• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Viral Video: হাঁহি হাঁহি বাগৰি পৰিব আপুনি ! চাওকচোন বান্দৰৰ এই কাণ্ড...

Viral Video: হাঁহি হাঁহি বাগৰি পৰিব আপুনি ! চাওকচোন বান্দৰৰ এই কাণ্ড...

এটা হাস্যকৰ ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে (viral on social media) য'ত এটা বান্দৰক ( monkey) আইনাত (mirror) নিজকে পৰীক্ষা কৰা দেখা গৈছিল। আইনাত নিজকে দেখি বান্দৰৰ ধেমেলীয়া প্ৰতিক্ৰিয়াই আপোনাৰ মুখতো হাঁহি আনিব পাৰে।

এটা হাস্যকৰ ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে (viral on social media) য'ত এটা বান্দৰক ( monkey) আইনাত (mirror) নিজকে পৰীক্ষা কৰা দেখা গৈছিল। আইনাত নিজকে দেখি বান্দৰৰ ধেমেলীয়া প্ৰতিক্ৰিয়াই আপোনাৰ মুখতো হাঁহি আনিব পাৰে।

এটা হাস্যকৰ ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে (viral on social media) য'ত এটা বান্দৰক ( monkey) আইনাত (mirror) নিজকে পৰীক্ষা কৰা দেখা গৈছিল। আইনাত নিজকে দেখি বান্দৰৰ ধেমেলীয়া প্ৰতিক্ৰিয়াই আপোনাৰ মুখতো হাঁহি আনিব পাৰে।

  • Share this:
এটা হাস্যকৰ ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে (viral on social media) য'ত এটা বান্দৰক ( monkey) আইনাত (mirror) নিজকে পৰীক্ষা কৰা দেখা গৈছিল। ভিডিঅ'টো কেইদিনমান আগতে ইনষ্টাগ্ৰামত আপলোড কৰা হৈছিল আৰু ই এতিয়ালৈকে ৩,৭০০ ৰো অধিক লাইক লাভ কৰিছে। ইনষ্টাগ্ৰাম ব্যৱহাৰকাৰীসকলে পোষ্টটোৰ মন্তব্যবোৰ হাঁহি থকা ইমোজিৰে প্লাৱিত কৰি আছে। আইনাত নিজকে দেখি বান্দৰৰ ধেমেলীয়া প্ৰতিক্ৰিয়াই আপোনাৰ মুখতো হাঁহি আনিব পাৰে।

ভিডিঅ'টোত, এটা বান্দৰক ৰখাই থোৱা মটৰ চাইকেল এখনৰ ওপৰত বহি থকা দেখা গৈছে, ইয়াক চলোৱাৰ ভাও ধৰি। তাৰ পিছত তেওঁ বাইকখনৰ আইনাখন আৱিষ্কাৰ কৰাৰ পিছত চাৰিওফালে চোৱা বন্ধ কৰে। বাইকখনৰ হেণ্ডেলত হাত ৰাখি আৰু মুখখন খোলা ৰাখি বান্দৰটোৱে তাৰ প্ৰতিফলন দেখি আচৰিত হৈ পৰে।


সি এক মুহূৰ্তৰ বাবে আইনাৰ সন্মুখত থৰ হৈ পৰিল আৰু আইনাত আন এটা বান্দৰ বুলি ভাবিছিল। তাৰ পিছত সি বিভ্ৰান্তিত মূৰ খুজাইছিল আৰু খঙত আইনাখনত আঘাত কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: