• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Numerology Horoscope 18 May: জন্ম তাৰিখ অনুসৰি সংখ্যাতত্ত্বৰ ক্ষেত্ৰত ভাগ্য গণনা কৰা হয়, ১৮ মে'ৰ ৰাশিফলত চাওক সৌভাগ্য

Numerology Horoscope 18 May: জন্ম তাৰিখ অনুসৰি সংখ্যাতত্ত্বৰ ক্ষেত্ৰত ভাগ্য গণনা কৰা হয়, ১৮ মে'ৰ ৰাশিফলত চাওক সৌভাগ্য

যদি আপোনাৰ জন্ম ৯, ১৮, ২৭ তাৰিখে হয়,  ভাগ্যৰ চক্ৰত আপুনি খ্যাতি, ধন, সম্পদ, বিলাসিতা লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে।

যদি আপোনাৰ জন্ম ৯, ১৮, ২৭ তাৰিখে হয়,  ভাগ্যৰ চক্ৰত আপুনি খ্যাতি, ধন, সম্পদ, বিলাসিতা লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে।

যদি আপোনাৰ জন্ম ৯, ১৮, ২৭ তাৰিখে হয়,  ভাগ্যৰ চক্ৰত আপুনি খ্যাতি, ধন, সম্পদ, বিলাসিতা লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে।

  • Share this:
ভাৰতীয়ৰ মতে, সংখ্যাতত্ত্বমূলক (Numerology Suggestions) পৰামৰ্শৰ আধাৰত ভাগ্যও নিৰ্ণয় কৰা হয়। সাধাৰণতে, জন্ম তাৰিখ অনুসৰি, সংখ্যাতত্ত্বৰ ক্ষেত্ৰত ভাগ্য গণনা কৰা হয়। উদাহৰণ স্বৰূপে, ধৰি লওঁ যে কাৰোবাৰ জন্ম তাৰিখ হৈছে ১১। এই ক্ষেত্ৰত, তেওঁৰ জন্ম সংখ্যা হ'ব ১ + ১ = ২। ফলস্বৰূপে, তেওঁ সংখ্যাতত্ত্বমূলক পৰামৰ্শ #২-ৰ গণনা চাব লাগিব। অৰ্থাৎ, নিজৰ জন্ম তাৰিখৰ যোগফল গণনা কৰি সংখ্যাতত্ত্বগত পৰামৰ্শ গণনা কৰা হয়। এতিয়া সংখ্যাতত্ত্ব অনুসৰি, আজিৰ জন্মদিনৰ বাবে কি আছে চাওঁ আহক!

#Number 1

(যদি আপুনি ১, ১০, ১৯, ২৮ তাৰিখে জন্ম গ্ৰহণ কৰিছে): আপুনি ব্যৱসায় উন্নত কৰিবলৈ আপোনাৰ প্ৰভাৱ ব্যৱহাৰ কৰিব। আপুনি যিকোনো প্ৰতিযোগিতাও জিকিব। এইটো প্ৰেমৰ বাবেও এটা ভাল দিন।

শুভ ৰং: মুগা আৰু ৰঙা

ভাগ্যৱান দিন দেওবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ১ আৰু ৯

দান: শিশুসকলক কমলা কলম দান কৰক

#Number 2

(যদি আপোনাৰ জন্ম ২, ১১, ২০, ২৯ তাৰিখে হয়) : আমি আৱেগবোৰ আঁতৰাই ৰাখি ব্যৱহাৰিক বুদ্ধিমত্তাৰ সৈতে কাম কৰিব লাগিব। পৰিয়াল আৰু শিশুৰ সৈতে কটোৱাৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন।

শুভ ৰং:  গুলপীয়া

ভাগ্যৱান দিন সোমবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ২

দান: ভিক্ষাৰীসকলক দৈ দান কৰক

#Number 3

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৩, ১২, ২১, ৩০ তাৰিখে হয়): আপুনি সদায় নাম আৰু খ্যাতিৰ অধিকাৰী হৈ থাকিব, আৰু সকলো কৃতিত্ব আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ। যদি কোনো পৰিকল্পনা আছে, আপুনি ইয়াক সাজু ৰাখিব লাগিব।

শুভ ৰং ৰঙা

ভাগ্যৱান দিন বৃহস্পতিবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৩ আৰু ৯

দান: মন্দিৰলৈ চন্দনকাঠ দান কৰক

#Number 4

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৪, ১৩, ২২, ৩১ তাৰিখে হয়): আপুনি সুচাৰুৰূপে কাম কৰিবলৈ আপোনাৰ প্ৰভাৱ ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব। পলম নকৰাকৈ ব্যৱসায়িক লেনদেনো সফল হ'ব।

শুভ ৰং  বেঙুণীয়া

ভাগ্যৱান দিন মঙলবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৯

দান: শিশুসকলক গছপুলি দান কৰক

#Number 5

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৫, ১৪, ২৩ তাৰিখে হয়): আপুনি আপোনাৰ দক্ষতাক চূড়ান্ত ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব, আৰু ইয়াৰ দ্বাৰা যথেষ্ট ধন উপাৰ্জন কৰিব।

শুভ ৰং:  সেউজীয়া

ভাগ্যৱান দিন বুধবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৫

দানঃ পোহনীয়া জন্তুক তৰল খাদ্য বা পানীয় দান কৰক

#Number 6

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৬, ১৫, ২৪ তাৰিখে হয়): দিনটো বিলাসিতাৰ সৈতে ভাল হ'ব। যদি আপোনাৰ সঙ্গীৰ সৈতে সমস্যা আছে, আপুনি ইয়াক সমাধান কৰিব পাৰে আৰু আজি খোজ কাঢ়িবলৈ ওলাই যাব পাৰে।

শুভ ৰং: বেঙুণীয়া

ভাগ্যৱান দিন শুক্ৰবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৬

দান: বগা ৰুমাল দান কৰক

#Number 7

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৭, ১৬, ২৫ তাৰিখে হয়) : আগতীয়া পদক্ষেপ লোৱাৰ আগতে সাম্প্ৰতিক পৰিস্থিতিপুনৰীক্ষণ কৰিব লাগিব। যদি আপুনি কোনো প্ৰত্যাহ্বান গ্ৰহণ কৰে, আপুনি জিকিব।

শুভ ৰং: কমলা

ভাগ্যৱান দিন সোমবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা  ৭ আৰু ৯

দান: তামৰ সৰু টুকুৰা দান কৰক

#Number 8

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৮, ১৭, ২৬ তাৰিখে হয়): যদি আপুনি সম্পত্তিৰ ক্ষেত্ৰত সিদ্ধান্ত লয়, ই আপোনাৰ পক্ষত হ'ব। অৱশ্যে, যদি কোনো আইনী সমস্যা হয়, ইয়াক নিষ্পত্তি কৰিবলৈ কিছু সময় লাগিব পাৰে।

শুভ ৰং:   বেঙুণীয়া

ভাগ্যৱান দিন শুকুৰবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা ৬

দান:  ছাতি দান কৰক

#Number 9

(যদি আপোনাৰ জন্ম ৯, ১৮, ২৭ তাৰিখে হয়):  ভাগ্যৰ চক্ৰত আপুনি খ্যাতি, ধন, সম্পদ, বিলাসিতা লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে । প্ৰেম সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো আপোনাৰ মন প্ৰকাশ কৰাৰ বাবে এটা মহান দিন।

শুভ ৰং: ৰঙা

ভাগ্যৱান দিন মঙলবাৰ

ভাগ্যৱান সংখ্যা  ৯

দান:  আজি ৰঙা দাইল দান কৰক
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি