உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Oracle Speaks, 24 June: বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাৰ দৃষ্টিত ২৪ জুনৰ ৰাশিফল, চাওক আপোনাৰ দিনটোৰ ভাগ্যৱান চিহ্ন

    Oracle Speaks, 24 June: বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাৰ দৃষ্টিত ২৪ জুনৰ ৰাশিফল, চাওক আপোনাৰ দিনটোৰ ভাগ্যৱান চিহ্ন

    চিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ (Citaaraa- The Wellness Studio) বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)।

    চিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ (Citaaraa- The Wellness Studio) বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)।

    চিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ (Citaaraa- The Wellness Studio) বিশেষজ্ঞা পূজা চন্দ্ৰাই (Pooja Chandra) আজিৰ দিনটোত জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে চাওঁ আহক (Daily Horoscopes)।

    • Share this:
    মেষ (Aries ): মাৰ্চ 21-এপ্ৰিল 19 : গোটেই দিনটো বহুতো সমস্যা থাকিব পাৰে। কিন্তু আপুনি সকলো পৰিস্থিতি নিয়ন্ত্ৰণলৈ আনিবলৈ সক্ষম হ'ব। ভাগ্যৱান চিহ্ন – বিমূৰ্ত কলা


    বৃষ (Taurus) : এপ্ৰিল 20-মে 20: যদি আপুনি আগতে এটা সুযোগ হেৰুৱাইছে, আপুনি সেই ক্ষেত্ৰত পুনৰ সুযোগ পাব পাৰে। ৰাজহুৱা আত্ম-সমালোচনা সঠিক নহয়। ভাগ্যৱান চিহ্ন– কেৰ্কেটুৱা


    মিথুন (Gemini ) : মে 21- জুন 21: আনৰ কথা নুশুনাই ভাল। মাজতে নিয়মীয়া কাম এটা কৰিব নালাগে, অন্যথা বিপদ বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। ভাগ্যৱান চিহ্ন – অমিতা


    কৰ্কট (Cancer ): জুন 22- জুলাই 22 : কামত এটা বিশেষ সমস্যা থাকিব পাৰে। সোনকালে টকা খৰচ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। হিচাপত চলাটো ভাল। ভাগ্যৱান চিহ্ন - গোল্ডফিছ


    সিংহ (Leo): জুলাই 23- আগষ্ট 22 : এতিয়াৰ বাবে আৰামদায়ক মনোভাৱ থাকিব। ব্যস্ততাৰ বাবে আপুনি সঙ্গীৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব। ভাগ্যৱান চিহ্ন - চৰাইৰ ডেউকা


    কন্যা (Virgo): আগষ্ট 23-ছেপ্টেম্বৰ 22 : যদি আপোনাৰ ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা আছে তেন্তে আজিৰ দিনটো সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন। হাতত থকা যিকোনো কাম হঠাতে বন্ধ কৰিব লাগিব পাৰে। ভাগ্যৱান চিহ্ন - কাছ


    তুলা (Libra ): ছেপ্টেম্বৰ 23- অক্টোবৰ 23: এইটো আন দিনৰ দৰে এটা সাধাৰণ ব্যস্ত দিন। এটা নতুন চিন্তাই ইয়াক অধিক অনুপ্ৰেৰণাদায়ক কৰি তুলিব পাৰে। ভাগ্যৱান চিহ্ন - মাটিৰ পাত্ৰ


    বৃশ্চিক (Scorpio): অক্টোবৰ 24 – নৱেম্বৰ 21: আপুনি দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে বাকী থকা যিকোনো কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে। দীৰ্ঘম্যাদী বিনিয়োগেআপোনাক ভাল ফলাফল প্ৰদান কৰিব। ভাগ্যৱান চিহ্ন – কোৰ


    ধনু (Sagittarius ): নৱেম্বৰ 22 – ডিচেম্বৰ 21: এজন আত্মীয়ই বিভিন্ন ধৰণে উপদ্ৰৱ কৰিব পাৰে। নতুন বিনিয়োগৰ সুযোগ আহি আছে। ভাগ্যৱান চিহ্ন – প্ৰাচীন মুদ্ৰা


    মকৰ (Capricorn) : ডিচেম্বৰ 22 – জানুৱাৰী 19 : ভ্ৰমণ বা অন্যান্য ব্যস্ততাৰ বাবে আপুনি এঠাইত থিতাপি লোৱাৰ সুযোগ নাপাব। উদ্বেগ বা দ্ৰুত সিদ্ধান্ত লোৱা ভাল। ভাগ্যৱান চিহ্ন - আলমাৰি


    কুম্ভ (Aquarius): জানুৱাৰী 20- ফেব্ৰুৱাৰী 18: আনসকলে বৰ্তমান আপোনাৰ চিন্তাধাৰাৰ সৈতে একমত হ'ব নোৱাৰিব পাৰে, কিন্তু সোনকালেই পৰিৱৰ্তন হ'ব। ভাগ্যৱান চিহ্ন – এটা চিপিয়া


    মীন (Pisces ): ফেব্ৰুৱাৰী 19 – মাৰ্চ 20: এটা বিষয়ৰ ওপৰত সূক্ষ্ম চিন্তাই আপোনাক আগবাঢ়ি যাবলৈ সাহস দিব। ভাগ্যৱান চিহ্ন - ৰূপালী প্লেট
    Published by:Gautam Barman
    First published: