• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Numerology Horoscope 27 April 2022: আপোনাৰ জন্ম তাৰিখ যোগ দিয়ক আৰু ২৭ এপ্ৰিলৰ দিনটো কেনেদৰে যাব চাওক

Numerology Horoscope 27 April 2022: আপোনাৰ জন্ম তাৰিখ যোগ দিয়ক আৰু ২৭ এপ্ৰিলৰ দিনটো কেনেদৰে যাব চাওক

  • Share this:
ভাৰতীয়ৰ মতে, সংখ্যাতত্ত্বমূলক (Numerology Suggestions) পৰামৰ্শৰ আধাৰত ভাগ্যও নিৰ্ণয় কৰা হয়। সাধাৰণতে, জন্ম তাৰিখ অনুসৰি, সংখ্যাতত্ত্বৰ ক্ষেত্ৰত ভাগ্য গণনা কৰা হয়। উদাহৰণ স্বৰূপে, ধৰি লওঁ যে কাৰোবাৰ জন্ম তাৰিখ হৈছে ১১। এই ক্ষেত্ৰত, তেওঁৰ জন্ম সংখ্যা হ'ব ১ + ১ = ২। ফলস্বৰূপে, তেওঁ সংখ্যাতত্ত্বমূলক পৰামৰ্শ #২-ৰ গণনা চাব লাগিব। অৰ্থাৎ, নিজৰ জন্ম তাৰিখৰ যোগফল গণনা কৰি সংখ্যাতত্ত্বগত পৰামৰ্শ গণনা কৰা হয়। এতিয়া সংখ্যাতত্ত্ব অনুসৰি, আজিৰ জন্মদিনৰ বাবে কি আছে চাওঁ আহক!

#Number 1

(যদি আপুনি ১, ১০, ১৯, ২৮ তাৰিখে জন্ম গ্ৰহণ কৰিছে):  যিকোনো প্ৰতিযোগিতা জিকিব। দম্পতীসকলে সুখ উপভোগ কৰিব। আপোনাৰ কথা কোৱাৰ ধৰণে আনক প্ৰভাৱিত কৰিব।

শুভ ৰং: কমলা

ভাগ্যৱান দিন দেওবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা  ১ আৰু ৯

দান: ৰঙা কাপোৰৰ টুকুৰা এটা দান কৰক

#Number 2

(যদি আপোনাৰ জন্ম ২, ১১, ২০, ২৯ তাৰিখে হয়) :

আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। শিশু আৰু আত্মীয়ৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ বাবে বা পাৰিবাৰিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিবলৈ আদৰ্শ দিন।

শুভ ৰং: গুলপীয়া

ভাগ্যৱান দিন সোমবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ২

দান: দৰিদ্ৰ লোকসকলক দৈ দান কৰক

#Number 3

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৩, ১২, ২১, ৩০ তাৰিখে হয়):

আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা আৰু দক্ষতাৰ প্ৰশংসা কৰা হ'ব। যদি আপুনি প্ৰকল্প বা কামত বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে, এটা ভাল দিন।

শুভ ৰং ৰঙা

ভাগ্যৱান দিন বৃহস্পতিবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৩ আৰু ৯

দান: অনুগ্ৰহ কৰি মন্দিৰত চন্দন কাঠ দান কৰক।

#Number 4

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৪, ১৩, ২২, ৩১ তাৰিখে হয়): যিকোনো ব্যৱসায়িক চুক্তি বা চৰকাৰী কাম সম্পূৰ্ণ হ'ব পাৰে। শৰীৰ স্বাস্থ্যৱান ৰাখিবলৈ পাচলি খাব।

শুভ ৰং: বেঙুণীয়া

ভাগ্যৱান দিন মঙলবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৯

দান: শিশুসকলক গছপুলি দান কৰক।

#Number 5

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৫, ১৪, ২৩ তাৰিখে হয়): আনৰ দ্বাৰা অসন্মান অনুভৱ কৰিব পাৰে। অৱশ্যে, আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত আৰু ব্যক্তিগত জীৱনত পাৰিবাৰিক সমৰ্থন লাভ কৰিব।

শুভ ৰং: সেউজীয়া আৰু কমলা

ভাগ্যৱান দিন বুধবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৫

দানঃ জন্তুবোৰক খাদ্য দান কৰক

#Number 6

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৬, ১৫, ২৪ তাৰিখে হয়): দিনটোৱে সুখ আৰু শান্তি আনিব। এটা নতুন বস্তু ক্ৰয় কৰা হ'ব পাৰে।

শুভ ৰং: বেঙুণীয়া

ভাগ্যৱান দিন শুক্ৰবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৬

দান: মন্দিৰলৈ ৰূপৰ মুদ্ৰা দান কৰক

#Number 7

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৭, ১৬, ২৫ তাৰিখে হয়) : নতুন সুযোগক স্বাগতম জনোৱাৰ বাবে সাজু থাকিব। যদি কোনো ডাঙৰ সমস্যা হয়, ই সোনকালেই নাইকিয়া হ'ব।

শুভ ৰং: কমলা

ভাগ্যৱান দিন সোমবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা  ৭ আৰু ৯

দান: তামৰ সৰু টুকুৰা দান কৰক

#Number 8

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৮, ১৭, ২৬ তাৰিখে হয়): এটা ডাঙৰ কোম্পানীৰ সৈতে সম্পৰ্ক থাকিব পাৰে। যদি আইনী চাপ থাকে, আপুনি ইয়াৰ পৰাও পৰিত্ৰাণ পাব।

শুভ ৰং: ডাঠ বেঙুণীয়া

ভাগ্যৱান দিন শুক্ৰবাৰে

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৬

দান: দৰিদ্ৰ লোকসকলক ছাতি দান কৰক

#Number 9

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৯, ১৮, ২৭ তাৰিখে হয়): খ্যাতি কৃতিত্বৰ কেন্দ্ৰত থাকিব। যিকোনো প্ৰকল্প বা ব্যৱসায়িক চুক্তিৰ বাবে এইটো এটা অতি শুভ দিন।

শুভ ৰং: ৰঙা

ভাগ্যৱান দিন মঙলবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৯

দান: দাইল দান কৰক
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি