• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Shani Rashi Parivartan 2022 : শনিগ্ৰহই পৰিৱৰ্তন কৰিছে ৰাশি, আগন্তুক ছমাহলৈ এই তিনি ৰাশিৰ বাবে আহি আছে ভাল দিন

Shani Rashi Parivartan 2022 : শনিগ্ৰহই পৰিৱৰ্তন কৰিছে ৰাশি, আগন্তুক ছমাহলৈ এই তিনি ৰাশিৰ বাবে আহি আছে ভাল দিন

গ্ৰহবোৰৰ সেনাপতিয়ে কালি পুৱা ১০.২৮ বজাত নিজৰ ৰাশি সলনি কৰিছে।

গ্ৰহবোৰৰ সেনাপতিয়ে কালি পুৱা ১০.২৮ বজাত নিজৰ ৰাশি সলনি কৰিছে।

গ্ৰহবোৰৰ সেনাপতিয়ে কালি পুৱা ১০.২৮ বজাত নিজৰ ৰাশি সলনি কৰিছে।

  • Share this:
গ্ৰহবোৰৰ সেনাপতিয়ে কালি পুৱা ১০.২৮ বজাত নিজৰ ৰাশি সলনি কৰিছে। শনিয়ে কুম্ভ ৰাশিৰ পৰা মকৰ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিছে। এই সময়ত শনি ইয়াৰ মূল ত্ৰিভুজ ৰাশি চিহ্ন কুম্ভ ৰাশিত বক্ৰ অৱস্থাত বহি আছে। শনিগ্ৰহ পৰৱৰ্তী ছমাহৰ বাবে এই ৰাশিচিহ্নত থাকিব।

জ্যোতিষীৰ মতে, শনি পৰৱৰ্তী ছমাহৰ বাবে তিনিটা ৰাশিচিহ্নৰ প্ৰতি অতি দয়ালু হ'ব। সেই ভাগ্যৱান ৰাশিবোৰ কি কি চাওঁ আহক।

বৃষ- মকৰ ৰাশিত শনিৰ প্ৰৱেশৰ পিছত বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এক ডাঙৰ লাভালাভৰ সন্মুখীন হ'ব। তেওঁলোকে ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। দীঘলীয়া সময় ধৰি লাগি থকা কামবোৰ এতিয়া সোনকালে সম্পূৰ্ণ হ'ব। তাত এক পৰিমাণৰ সম্পদো থাকিব। চাকৰি-কেৰিয়াৰৰ ক্ষেত্ৰতো সময়টো ভাল হ'ব। কিছুমান মানুহে আনকি নতুন চাকৰিৰ সুযোগো পাব পাৰে।

সিংহ- পৰৱৰ্তী ছমাহৰ বাবে সিংহ ৰাশিৰ ওপৰত শনিৰ এক বিশেষ অনুগ্ৰহ থাকিব। পৰীক্ষাত অংশগ্ৰহণ কৰা শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সময় অনুকূল হ'ব। শত্ৰুসকলৰ ৰণনীতি বিফল হ'ব। আপুনি চাপৰ পৰা মুক্ত হ'ব। কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়তো সকলো ভাল হ'ব। দম্পতীয়ে জীৱনটো সম্পূৰ্ণৰূপে উপভোগ কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। পৰিয়ালৰ সদস্য আৰু বন্ধুবৰ্গৰ পৰাও যথেষ্ট সমৰ্থন থাকিব।

মকৰ- শনি নিজেই এই ৰাশিচিহ্নৰ প্ৰভু। এই ৰাশিত শনিৰ প্ৰৱেশ মানে সোণত সুৱাগ চৰাৰ দৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকৰ ধন লাভৰ যোগ হ'ব। চাকৰি, ব্যৱসায়, কেৰিয়াৰত শক্তিশালীভাৱে আগবাঢ়িব পাৰিব। যদি আপুনি এটা নতুন চাকৰি আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, সোনকালে সফলকাম হ'ব। সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰাৰ বাবেও এইটো এটা ভাল সময়।
Published by:Gautam Barman
First published: