• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Numerology Suggestion: ৮ নম্বৰটোৱে জ্যোতিষশাস্ত্ৰত কি গ্ৰহক সূচায়? এজন ব্যক্তিৰ অসীম সম্ভাৱনাৰে জড়িত এই নম্বৰ

Numerology Suggestion: ৮ নম্বৰটোৱে জ্যোতিষশাস্ত্ৰত কি গ্ৰহক সূচায়? এজন ব্যক্তিৰ অসীম সম্ভাৱনাৰে জড়িত এই নম্বৰ

তেওঁলোকৰ উৎকৃষ্ট হোৱাৰ এক তীব্ৰ আকাংক্ষা আছে আৰু কোনো বিৰোধীয়ে তেওঁলোকক কেতিয়াও বাধা দিব নোৱাৰে।

তেওঁলোকৰ উৎকৃষ্ট হোৱাৰ এক তীব্ৰ আকাংক্ষা আছে আৰু কোনো বিৰোধীয়ে তেওঁলোকক কেতিয়াও বাধা দিব নোৱাৰে।

তেওঁলোকৰ উৎকৃষ্ট হোৱাৰ এক তীব্ৰ আকাংক্ষা আছে আৰু কোনো বিৰোধীয়ে তেওঁলোকক কেতিয়াও বাধা দিব নোৱাৰে।

  • Share this:
৮ নম্বৰটো জ্যোতিষশাস্ত্ৰত শনি গ্ৰহক সূচায়। এই সংখ্যাৰ সৈতে জন্মগ্ৰহণ কৰা লোকসকল ভগৱান শনিৰ দ্বাৰা তেওঁলোকৰ জীৱনৰ মাজেৰে সম্পূৰ্ণৰূপে পৰিচালিত হয়। তেওঁলোকে সদায় ভাল কৰ্ম আৰু বেয়া কৰ্মৰ মাজত বান্ধ খাই থাকে। ভগৱান শনিয়ে আপোনাৰ দ্বাৰা কৰা সকলো ভাল কৰ্মৰ বাবে পুৰস্কাৰ দিব আৰু অপেক্ষা নকৰাকৈ তৎক্ষণাৎ আপোনাৰ দ্বাৰা কৰা সকলো বেয়া কৰ্মৰ বাবে শাস্তি দিব (The number 8 belongs to planet Saturn)।

৮ তাৰিখে জন্মগ্ৰহণ কৰা এজন ব্যক্তিয়ে কাম কৰাৰ অসীম সম্ভাৱনা ৰাখে, তেওঁ আদৰ্শবাদী আৰু অত্যন্ত ব্যৱহাৰিক। তেওঁৰ উচ্চাকাংক্ষী হৈ থকাৰ এক তীব্ৰ ইচ্ছা আছে আৰু তেওঁৰ জীৱনৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ নিৰন্তৰ কাম কৰিব পাৰে। তেওঁলোকে আনৰ পৰা পোৱা সহায়ৰ বাবে কেতিয়াও বাট নাচায়।

তেওঁলোকৰ উৎকৃষ্ট হোৱাৰ এক তীব্ৰ আকাংক্ষা আছে আৰু কোনো বিৰোধীয়ে তেওঁলোকক কেতিয়াও বাধা দিব নোৱাৰে। সম্পত্তি, চিকিৎসা, কয়লা, গ্লাছ, চিমেণ্ট সম্পৰ্কীয় কাম তেওঁলোকৰ বাবে লাভজনক প্ৰমাণিত হয়। তেওঁলোকতকৈ বৌদ্ধিক আৰু সামাজিকভাৱে নিম্ন লোকসকলৰ সৈতে তেওঁলোকৰ এক অনন্য ধৰণৰ সম্পৰ্ক আছে। সেইবোৰ গুৰুতৰ আৰু পোনপটীয়া।

তেওঁলোকে নিজকে অনুসৰণ কৰাৰ বাহিৰে আনক পৰামৰ্শ দিয়াত উৎকৃষ্ট। তেওঁলোকে স্বাস্থ্য, সামগ্ৰী, কাৰখানা, বাহন আৰু যন্ত্ৰৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব লাগে। কিন্তু তেওঁ তেওঁৰ ব্যৱসায়িক অংশীদাৰক অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰা উচিত নহয়। তেওঁ পঁয়ত্ৰিশ বছৰ বয়সৰ পিছত সম্পদ লাভ আৰু সংগ্ৰহ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰে।

ভাগ্যৱান ৰং নীলা, বগা, ক'লা আৰু বেঙুণীয়া হয়

ভাগ্যৱান দিন শুক্ৰবাৰ

ভাগ্যৱান নম্বৰ

দান: তেওঁলোকে গৰু বা দৰিদ্ৰ লোকসকলক সেউজীয়া শস্য বা সেউজীয়া শাক-পাচলি দান কৰিব লাগে।

কি কৰিব?

  • আপোনাৰ ঘৰুৱা লোকৰ প্ৰতি কথাত কোমলতা ৰাখিব, বিশেষকৈ সহায়ক বা শ্ৰমিকক।

  • গোটেই ৰাতিপুৱা মন্দিৰত ভগৱান শিৱৰ ৰীতি-নীতি পালন কৰক।

  • সেউজীয়া উদ্ভিদবোৰ ঘৰৰ চাৰিওফালে ৰাখক আৰু সেইবোৰত পানী দিয়ক।

  • অনুগ্ৰহ কৰি নন ভেজ আৰু সুৰা, ধঁপাত পৰিহাৰ কৰক।

  • গোটেই শনিবাৰে ভগৱান শনিৰ ৰীতি-নীতি পালন কৰক।

Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি