• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Offer: Smart TV কিনিব বিচাৰিছে নেকি ? এই প্ৰতিবেদন চাওক, চলি আছে Bumper Offer ! Online Shopping কৰি লাভ কৰক বিশেষ ৰেহাই...

Offer: Smart TV কিনিব বিচাৰিছে নেকি ? এই প্ৰতিবেদন চাওক, চলি আছে Bumper Offer ! Online Shopping কৰি লাভ কৰক বিশেষ ৰেহাই...

File Photo- Redmi XL Smart TV.

File Photo- Redmi XL Smart TV.

অনলাইন প্লেটফৰ্ম ফ্লিপকাৰ্ট ইলেক্ট্ৰনিক চেল (Flipkart Electronic Sale) ১০ জুলাইত মুকলি কৰা হৈছে আৰু ইয়াৰ অন্তিম দিন হৈছে ১৩ জুলাই। ফ্লিপকাৰ্টৰ বিক্ৰীয়ে ইনফিনিক্স, ভু, মাইক্ৰ'মেক্স আৰু এমআইৰ দৰে কোম্পানীৰ স্মাৰ্ট টিভি (TV)ত ৰেহাই আগবঢ়াইছে।

  • Share this:
অনলাইন প্লেটফৰ্ম ফ্লিপকাৰ্ট ইলেক্ট্ৰনিক চেল (Flipkart Electronic Sale) ১০ জুলাইত মুকলি কৰা হৈছে আৰু ইয়াৰ অন্তিম দিন হৈছে ১৩ জুলাই। ফ্লিপকাৰ্টৰ বিক্ৰীয়ে ইনফিনিক্স, ভু, মাইক্ৰ'মেক্স আৰু এমআইৰ দৰে কোম্পানীৰ স্মাৰ্ট টিভি (TV)ত ৰেহাই আগবঢ়াইছে। আপুনি এই স্মাৰ্ট টিভিবোৰ মাত্ৰ ১৫ হাজাৰ টকাতকৈ কম মূল্যত ক্ৰয় কৰিব পাৰে। যদি আপুনি এটা ভাল স্মাৰ্ট টিভি লোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াত আপুনি এই টিভিবোৰৰ বিষয়ে অধিক জানিব পাৰে।

Infinix X1 32 inch Smart Android TV: ইনফিনিক্সৰ এই স্মাৰ্ট টিভিত স্ক্ৰীণত ৰং, তীক্ষ্ণতা আৰু কণ্ট্ৰাষ্ট উন্নত কৰাৰ বাবে ইপিআইচি 2.0 পিকচাৰ ইঞ্জিন আছে। টিভিটো বেজেল-বিহীন ফ্ৰেমৰ বাবে ডিজাইন কৰা হৈছে, লগতে এইচডিআৰ আৰু এইচএলজিৰ দৰে সুবিধাৰ বাবেও ডিজাইন কৰা হৈছে।

চিনেমেটিক চাৰাউণ্ড চাউণ্ড অভিজ্ঞতাৰ বাবে, কোম্পানীয়ে এই স্মাৰ্ট টিভিত ডলবি অডিঅ' চিষ্টেম প্ৰদান কৰিছে। ইনফিনিক্সৰ স্মাৰ্ট টিভি বিল্ট-ইন ক্ৰোমকাষ্ট আৰু মিডিয়াটেক ৬৪-বিট কোৱাড-কোৰ প্ৰচেছৰ প্ৰদান কৰা হয়।

টিভিটোৱে নেটফ্লিক্স, আমাজন প্ৰাইম ভিডিঅ', ইউটিউব আৰু হটষ্টাৰৰ দৰে অ'টিটি এপ্পবোৰো সমৰ্থন কৰে। এই টিভিৰ ধ্বনি আউটপুট হৈছে ২০ ৱাট, ৬০ হাৰ্টজৰ সতেজ হাৰৰ সৈতে। গ্ৰাহকসকলে ২২% ৰেহাইৰ পিছত ফ্লিপকাৰ্টৰ পৰা ১৩,৯৯৯ টকাত এই টিভি ক্ৰয় কৰিব পাৰে।

32 inch Vu Premium Smart TV
টিভিটোত ডিটিএছ চাৰাউণ্ড ধ্বনিৰ সৈতে ২০ ৱাট স্পীকাৰ আছে, যি অডিঅ' সমৰ্থন কৰে। এই স্মাৰ্ট টিভিটোত ৬৪ বিট কোৱাড-কোৰ প্ৰচেছৰ, এণ্ড্ৰইড পাই ৯.০ অ'এছ, ১ জিবি ৰেম আৰু ৮ জিবি ষ্টোৰেজ আছে।

এই টিভিটোৱে গুগল ক্ৰোমকাষ্ট সমৰ্থন কৰে, য'ত সংযোগৰ বাবে ২ টা ইউএছবি পোৰ্ট আৰু ২ টা এইচডিএমআই পোৰ্ট আছে। এক্সিছ বেংকৰ ক্ৰেডিট আৰু ডেবিট কাৰ্ডগ্ৰাহকসকলেও এই টিভিটো লোৱাৰ ক্ষেত্ৰত ১০ শতাংশ অতিৰিক্ত ৰেহাই পাব পাৰে।

Micromax 32 inch Smart TV
এই মাইক্ৰ'মেক্স টিভিৰ স্ক্ৰীণ পিক্সেল ৰিজলিউশ্বন হৈছে1366 x 768, যি ২০ ৱাটৰ ধ্বনি আউটপুট প্ৰদান কৰে। টিভিত ভইচ এচিষ্টেণ্ট, ফাইভ-বেণ্ড একুৱেলিজাৰ, ৬০ হাৰ্টজ ৰিফ্ৰেছ ৰেট, ৱাই-ফাই আৰু ১.৫ জিবি ৰেমৰ দৰে সুবিধা অন্তৰ্ভুক্ত আছে। এই টিভিটোৱে নেটফ্লিক্স, ডিজনী+হটষ্টাৰ আৰু ইউটিউবৰ দৰে অ'টিটি এপ্পসমৰ্থন কৰে। গ্ৰাহকসকলে ৪৬ শতাংশ ৰেহাইৰ পিছত ফ্লিপকাৰ্টৰ পৰা ১৪,৯৯৯ টকাত এই টিভিটো ক্ৰয় কৰিব পাৰে।

Mi 4A Pro 32 inch Android TV
এই স্মাৰ্ট টিভিটোৱে এণ্ড্ৰইড টিভি ৯.০-ত কাম কৰে, যি ২০ ৱাট ধ্বনি আউটপুট প্ৰস্তুত কৰে। টিভিটোত বিল্ট-ইন ক্ৰোমকাষ্ট, ৬৪-বিট এ৫৩ কোৱাড-কোৰ প্ৰচেছৰ, ১ জিবি ৰেম আৰু ৮ জিবি ষ্টোৰেজ আছে। সংযোগৰ বাবে, কোম্পানীটোৱে এই টিভিত ইথাৰনেট পোৰ্ট, ২ টা ইউএছবি পোৰ্ট আৰু ৩ টা এইচডিএমআই পোৰ্ট প্ৰদান কৰিছে। এই এমআই স্মাৰ্ট টিভিয়ে নেটফ্লিক্স, ডিজনী+হটষ্টাৰ আৰু ইউটিউবৰ দৰে অ'টিটি এপ্পসমৰ্থন কৰে। এক্সিছ বেংকৰ ক্ৰেডিট আৰু ডেবিট কাৰ্ডগ্ৰাহকসকলেও এই টিভিটো লোৱাৰ ক্ষেত্ৰত ১০ শতাংশ অতিৰিক্ত ৰেহাই পাব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: