মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» জীৱন শৈলী

»'আবৰাম আৰিয়ানাৰ মৰমৰ সন্তান' বুলি ওলাইছিল গুজব, পুনৰ ইয়াকে লৈ শ্বাহৰুখৰ এটা থ্ৰোবেক ভিডিঅ' ভাইৰেল

'আবৰাম আৰিয়ানাৰ মৰমৰ সন্তান' বুলি ওলাইছিল গুজব, পুনৰ ইয়াকে লৈ শ্বাহৰুখৰ এটা থ্ৰোবেক ভিডিঅ' ভাইৰেল

News18 Assam | News18-Assam
Updated:October 11, 2021, 8:42 PM IST
'আবৰাম আৰিয়ানাৰ মৰমৰ সন্তান' বুলি ওলাইছিল গুজব, পুনৰ ইয়াকে লৈ শ্বাহৰুখৰ এটা থ্ৰোবেক ভিডিঅ' ভাইৰেল
গুজবক লৈ বিচলিত শ্বাহৰুখ খানে কৈছিল– আমি দুয়ো মধ্য-জীৱনৰ সংকটৰ মাজেৰে গৈ আছিলোঁ।

গুজবক লৈ বিচলিত শ্বাহৰুখ খানে কৈছিল– আমি দুয়ো মধ্য-জীৱনৰ সংকটৰ মাজেৰে গৈ আছিলোঁ।

  • Share this:

মুম্বাইৰ ড্ৰাগ বাষ্ট গোচৰত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা আৰিয়ান খানক লৈ চৰ্চা চলি থকাৰ মাজতে শ্বাহৰুখ খানৰ এটা থ্ৰোবেক ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত পুনৰ প্ৰদৰ্শিত হৈছে। শেহতীয়াকৈ অনলাইনত প্ৰৱেশ কৰা শ্বাহৰুখৰ এয়া এক টেড টক, যি ২০১৭ চনত তেওঁ ভেঙ্কুভাৰত প্ৰদান কৰিছিল।


তেওঁৰ টেড টকৰ সময়ত শ্বাহৰুখে  এটা গুজবক লৈ মত প্ৰকাশ কৰিছিল, যিয়ে দাবী কৰিছিল যে তেওঁৰ কনিষ্ঠ সন্তান আবৰাম প্ৰকৃততে তেওঁৰ জ্যেষ্ঠ সন্তান আৰিয়ানৰ পুত্ৰ আছিল। আবৰাম আৰু এছ আৰ কেৰ মাজৰ সন্তান সুহানাৰ মাজত ১২ বছৰ বয়সৰ ব্যৱধান আছে, আৰু তেওঁৰ জন্মৰ বিষয়টো এনে গুজব তথা গছিপৰ দ্বাৰা প্ৰচাৰিত হৈছিল।


ভেঙ্কুভাৰত টেড টকছত শ্বাহৰুখ খানে কয়, "চাৰি বছৰ আগতে মোৰ মৰমৰ পত্নী গৌৰী (খান) আৰু মই তৃতীয় সন্তান জন্ম দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলোঁ। নেটত দাবী কৰা হৈছিল যে তেওঁ আমাৰ প্ৰথম সন্তানৰ প্ৰেমৰ সন্তান, যি ১৫ বছৰীয়া আছিল। আপাতদৃষ্টিত, ৰোমানিয়াত গাড়ী চলাই থাকোঁতে তেওঁ এজনী ছোৱালীৰ সৈতে তেওঁৰ কিছু বন্যতা প্ৰকাশ কৰিছিল। আৰু হয়, ইয়াৰ সৈতে এটা ভুৱা ভিডিঅ' প্ৰচাৰ হৈছিল। আমি এটা পৰিয়াল হিচাপে ইয়াকে লৈ বিচলিত হৈছিলোঁ। মোৰ পুত্ৰ, যি এতিয়া ১৯ বছৰীয়া, এতিয়াও যেতিয়া আপুনি তেওঁক হেল্ল' ‍বুলি কয়, তেওঁ কেৱল ঘূৰি ঘূৰি কয়, 'কিন্তু ভাই, মোৰ ওচৰত ইউৰোপীয় ড্ৰাইভিং লাইচেঞ্চো নাছিল।'



ছ'চিয়েল মিডিয়া প্ৰসংগত শ্বাহৰুখ খানে এই কথা কৈছিল। তেওঁ লগতে কৈছিল, "বাস্তৱতা ভাৰ্চুৱেল হৈ পৰিছিল আৰু ভাৰ্চুৱেল হৈছিল বাস্তৱতা। মই অনুভৱ কৰিছিলোঁ যে মই যি হ'ব বিচাৰিছিলোঁ হ'ব নোৱাৰিলোঁ বা মই প্ৰকৃততে কি ভাবিছিলোঁ সেয়া ক'ব নোৱাৰিলোঁ। আৰু এই সময়ত মানৱতাই মোক সম্পূৰ্ণৰূপে চিনাক্ত কৰিছিল। আমি দুয়ো মধ্য-জীৱনৰ সংকটৰ মাজেৰে গৈ আছিলোঁ। মোৰ দৰে মানৱতাও এক অত্যাধিক উন্মুক্ত প্ৰাইমা ডোনা হৈ পৰিছিল।"


১৭ মিনিটৰ বক্তব্যত শ্বাহৰুখে তেওঁৰ যৌৱনৰ বিষয়েও কৈছিল, নতুন দিল্লীত ডাঙৰ-দীঘল হৈছিল, তেওঁৰ বয়স কুৰি বছৰ হোৱালৈকে মাক-দেউতাক দুয়োকে হেৰুৱাইছিল, আৰু তাৰ পিছত চলচ্চিত্ৰ তাৰকা হোৱাৰ সপোন অনুসৰণ কৰিবলৈ "মুম্বাইৰ বিশাল মহানগৰ"লৈ গৈছিল।

Published by: Gautam Barman
First published: October 11, 2021, 8:42 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি