহাৰকাৰীসকলক এক সহজ আৰু শক্তিশালী সমাধান প্ৰদান কৰিব, আৰু তেওঁলোকক কোনো বাধা অবিহনে উচ্চ গতিৰ ডাটা অভিজ্ঞতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব।

    জিঅ'ই 'জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ' সেৱা আৰম্ভ কৰিছে, যি ব্যৱহাৰকাৰীসকলক এক সহজ আৰু শক্তিশালী সমাধান প্ৰদান কৰিব, আৰু তেওঁলোকক কোনো বাধা অবিহনে উচ্চ গতিৰ ডাটা অভিজ্ঞতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব।

    জিঅ'ই 'জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ' সেৱা আৰম্ভ কৰিছে, যি ব্যৱহাৰকাৰীসকলক এক সহজ আৰু শক্তিশালী সমাধান প্ৰদান কৰিব, আৰু তেওঁলোকক কোনো বাধা অবিহনে উচ্চ গতিৰ ডাটা অভিজ্ঞতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব।

    • Share this:
    জিঅ'ই (Realianc Jio) ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলৰ অভিজ্ঞতা উন্নত কৰিবলৈ একাধিক সেৱা আগবঢ়ায়। জিঅ' ব্যৱহাৰকাৰীসকলে ইতিমধ্যে উন্নত নেটৱৰ্ক আৰু সংযোগ ব্যৱহাৰ কৰি আছে, আৰু এতিয়া জিঅ'ই ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে আন এটা বিশেষ সেৱা লৈ আহিছে। বহুতো ব্যৱহাৰকাৰীয়ে তেওঁলোকৰ দৈনিক ডাটা কোটা অতি সোনকালে ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয় আৰু বাকী দিনটো উচ্চ গতিৰ ডাটা অবিহনে থাকে। জিঅ'ই বুজি পাইছে যে প্ৰতিজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে তৎক্ষণাৎ ডাটা টপ-আপ ক্ৰয় কৰাৰ স্থিতিত নাই, যি বহুতো কাৰণৰ ফলত হ'ব পাৰে।

    সেয়েহে জিঅ'ই 'জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ' সেৱা আৰম্ভ কৰিছে, যি ব্যৱহাৰকাৰীসকলক এক সহজ আৰু শক্তিশালী সমাধান প্ৰদান কৰিব, আৰু তেওঁলোকক কোনো বাধা অবিহনে উচ্চ গতিৰ ডাটা অভিজ্ঞতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব।

    যিসকল জিঅ' ব্যৱহাৰকাৰীয়ে তেওঁলোকৰ উচ্চ-গতিৰ দৈনিক ডাটা কোটা হেৰুৱায় আৰু তৎক্ষণাৎ ৰিচাৰ্জ কৰিব নোৱাৰে তেওঁলোকে জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ সুবিধাৰ অধীনত 'ৰিচাৰ্জ নাও এণ্ড পে লেটাৰ' সুবিধা প্ৰাপ্ত কৰে।

    এই সুবিধাৰ অধীনত, প্ৰিপেইড ব্যৱহাৰকাৰীসকলে 5 টা জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ পেক (প্ৰতি জিবিত ১১/- টকা মূল্যৰ) লাভ কৰিব।

    জৰুৰীকালীন ঋণ সুবিধা কেনেদৰে প্ৰাপ্ত কৰিব:-
    >প্ৰথমে মাইজিঅ' এপ্পলৈ যাওক, আৰু ইয়াত পৃষ্ঠাৰ ওপৰৰ বাওঁফালে 'মেনু' টেপ কৰক।



    >> ইয়াত মোবাইল সেৱাৰ ভিতৰত 'জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ' খোলক।

    >>তাৰ পিছত জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ বেনাৰৰ বাবে 'আগবাঢ়ক' ক্লিক কৰক।

    >> ইয়াত 'জৰুৰীকালীন তথ্য প্ৰাপ্ত কৰক' বিকল্পলৈ যাওঁক।

    >>এতিয়া জৰুৰীকালীন ঋণ প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ 'সক্ৰিয় কৰক'ত ক্লিক কৰক।



    >> আপোনাৰ 'জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণ' সক্ৰিয় কৰা হ'ব।

    টোকা: ব্যৱহৃত জৰুৰীকালীন ডাটা ঋণো একে পৃষ্ঠাৰ পৰা পৰিশোধ কৰিব পাৰি।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: