• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • NUMEROLOGY TODAY: সংখ্যাতত্ত্ব অনুসৰি আপোনাৰ ভাগ্য চাওক! ২৬ মাৰ্চৰ দিনটোৰ বিষয়ে কি কয় সংখ্যাতত্ত্বই

NUMEROLOGY TODAY: সংখ্যাতত্ত্ব অনুসৰি আপোনাৰ ভাগ্য চাওক! ২৬ মাৰ্চৰ দিনটোৰ বিষয়ে কি কয় সংখ্যাতত্ত্বই

যদি আপোনাৰ জন্ম ৮, ১৭, ২৬ তাৰিখে হয় আপুনি সম্পৰ্কত ধন্য অনুভৱ কৰিব

যদি আপোনাৰ জন্ম ৮, ১৭, ২৬ তাৰিখে হয় আপুনি সম্পৰ্কত ধন্য অনুভৱ কৰিব

যদি আপোনাৰ জন্ম ৮, ১৭, ২৬ তাৰিখে হয় আপুনি সম্পৰ্কত ধন্য অনুভৱ কৰিব

  • Share this:
ভাৰতীয় জ্যোতিষৰ এটা অংশ সংখ্যাতত্ত্ব বা Numerology। গতিকে ভাগ্যও সংখ্যাতত্ত্বৰ আধাৰত নিৰ্ধাৰণ কৰা হয়।  সংখ্যাতত্ত্ব অনুসৰি আপোনাৰ ভাগ্য চাওক!

#Number 1

(যদি আপুনি ১, ১০, ১৯, ২৮ তাৰিখে জন্ম গ্ৰহণ কৰিছে): নতুন বন্ধুৰ সৈতে জীৱনৰ নতুন আৰম্ভণি বা ব্যৱসায়ত নতুন বিনিয়োগ সুচাৰুৰূপে প্ৰৱাহিত হ'ব। ধনৰ লাভালাভ অধিক।
শুভ ৰং - কমলা
শুভ দিন – দেওবাৰ
শুভ সংখ্যা – ১ আৰু ৩
দান : হালধীয়া কাপোৰৰ টুকুৰা দান কৰক।

#Number 2

(যদি আপোনাৰ জন্ম ২, ১১, ২০, ২৯ তাৰিখে হয়) : উদযাপন আৰু প্ৰতিশ্ৰুতিৰ সময়। আপোনাৰ অতীতৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আজি পৰিশোধ কৰা হ'ব।
শুভ ৰং - একুৱা
শুভ দিন – সোমবাৰ
শুভ সংখ্যা – ২
দান :  গৰুক পানী দান কৰক

#Number 3

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৩, ১২, ২১, ৩০ তাৰিখে হয়): আপুনি আজি আপোনাৰ বৃত্তিত সাৱধানে থাকিব লাগিব কিয়নো যিকোনো লোকে কৌশলেৰে প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। প্ৰদৰ্শনৰ ফলাফল ইতিবাচক হোৱালৈ অপেক্ষা কৰিব লাগিব।
শুভ ৰং : সেউজীয়া
শুভ দিন – বৃহস্পতিবাৰ
শুভ সংখ্যা – ১
দান: দৰিদ্ৰলোকক তেল দান কৰক

#Number 4

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৪, ১৩, ২২, ৩১ তাৰিখে হয়): আপোনাৰ ব্যক্তিগত বিষয়ত কাকো বিশ্বাস নকৰিব। সেউজীয়া শাক-পাচলি দান কৰিলে সকলো পৰিস্থিতিত সহায় কৰিব।
শুভ ৰং - নীলা
শুভ দিন – মঙলবাৰ
শুভ সংখ্যা – ৯
দান: ভিক্ষাৰীসকলক কম্বল দান কৰক

#Number 5

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৫, ১৪, ২৩ তাৰিখে হয়): সঙ্গীৰ সৈতে আপোনাৰ অনুভূতিবোৰ জনোৱাৰ বাবে এক আদৰ্শ দিন। অফিচিয়েল ডকুমেণ্টত স্বাক্ষৰ কৰাৰ বাবে এটা মহান দিন।
শুভ ৰং - টীল
শুভ দিন – বুধবাৰ
শুভ সংখ্যা – ৫
দান : সেউজীয়া ফল দান কৰক

#Number 6

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৬, ১৫, ২৪ তাৰিখে হয়): সম্পূৰ্ণতাৰ অনুভূতিয়ে আজি আপোনাৰ জীৱন পূৰণ কৰিব। আপুনি এই দিনটোত সকলো ধৰণৰ লাভালাভ উপভোগ কৰিব।
শুভ ৰং - আকাশী নীলা
শুভ দিন – শুকুৰবাৰ
শুভ সংখ্যা – ২
দান : দৰিদ্ৰ লোকসকলক বগা চাউল দান কৰক।

#Number 7

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৭, ১৬, ২৫ তাৰিখে হয়): প্ৰগতিত পলম কিন্তু ই অস্থায়ী। সোনকালেই আপোনাৰ প্ৰদৰ্শন পুনৰীক্ষণ কৰাৰ সময়। জীৱনৰ সকলো ক্ষেত্ৰত সফল হ'ব।
শুভ ৰং - সেউজীয়া
শুভ দিন – সোমবাৰ
শুভ সংখ্যা – ৩
দান : অনুগ্ৰহ কৰি ব্ৰঞ্জ ধাতু দান কৰক

#Number 8

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৮, ১৭, ২৬ তাৰিখে হয়): আপুনি সম্পৰ্কত ধন্য অনুভৱ কৰিব কিয়নো ইয়াৰ কুঁৱলী স্থায়ীভাৱে আঁতৰ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। নেতৃত্ব উপভোগ কৰাৰ সময়। চাৰিওফালৰ সকলো লোক আপোনাৰ অনুগত ৰূপত পাব।
শুভ ৰং -বেঙুনীয়া
শুভ দিন – শুক্ৰবাৰ
শুভ সংখ্যা – ৬
দান: দৰিদ্ৰলোকক ছাতি দান কৰক

#Number 9

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৯, ১৮, ২৭ তাৰিখে হয়): দিনটো শক্তি আৰু উৎসাহেৰে ভৰি আছে। আপোনাৰ উদ্দেশ্যৰ দিশত যোগাযোগত গুৰুত্ব দিয়ক। বিত্তীয় লাভ আৰু সম্পত্তি পঞ্জীয়ন আজি সুচাৰুৰূপে হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰিব লাগিব।
শুভ ৰং - ৰঙা
শুভ দিন – মঙলবাৰ
শুভ সংখ্যা – ৯
দান: ৰঙা ৰুমাল এটা দান কৰক
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি