உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • মাতৃৰ জীৱনলৈ অহা নতুন প্ৰেম মানি ল'ব নেৱাৰিলে পুত্ৰই! নাৰাজ পুত্ৰই কৰিলে এই কাণ্ড...

    মাতৃৰ জীৱনলৈ অহা নতুন প্ৰেম মানি ল'ব নেৱাৰিলে পুত্ৰই! নাৰাজ পুত্ৰই কৰিলে এই কাণ্ড...

    শেহতীয়াকৈ, তেনে এটা ছাইটত এগৰাকী মহিলাইও নিজৰ সম্পৰ্কৰ অভিজ্ঞতা শ্বেয়াৰ কৰিছে।

    শেহতীয়াকৈ, তেনে এটা ছাইটত এগৰাকী মহিলাইও নিজৰ সম্পৰ্কৰ অভিজ্ঞতা শ্বেয়াৰ কৰিছে।

    শেহতীয়াকৈ, তেনে এটা ছাইটত এগৰাকী মহিলাইও নিজৰ সম্পৰ্কৰ অভিজ্ঞতা শ্বেয়াৰ কৰিছে।

    • Share this:
    এই গতিময় জীৱনত কোনো বস্তুৱেই চিৰস্থায়ী নহয়। প্ৰেম ভালপোৱাও নহয় চিৰস্থায়ী। যিকোনো বয়সতে সম্পৰ্ককলৈ সমস্যাত পৰিব পাৰে মানুহ। মানুহৰ এনে সমস্যা ইমানেই এতিয়া বাঢ়ি গৈছে যে, সমাধানৰ বাবে তৃতীয় ব্যক্তিৰো প্ৰয়োজন হৈছে মাজে মাজে!

    বৰ্তমান এনে কিছু পোৰ্টেল আছে য'ত এজন লোকে নিজৰ ব্যক্তিগত সম্পৰ্কৰ ওপৰত মতামত আগবঢ়াব পাৰে। শেহতীয়াকৈ, তেনে এটা ছাইটত এগৰাকী মহিলাইও নিজৰ সম্পৰ্কৰ অভিজ্ঞতা শ্বেয়াৰ কৰিছে। মহিলাগৰাকীয়ে কৈছিল যে, তেওঁৰ বিবাহ বিচ্ছেদ হৈছিল। এজন পুৰুষক ভালপায়। কিন্তু সমস্যা হিচাপে থিয় দিছে তেওঁৰ ১৬ বছৰীয়া পুত্ৰ।

    তেওঁ এইদৰে কৈছিল: "মোৰ পূৰ্বতেও বিয়া হৈছিল। মোৰ তিনিটা সন্তান আছে। মোৰ স্বামীৰ সৈতে মোৰ সম্পৰ্ক ভাল নাছিল। ঘৰত প্ৰতিদিনে অস্থিৰতা। ল'ৰা ছোৱালীবোৰো সেই সময়ত ইয়াকলৈ বহুত চিন্তিত আছিল। আমি ২০ বছৰ ধৰি একেলগে আছো। এতিয়া আমাৰ বিবাহ বিচ্ছেদ হৈছে। মোৰ সৰু পুত্ৰৰ বয়স ১৬ বছৰ।

    লগতে মহিলাগৰাকীয়ে কৈছিল যে,"মোৰ বিবাহ বিচ্ছেদ হোৱাৰ তিনি বছৰ হ'ল। এতিয়া মই কাৰোবাক ভালপাও। তেওঁ মোৰ ল'ৰা ছোৱালীৰ সৈতেও খুব ভাল আচৰণ কৰে। তেওঁৰ বয়স ৪৪ বছৰ। মোৰ ছোৱালীয়ে তেওঁক বহুত ভাল পায়। কিন্তু মোৰ পুত্ৰই এই সম্পৰ্ক সহ্য কৰিব নোৱাৰে। প্ৰায়ে মোৰ পুত্ৰই মোৰ প্ৰেমিকক কয়, 'আপুনি মোৰ দেউতা নহয় আৰু মই আপোনাৰ কথা শুনিব নিবিচাৰো।'

    মহিলাগৰাকীয়ে লগতে কৈছিল, "যেতিয়া আমাৰ বিবাহ ঠিক হয়, পুত্ৰ ইমানেই আমাৰ ওপৰত নাৰাজ হৈ পৰে যে, ঘৰ এৰি পিতৃৰ ওচৰলৈ গুচি যায়।
    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: