• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Surya Gochar 2022: সূৰ্য এই মাহত ধনু ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ গৈ আছে ! এই ৰাশিৰ লোকসকলে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে ...

Surya Gochar 2022: সূৰ্য এই মাহত ধনু ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ গৈ আছে ! এই ৰাশিৰ লোকসকলে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে ...

বৈদিক জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, সূৰ্যক গ্ৰহৰ ৰজা বুলি কোৱা হৈছে। সেয়েহে, এক নিৰ্দিষ্ট সময়ত সূৰ্যৰ স্থিতিৰ পৰিৱৰ্তনে প্ৰতিটো ৰাশিৰ লোকসকলৰ জীৱনক কম বেছি পৰিমাণে প্ৰভাৱিত কৰে।

বৈদিক জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, সূৰ্যক গ্ৰহৰ ৰজা বুলি কোৱা হৈছে। সেয়েহে, এক নিৰ্দিষ্ট সময়ত সূৰ্যৰ স্থিতিৰ পৰিৱৰ্তনে প্ৰতিটো ৰাশিৰ লোকসকলৰ জীৱনক কম বেছি পৰিমাণে প্ৰভাৱিত কৰে।

বৈদিক জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, সূৰ্যক গ্ৰহৰ ৰজা বুলি কোৱা হৈছে। সেয়েহে, এক নিৰ্দিষ্ট সময়ত সূৰ্যৰ স্থিতিৰ পৰিৱৰ্তনে প্ৰতিটো ৰাশিৰ লোকসকলৰ জীৱনক কম বেছি পৰিমাণে প্ৰভাৱিত কৰে।

  • Share this:
বৈদিক জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, সূৰ্যক গ্ৰহৰ ৰজা বুলি কোৱা হৈছে। সেয়েহে, এক নিৰ্দিষ্ট সময়ত সূৰ্যৰ স্থিতিৰ পৰিৱৰ্তনে প্ৰতিটো ৰাশিৰ লোকসকলৰ জীৱনক কম বেছি পৰিমাণে প্ৰভাৱিত কৰে। এই বছৰৰ শেষৰ ফালে, সূৰ্যদেৱে পুনৰ নিজৰ স্থিতি সলনি কৰিব। ৰাশিৰ এই পৰিৱৰ্তনক সংক্ৰান্তি বুলি কোৱা হয় আৰু সূৰ্য প্ৰৱেশ কৰা সময়ক সংক্ৰান্তিত যোগ বুলি কোৱা হয়। সূৰ্য ১৬ ডিচেম্বৰত ধনু ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। সেইকাৰণে ইয়াক ধনু সংক্ৰান্তি বুলিও কোৱা হয়।

বৈদিক জ্যোতিষশাস্ত্ৰ অনুসৰি, সূৰ্য ১৬ ডিচেম্বৰৰ পুৱা ৯:৩৮ বজাত ধনু ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। জ্যোতিষীয় গণনা অনুসৰি, সূৰ্যৰ এই ৰাশি পৰিৱৰ্তনে কিছুমান ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে বিশেষ ফলাফল প্ৰদান কৰিব। একে সময়তে, কিছুমান ৰাশি এই সময়ত অলপ সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন। এইবাৰ, আহক জানি লও যে কোনবোৰ ৰাশিৰ লোকসকলে সূৰ্যৰ স্থিতি সলনি কৰাৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন।

বৃষ:

সূৰ্যএই ৰাশিৰ অষ্টম ঘৰত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ গৈ আছে। এনে পৰিস্থিতিত, সূৰ্যৰ চকু এই ৰাশিচিহ্নত বিত্তীয় দিশত পৰিব। ফলস্বৰূপে, বৃষ ৰাশিৰ লোকসকল সূৰ্যৰ এই পৰিৱৰ্তনৰ বিষয়ে বিশেষভাৱে সাৱধান হোৱা প্ৰয়োজন। গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব লাগিব। এই সময়ত কথোপকথনৰ ওপৰত নিয়ন্ত্ৰণ ৰখাটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ, অন্যথা সম্পৰ্কটো বেয়া হ'ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি:

ডিচেম্বৰত সূৰ্যৰ পৰিবহনে কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে কিছু সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। সূৰ্যএই ৰাশিৰ চতুৰ্থ ঘৰত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ গৈ আছে আৰু দশম ঘৰত থাকিব। এনে পৰিস্থিতিত, এই ৰাশিৰ স্থানীয় লোকসকলে স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত, আপুনি কেৱল আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব নহ'লে আপুনি এক ডাঙৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ'ব লাগিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি:

সূৰ্যৰ অৱস্থানৰ পৰিৱৰ্তনে মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে বেয়া ফলাফল আনিবলৈ গৈ আছে। এই ৰাশিত, সূৰ্য দ্বাদশ ঘৰত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ ওলাইছে। এনে পৰিস্থিতিত, যিকোনো ধৰণৰ বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে এই ৰাশিৰ লোকসকলে ভালদৰে চিন্তা কৰা উচিত অন্যথা বিত্তীয় লোকচানৰ সন্মুখীন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যদি কোনো কামত বাধা থাকে, ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা নকৰাই ভাল। সফলতা নিশ্চিতভাৱে অনাগত দিনত আহিব।

Disclaimer: প্ৰতিবেদনৰ তথ্য নিউজ18 অসমৰ নিজা তথ্যৰ দৰে নহয়। সঠিক ফলাফল পাবলৈ বিশেষজ্ঞৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি