• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Oracle Speaks, 3 August : ৩ আগষ্টৰ দিনটোত আপোনাৰ ভাগ্যৱান চিহ্ন কি? বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাৰ দৃষ্টিৰে চাওক আজিৰ ৰাশিফল

Oracle Speaks, 3 August : ৩ আগষ্টৰ দিনটোত আপোনাৰ ভাগ্যৱান চিহ্ন কি? বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাৰ দৃষ্টিৰে চাওক আজিৰ ৰাশিফল

চিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ (Citaaraa- The Wellness Studio) বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)। Oracle Speaks,  3 August

চিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ (Citaaraa- The Wellness Studio) বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)। Oracle Speaks, 3 August

চিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ (Citaaraa- The Wellness Studio) বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)। Oracle Speaks, 3 August

  • Share this:
চিটাৰা– দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ'ৰ বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰা অতি সৰুৰে পৰা আধ্যাত্মিক অভিজ্ঞতাৰে কৰা যাত্ৰাই তেওঁৰ সংবেদনশীলতা বৃদ্ধি কৰিছে, কোনে কিয় বিপদত পৰিছে সেয়া তেওঁ একেবাৰে চকুত পৰাকৈ ক’ব পাৰে। আজি তেওঁৰ জন্মদিন অনুসৰি ৰাশিৰ ভাগ্যৰ বিষয়ে কি কৈছে জানো আহক!

মেষ (Aries ): মাৰ্চ 21-এপ্ৰিল 19 :  কৰ্মত গাফিলতি উচ্চ কৰ্তৃপক্ষই সহ্য কৰিব নোৱাৰিবও পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰত্যাহ্বান বাঢ়িবলৈ গৈ আছে। ভাগ্যৱান চিহ্ন –  এটা হ্ৰদ

বৃষ (Taurus) : এপ্ৰিল 20-মে 20 : ব্যৱসায়ত নতুন অংশীদাৰিত্ব আৰম্ভ হ’ব পাৰে। আনৰ লগত প্ৰতিযোগিতা কৰাৰ পৰিৱৰ্তে নিজৰ লক্ষ্যত আবদ্ধ হৈ থকাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। ভাগ্যৱান চিহ্ন– এটা মৌমাখি

মিথুন (Gemini ) : মে 21- জুন 21: জীৱনৰ বাস্তৱতাক মানি লোৱাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। বিশ্বাসযোগ্য মানুহৰ লগত নিয়মীয়াকৈ কথা পতাটো প্ৰয়োজনীয়। ভাগ্যৱান চিহ্ন – এটা বাদামী ধনৰ বেগ

কৰ্কট (Cancer ): জুন 22- জুলাই 22 : কিবা এটা কোৱাৰ আগতে দুবাৰ চিন্তা কৰিব লাগিব। এজন সহকৰ্মীয়ে চৰিত্ৰটো সলনি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। ভাগ্যৱান চিহ্ন - এটা টাম্বলাৰ

সিংহ (Leo): জুলাই 23- আগষ্ট 22 : আগষ্টলৈ হঠাতে কাৰোবাক লগ পাব পাৰে। সৰু-সুৰা ভ্ৰমণ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভাগ্যৱান চিহ্ন - টকাৰ দণ্ড

কন্যা (Virgo): আগষ্ট 23-ছেপ্টেম্বৰ 22 : ছেপ্টেম্বৰলৈ নিজৰ স্বভাৱৰ বাবে নিজৰ পৰিয়ালত সমালোচনাৰ সন্মুখীন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ধনৰ প্ৰবাহ চাব লাগিব। ভাগ্যৱান চিহ্ন - এটা ক'লা স্ফটিক

তুলা (Libra ): ছেপ্টেম্বৰ 23- অক্টোবৰ 23:  অক্টোবৰলৈ পদোন্নতিত পলম হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ঘৰুৱা লোকৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা থাকিব পাৰে। ভাগ্যৱান চিহ্ন- চেগুন কাঠৰ আচবাব।

বৃশ্চিক (Scorpio): অক্টোবৰ 24 – নৱেম্বৰ 21:  কিবা এটা কথা নিশ্চিত নহ’লে কাম পিছুৱাই দিয়াই ভাল। পৰিয়ালৰ সৈতে সময় কটাব লাগিব। ভাগ্যৱান চিহ্ন – এজোপা বাঁহ গছ।

ধনু (Sagittarius ): নৱেম্বৰ 22 – ডিচেম্বৰ 21 : পৰিয়ালৰ কোনোবা এজনৰ স্বাস্থ্য চিন্তাৰ কাৰণ হৈ পৰিব পাৰে। আপাততঃ অৰ্থনৈতিক চিন্তাধাৰা কিছু সময়ৰ বাবে ঠাইত থাকিব। ভাগ্যৱান চিহ্ন – স্বচ্ছ স্ফটিক

মকৰ (Capricorn) : ডিচেম্বৰ 22 – জানুৱাৰী 19 : খঙে কোনো সমস্যা সমাধান কৰিব নোৱাৰে। কোনো ৰিস্কি প্ৰস্তাৱত সন্মতি নোপোৱাটো ভাল। ভাগ্যৱান চিহ্ন – লতা

কুম্ভ (Aquarius): জানুৱাৰী 20- ফেব্ৰুৱাৰী 18: দায়িত্বপূৰ্ণ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব। ঘৰুৱা কামত সহায় পাব। নতুন বিনিয়োগ অতি প্ৰয়োজনীয় ভাগ্যৱান চিহ্ন – নীলকান্ত মণি

মীন (Pisces ): ফেব্ৰুৱাৰী 19 – মাৰ্চ 20:  ঘৰৰ বাহিৰৰ কোনোবা ঠাইলৈ যাব লাগিব। আৰু সকলো মানসিক চাপ এৰি নতুনকৈ চিন্তা কৰিব লাগিব। ভাগ্যৱান চিহ্ন - ময়ূৰৰ পাখি।

পূজা চন্দ্ৰাৰ বিষয়ে কিছু তথ্য: পূজা চন্দ্ৰা পেছাত এগৰাকী হলিষ্টিক হিলিং প্ৰেক্টিচনাৰ। পূজা চন্দ্ৰা ৰেইকী গ্ৰেণ্ডমাষ্টাৰ আৰু অন্যান্য হিলিং চাৰ্টিফাইড পদ্ধতিৰ ওপৰতো গৱেষণা কৰিছে। টেৰোট কাৰ্ড পঢ়াৰ উপৰি, থেটা, বুদ্ধিষ্ট, চক্ৰ আৰু পেট হিলিং চিকিৎসাৰ দৰে একাধিক বিষয়ত দক্ষ পূজা চন্দ্ৰা হিলিং আৰু ইয়াৰ বৈকল্পিক চিকিৎসাত সিদ্ধহস্ত। যোৱা ত্ৰিশ বছৰৰ অভিজ্ঞতা আৰু অনুশীলনত হিলিং চিকিৎসাৰ সৈতে জড়িত আৰু পূজাই এক অসাধাৰণ কৌশল বা উপায় আৱিষ্কাৰ কৰিছে। পূজাই দীৰ্ঘ জীৱনৰ যত্নত এজন সহানুভূতিশীল কিশোৰৰ পৰা এগৰাকী উন্নত মানৰ হিলিং থেৰাপিষ্টলৈ নিজকে বিকশিত কৰিছে। পূজাই মুখ্যতঃ বিভিন্ন ধৰণৰ মানসিক বা শাৰীৰিক উদ্বেগৰ সমস্যাত ভুগি থকা লোকসকলৰ সৈতে কাম কৰে। পূজাই নিজৰ দীঘলীয়া কেৰিয়াৰৰ অভিজ্ঞতাৰ ভিত্তিত তেওঁলোকৰ মানসিক প্ৰণালী আৰু সমস্যাৰ স্থানবোৰ সহজে বুজিব পাৰে। এগৰাকী অভিজ্ঞ হিলিং থেৰাপিষ্ট হিচাপে পূজাই ব্যক্তিগতভাৱে আৰু পৃথিৱীৰ যিকোনো স্থানত থকা লোকসকলক কাৰ্যকৰী আৰোগ্য বিধান প্ৰদান কৰে। পূজাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিবলৈ আগ্ৰহী সকলে তেওঁৰ ৱেবছাইটত www.citaaraa.com থেৰাপীৰ বিষয়ে সকলো তথ্য লাভ কৰিব। ৱেবছাইটত থেৰাপীৰ বৰ্ণনা কৰাৰ উপৰি হিলিং থেৰাপীৰ যোগে আৰোগ্য হোৱা লোকসকলে তেওঁলোকৰ অভিজ্ঞতাও বৰ্ণনা কৰে। কিন্তু কেৱল হিলিং থেৰাপিষ্টেই নহয় পূজা চন্দ্ৰা এগৰাকী দক্ষ লেখিকা, কবি আৰু এগৰাকী ব্লগাৰ। তেওঁ মুখ্যতঃ তেওঁৰ প্ৰৱন্ধ আৰু ব্লগৰ জৰিয়তে তেওঁৰ দীঘলীয়া কেৰিয়াৰৰ অভিজ্ঞতা ভাগ বতৰা কৰিবলৈ ভাল পায় যিয়ে আমাক জীৱনৰ বিষয়ে কিবা নতুন শিকায়।
Published by:Gautam Barman
First published: