• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Oracle Speaks: জানি লওক ১৯ মাৰ্চৰ ৰাশিফল, আপোনাৰ বাবে লাকী এই চিহ্ন!

Oracle Speaks: জানি লওক ১৯ মাৰ্চৰ ৰাশিফল, আপোনাৰ বাবে লাকী এই চিহ্ন!

 বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)।

বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)।

বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)।

  • Share this:
দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ (Citaaraa- The Wellness Studio) বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)।

মেঘঃ কামত এলাহ ভাব থাকিব। সেইকাৰণে নিজৰ কিছুমান প্ৰয়োজনীয় কাম বাকী থাকিব। লাকী চাইন- এটা প্ৰিজম।

বৃষঃ আপুনি এক বিশেষ আৰু অন্তৰংগ সম্পৰ্কৰ বাবে নিৰন্তৰ কাম কৰিব লাগিব। সেয়েহে বেছিভাগ সময় অতিবাহিত হ'ব। লাকী চাইন– এটা সেউজীয়া কাঁচৰ বটল।

মিথুনঃ এজন নতুন ব্যক্তিয়ে কামৰ বোজা পাতল কৰিব, ক্ৰীড়াত হেৰুওৱা উৎসাহ ঘূৰি আহিব পাৰে। লাকী চিহ্ন – এটা ফাউণ্টেইন

কৰ্কটঃ আনকি ব্যস্ততম সময়তো, পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কে জীৱনত ভাৰসাম্য আনিব। নেতৃত্ব লোৱাৰ সুযোগ সোনকালেই আহি আছে। লাকী চাইন- এটা প্ৰাচীন ঘড়ী

সিংহঃ যদি আপুনি কাৰোবাক অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে আঘাত কৰিছে, ইয়াক ঠিক কৰাৰ এইটো সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সময়। ভাগ্যৱান চিহ্ন - মুকলি আকাশ।

কন্যাঃ কোনো লোক আপোনাৰ গুণত আকৰ্ষিত হ'ব পাৰে আৰু যোগাযোগ কৰিব পাৰে। আপুনি নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখিব লাগিব। লাকী চাইন- ক্ৰমিক নম্বৰ

তুলাঃ কৰ্মস্থানৰ শান্তিপূৰ্ণ পৰিৱেশ ব্যাহত হ'ব পাৰে। নতুন কোনো বিষয়ে আপোনাক বিভ্ৰান্ত কৰিব। লাকী চাইন- এটা চিল্ক স্কার্ফ।

বৃশ্চিকঃ কৰ্মক্ষেত্ৰত, পৰিস্থিতিৰ যত্ন ল'ব লাগিব, পৰিস্থিতি জটিল হ'ব পাৰে। লাকী চিহ্ন – এটা নেট

ধনুঃ ভাল খবৰ সোনকালেই আহিব পাৰে, দূৰৈৰ কাৰোবাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰাৰ সম্ভাৱনা। লাকী চিহ্ন – ফুলৰ আৰ্হি

মকৰঃ আজি অংশীদাৰীত্ব বা সহযোগিতাত নতুন সুযোগৰ বাবে প্ৰস্তুত হ'ব পাৰে। কামৰ পথ যথেষ্ট পৰিষ্কাৰ। লাকী চিহ্ন – কেনভাচৰ জোতা

কুম্ভঃ আজি ভাগৰ অনুভৱ কৰাটো স্বাভাৱিক। বিশ্ৰাম ল'ব পাৰি। লাকী চিহ্ন – এটা জলাশয়

মীনঃ পাৰিবাৰিক বিষয়ত আপোনাক এজন বন্ধুৰ সহায়ৰ প্ৰয়োজন হ'ব পাৰে। এজন অচিনাকি লোকক সমালোচনা কৰাটো উচিত নহয়। লাকী চাইন- এটা নতুন ফুলদানি
Published by:Himangshu Bhuyan
First published:

শেহতীয়া বাতৰি