• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Ram Gopal Varma Viral Dance: ৰঙা পোছাক পৰিধান কৰা মহিলাৰ সৈতে তুমুল নৃত্য পৰিচালক ৰাম গোপাল বাৰ্মাৰ! Video Viral

Ram Gopal Varma Viral Dance: ৰঙা পোছাক পৰিধান কৰা মহিলাৰ সৈতে তুমুল নৃত্য পৰিচালক ৰাম গোপাল বাৰ্মাৰ! Video Viral

ডান্সিঙত বলীউদৰ অভিনেতাতকৈ যেন কোনো গুণে কম নহয় পৰিচালক ৰাম গোপাল বাৰ্মা। এই দাবী কৰিছে একাংশই।

ডান্সিঙত বলীউদৰ অভিনেতাতকৈ যেন কোনো গুণে কম নহয় পৰিচালক ৰাম গোপাল বাৰ্মা। এই দাবী কৰিছে একাংশই।

ডান্সিঙত বলীউদৰ অভিনেতাতকৈ যেন কোনো গুণে কম নহয় পৰিচালক ৰাম গোপাল বাৰ্মা। এই দাবী কৰিছে একাংশই।

  • Share this:
ছবি পৰিচালক ৰামগোপাল বাৰ্মাই যে ভালকৈ নাচিবও পাৰে, সেয়া হয়টো এই ভিডিও নেদেখিলে বুজিব নোৱাৰিব। কোনো কোনোৱে এই নৃত্যক অশ্লীল বুলি মন্তব্য কৰিলেও একাংশ লোক ছবি পৰিচালকজনৰ নৃত্য দেখি মুগ্ধ। জনা গৈছে যে, এই ভিডিওটো পৰিচালকজনৰ বাৰ্থ দ্যে চেলিব্ৰেশ্যনৰ সময়ত শ্বুট কৰা হৈছিল। ৰঙা ড্ৰেছ পিন্ধা এগৰাকী মহিলাৰ সৈতে ডান্স কৰিলে ৰামগোপাল বাৰ্মাই। সেই ভিডিও এতিয়া ছচিয়েল মিডিয়াত ব্যাপক ভাবে ভাইৰেল হৈছে।



যদিও ভিডিওটোত দেখা সেই ব্যক্তিজন তেওঁ নহয় বুলি দাবী কৰিছে ৰামগোপাল বাৰ্মাই। কৈছে যে, 'এই ভিডিওটো মোৰ নহয়।' যদিও এই কথা শুনি অনুৰাগীসকলৰ নাৰাজ। প্ৰত্যেকেই ৰাম গোপাল বাৰ্মাৰ 'হিডেন টেলেণ্ট'ক প্ৰশংসা কৰিছে।
Published by:Himangshu Bhuyan
First published: