• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • MS Dhoni's Hair Style: চিনিব পাৰিছেনে? ধোনিৰ নতুন অৱতাৰ, কোনে দিলে এই হেয়াৰ ষ্টাইল?

MS Dhoni's Hair Style: চিনিব পাৰিছেনে? ধোনিৰ নতুন অৱতাৰ, কোনে দিলে এই হেয়াৰ ষ্টাইল?

দলৰ জাৰ্চীত ধোনিক দেখি বহুতে অনুমান কৰিছিল যে মাহী ভাৰতীয় দললৈ ঘূৰি আহিব।

দলৰ জাৰ্চীত ধোনিক দেখি বহুতে অনুমান কৰিছিল যে মাহী ভাৰতীয় দললৈ ঘূৰি আহিব।

দলৰ জাৰ্চীত ধোনিক দেখি বহুতে অনুমান কৰিছিল যে মাহী ভাৰতীয় দললৈ ঘূৰি আহিব।

  • Share this:

নতুন ৰূপ ধোনি। চুলিৰ ষ্টাইল সলাই পেলালে ধোনিয়ে। প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰগৰাকীক এই ৰূপ দিলে চুলিৰ ড্ৰেচাৰ আলিম হাকিমৰ হাতৰ যাদুৱে। হাকিমে ধোনীক দাড়িৰ লগতে ফক্স হক কাটত এটা নতুন ষ্টাইলত তুলি ধৰিছে।


মহেন্দ্ৰ সিং ধোনিক অলপতে ভাৰতীয় ৰাষ্ট্ৰীয় দলৰ জাৰ্চীত এটা বিজ্ঞাপনত দৃশ্যগ্ৰহণ কৰা দেখা গৈছিল। ফাৰাহ খানো ভাৰতীয় ক্ৰিকেটৰ প্ৰাক্তন অধিনায়কগৰাকীৰ লগতে আছিল। বলীউডৰ পৰিচালক ফাৰাহে কয় যে তেওঁ ধোনীৰ অনুৰাগী। অৱশ্যে দলৰ জাৰ্চীত ধোনিক দেখি বহুতে অনুমান কৰিছিল যে মাহী ভাৰতীয় দললৈ ঘূৰি আহিব।





উল্লেখ্য, ধোনীক আগন্তুক আই পি এলত চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ হৈ খেলা দেখা যাব। আৰব আমীৰশ্বাহীত হ'বলগীয়া আই পি এলৰ শেষাংশ খেলত এই ৰূপতে এতিয়া ধোনিক প্ৰত্যক্ষ কৰাৰ আশা কৰিছে অনুৰাগীয়ে।


উল্লেখ্য আলিম হাকিমে এই ছবি ইনষ্টাগ্ৰামত আজি পোষ্ট কৰাৰ পিছতে ভাইৰেল হৈছে ছবি। বলীউডৰ অভিনেতা সুনীল চেট্টীয়ে ইমোজিৰে দিছে কমেণ্ট। লগতে এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াত এই ফটো হৈ পৰিছে ভাইৰেল।

Published by:Gautam Barman
First published: