• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Blackmail: Dating Appত অশ্লীল ভিডিঅ' কলিং কৰি মায়ানগৰীৰ সুন্দৰীয়ে ফান্দত পেলালে ২২ বছৰীয়া যুৱকক !

Blackmail: Dating Appত অশ্লীল ভিডিঅ' কলিং কৰি মায়ানগৰীৰ সুন্দৰীয়ে ফান্দত পেলালে ২২ বছৰীয়া যুৱকক !

মুম্বাইৰ এগৰাকী ছোৱালীয়ে এগৰাকী ২২ বছৰীয়া যুৱকক ব্লেকমেইল কৰি আছে। (সাংকেতিক ফটো)

মুম্বাইৰ এগৰাকী ছোৱালীয়ে এগৰাকী ২২ বছৰীয়া যুৱকক ব্লেকমেইল কৰি আছে। (সাংকেতিক ফটো)

মধ্য প্ৰদেশত, গোৱালিয়ৰ জিলাত মুম্বাইৰ এগৰাকী ছোৱালীৰ সম্পৰ্কত এগৰাকী ২২ বছৰীয়া ল'ৰা ধৰা পৰিছে। ছোৱালীজনীয়ে এতিয়া তেওঁক ভাবুকি দি আছে আৰু ব্লেকমেইল কৰি আছে।

  • Share this:
মধ্য প্ৰদেশত, গোৱালিয়ৰ জিলাত মুম্বাইৰ এগৰাকী ছোৱালীৰ সম্পৰ্কত এগৰাকী ২২ বছৰীয়া ল'ৰা ধৰা পৰিছে। ছোৱালীজনীয়ে এতিয়া তেওঁক ভাবুকি দি আছে আৰু ব্লেকমেইল কৰি আছে। দুয়ো অনলাইন ডেটিং এপত লগ পাইছিল। আৰক্ষীয়ে তৰা অভিযোগৰ ওপৰত গোচৰটোৰ তদন্ত কৰি আছে। ঘটনাটো মুৰাৰৰ এম এইচ ৰোডৰ।

তথ্য অনুসৰি, কৰণ (কাল্পনিক নাম) এজন গ্ৰোচাৰী ব্যৱসায়ীৰ পুত্ৰ। বন্ধুবৰ্গৰ নিৰ্দেশত, তেওঁ ডেটিং এপটো ম'বাইলত আপলোড কৰিছিল। এপ আপলোড কৰাৰ পিছত তেওঁ প্ৰ'ফাইলটো আপডেট কৰাৰ লগে লগে, বহুতো ছোৱালীৰ পৰা অফাৰ পাবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। ইতিমধ্যে মুম্বাইৰ এজনী ছোৱালীয়েও বন্ধুত্বৰ প্ৰস্তাৱ দিছিল। এই ছোৱালীজনীয়ে তেওঁক ভাল পাইছিল সেয়েহে লগে লগে তেওঁৰ সৈতে বন্ধুত্ব কৰিছিল। তাৰ পিছত দুয়োৰে মাজত কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ হৈছিল।

ভিডিঅ' কলিং

যুৱকজনে কৈছিল যে প্ৰথম দুই-তিনি দিন সকলো ভালদৰে চলিছিল, কিন্তু তাৰ পিছত ছোৱালীজনীয়ে অশ্লীল ভাৱে কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। তেওঁলোকৰ মাজত এনেধৰণৰ বাৰ্তালাপ অব্যাহত আছিল। ৫ দিন আগতে, ছোৱালীজনীয়ে ফোন কৰি এটা ভিডিঅ' কৰিছিল। দুয়োৰে মাজত ২ মিনিটৰ কথা হৈছিল। ছোৱালীজনীয়ে ফোনত গোপন অংগ প্ৰদৰ্শন কৰিছিল। যেতিয়া যুৱকজনক তেনে কৰিবলৈ কৈছিল, তেওঁ অস্বীকাৰ কৰিছিল।

ভিডিঅ' সম্পাদনা কৰি ভাবুকি দিবলৈ আৰম্ভ কৰে

যুৱকজনে আৰক্ষীক কৈছিল যে পিছদিনা তেওঁ এটা ফোন পাইছিল। তেওঁৰ ওপৰত কোনোবাই কৈছিল যে তেওঁ দিল্লী অপৰাধ শাখাৰ সৈতে কথা পাতি আছিল। তেওঁক কোৱা হৈছিল যে ছোৱালীজনীয়ে তেওঁৰ বিৰুদ্ধে অভিযোগ কৰিছিল। তেওঁ ছোৱালীজনীৰ সৈতে অশ্লীল ভিডিঅ' কলিং কৰিছে। যুৱকজনে কৈছে যে তেওঁ এইটো শুনি ভয় খাইছিল। ছোৱালীজনীয়ে দেখুওৱা ভিডিঅ'টো সম্পাদনা কৰা হৈছিল। ভুক্তভোগী যুৱকজনে কৈছিল যে তেওঁ নিৰন্তৰ ভাবুকিপূৰ্ণ ফোন পাই আছে। মানুহে তেওঁক বদনাম কৰাৰ কথা কৈ আছে। উৎপীড়কসকলে কৈছে যে যদি আপুনি ২০ হাজাৰ টকা দিয়ে, বিষয়টো নিষ্পত্তি কৰা হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published: