உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Nawazuddin Siddiquiএ মুম্বাইত নিৰ্মাণ কৰিছে বিলাসী বাংলো, ফটো দেখি স্তম্ভিত হ'ব আপুনিও ...

    Nawazuddin Siddiquiএ মুম্বাইত নিৰ্মাণ কৰিছে বিলাসী বাংলো, ফটো দেখি স্তম্ভিত হ'ব আপুনিও ...

    নৱাজুদ্দিন চিদ্দিকীয়ে মুম্বাইত এটা বিলাসী বাংলো নিৰ্মাণ কৰি মানুহক হতবাক কৰি দিছে। এতিয়া এই বাংলোটোৰ ফটোবোৰ সামাজিক মাধ্যমত ঘূৰি আছে।

    নৱাজুদ্দিন চিদ্দিকীয়ে মুম্বাইত এটা বিলাসী বাংলো নিৰ্মাণ কৰি মানুহক হতবাক কৰি দিছে। এতিয়া এই বাংলোটোৰ ফটোবোৰ সামাজিক মাধ্যমত ঘূৰি আছে।

    নৱাজুদ্দিন চিদ্দিকীয়ে মুম্বাইত এটা বিলাসী বাংলো নিৰ্মাণ কৰি মানুহক হতবাক কৰি দিছে। এতিয়া এই বাংলোটোৰ ফটোবোৰ সামাজিক মাধ্যমত ঘূৰি আছে।

    • Share this:
    বলীউডত অভিনয় কেৰিয়াৰ আৰম্ভ কৰা প্ৰতিজন ব্যক্তিৰ এই মায়ানাগৰীত নিজৰ এটা সপোন দেখিবলৈ সপোন দেখা যায়। এতিয়া এইটো নৱাজুদ্দিন চিদ্দিকীৰ দ্বাৰা সম্পূৰ্ণ কৰা হৈছে। মুম্বাইত এটা বিলাসী বাংলো নিৰ্মাণ কৰি মানুহক হতবাক কৰি দিছে। এতিয়া এই বাংলোটোৰ ফটোবোৰ সামাজিক মাধ্যমত ঘূৰি আছে।

    ডিজাইনিঙত ৩ বছৰ লাগিছিল
    নৱাজুদ্দিন চিদ্দিকী মুম্বাইত তেওঁৰ বিলাসী ঘৰৰ বাবে এজন আভ্যন্তৰীণ ডিজাইনাৰ হৈ পৰিছে। চলচ্চিত্ৰত এক দশক ৰখাৰ পিছত, প্ৰবীণ অভিনেতাজনে সপোনৰ চহৰখনত নিজৰ বাবে এটা স্বৰ্গসদৃশ ঘৰ নিৰ্মাণ কৰিছে। অভিনেতাজনে বাংলোটোৰ ভিতৰভাগত তিনি বছৰ অতিবাহিত কৰিছে, যিটো বুধনাত তেওঁৰ পূৰ্বৰ ঘৰৰ দ্বাৰা অনুপ্ৰাণিত বুলি দাবী কৰা হৈছে। ঘৰটোৰ আটাইতকৈ ভাল অংশটো হ'ল যে নৱাজে তেওঁৰ দেউতাকৰ সন্মানত তেওঁৰ বাংলোটোক 'নৱাব' নাম দিছে।



    নৱাজ গ্লেমাৰ উদ্যোগৰ ভুৱাৰ পৰা আঁতৰি আছে
    নৱাজুদ্দিনে শেহতীয়াকৈ AajTak.in দিয়া এক সাক্ষাৎকাৰত গ্লেমাৰ উদ্যোগৰ "ভুৱা" সন্দৰ্ভত মন্তব্য কৰি কয়, "মই ভুৱা চলচ্চিত্ৰত কাম নকৰোঁ বা মোৰ ভুৱা মনোভাৱো নাই। বেলেগ হোৱাৰ কাৰণটো হ'ল যে মই ষ্টাৰডম আৰু গ্লেমাৰৰ পৃথিৱীখন ভাল নাপাওঁ। মই চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগৰ অনুষ্ঠান বা পাৰ্টিলৈ যোৱাতকৈ সাধাৰণ মানুহৰ মাজত থাকিবলৈ বেছি ভাল পাওঁ। মই তাত যথেষ্ট কৃত্ৰিমতা দেখিছোঁ, যিটো মই ভাল নাপাওঁ।"

    তেওঁক এই চলচ্চিত্ৰসমূহত দেখা যায়
    নৱাজুদ্দিন চিদ্দিকীৰ গোটেই সময়সূচী অনাগত দিনবোৰত যথেষ্ট টান। তেওঁ বৰ্তমান কংগনা ৰাণাৱটৰ দ্বাৰা প্ৰযোজিত 'টিকু ৱেডছ শ্বেৰু' বোলছবিখনত কাম কৰি আছে। ছবিখনত নৱাজুদ্দিনৰ সৈতে অৱনীত কৌৰে অভিনয় কৰিছে আৰু চাই কবিৰে পৰিচালনা কৰিছে। ইয়াৰ উপৰিও, নৱাজক টাইগাৰ শ্ৰফ অভিনীত 'হিৰোপান্তি ২'ত খলনায়ক হিচাপেও দেখা যাব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: