• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Money Mantra Astrology 7 August : দিনটোত ধনৰ আগমন আৰু বহিঃগমন কেনেকুৱা, চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৭ আগষ্টৰ মানীমন্ত্ৰ

Money Mantra Astrology 7 August : দিনটোত ধনৰ আগমন আৰু বহিঃগমন কেনেকুৱা, চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৭ আগষ্টৰ মানীমন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

  • Share this:
জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ মতে মানুহে ধন আহৰণ আৰু জমাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত কৰা নানা ভুলৰ বাবেই বহু আৰ্জিও ধনৱান হ'ব নোৱাৰে, বহু কষ্ট কৰিও প্ৰাপ্য ধন লাভ নকৰে বা ধন লাভ কৰিলেও নানা অজুহাতেৰে খৰচ হৈ যায়।

কিন্তু আপুনি যদি আগতীয়াকৈ জানিব পাৰে আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা তেন্তে সেই অনুসৰি আপুনি নিজৰ বিত্তীয় সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে আৰু ধনৰ ক্ষতি হোৱাৰ পৰা বাচিব পাৰে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মানী এষ্ট্ৰোলজী (Money Mantra Astrology)ৰ  আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ-

মেষ ৰাশি (Aries ) :  আপুনি আজি ব্যৱসায়ত উল্লেখযোগ্য অগ্ৰগতি লাভ কৰিব। আপুনি হয়তো বিদেশী উৎসৰ পৰা ধন আহৰণৰ সুযোগ পাব। আপোনাৰ দৈনিক আয়ো বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়াল সম্পৰ্কীয় খৰচ যথেষ্ট সুস্থিৰ হ’ব।

বৃষ ৰাশি (Taurus) : আজি ব্যৱসায়ত কামৰ বোজা যথেষ্ট কম হ’ব যদিও দৈনিক আয় বৃদ্ধি হোৱাৰ আশা কৰিব পাৰি। অবিবাহিত বৃষ ৰাশি জাতক জাতিকা সকলৰ আজিৰ দিনটোত পৰিয়ালৰ বাবে খৰচ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি পৃথক হোৱাৰ বাবে আপুনি লোকচান ভুগিব লাগিব।

মিথুন ৰাশি (Gemini ) :  আজি খৰচেৰে আপোনাৰ দিনটো আৰম্ভ হ’ব। সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰাটো হয়তো খৰচ হ’ব পাৰে। আপুনি পুঁজি সংগ্ৰহ কৰিবলৈ পুৰণি সম্পত্তি বিক্ৰী কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যৰ পৰা আপুনি আৰ্থিক লাভৰ আশা কৰিব পাৰে।

কৰ্কট (Cancer ) :  -পৰিবহণ ব্যৱসায় বা চাকৰি আজি লাভৱান হব। অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে ধন ব্যয় কৰিলে আপুনি ঋণৰ সন্মুখীন হ’ব। চাকৰিত কাম কৰা লোকসকলে কোম্পানীটোৰ লাভৰ বাবে কাম কৰিব। আপুনি হয়তো সোণ বা ৰূপৰ গহনা কিনাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি (Leo) :  ব্যৱসায়ত খৰচ বাঢ়িব। আপুনি হয়তো আজি এটা পুৰণি স্বাস্থ্য বিষয়ত খৰচ কৰিব লাগিব। বিদেশৰ পৰা টকা উপাৰ্জন কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিবাহিত মানুহে আজি সন্তানৰ বাবে খৰচ কৰিব লাগিব। ৰিয়েল এষ্টেট লাভজনক হ’ব।

কন্যা ৰাশি (Virgo) :  আজি আৰ্থিক অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। জীৱনশৈলীৰ পৰিৱৰ্তন হ’লে বহু খৰচ হ’ব। চৰকাৰী আঁচনিৰ জৰিয়তে উপাৰ্জন কৰা লাভত বাধাৰ সৃষ্টি হ’ব। বিদেশী বিনিয়োগ আজি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব।

তুলা ৰাশি (Libra ) :  শক্তিশালী আৰ্থিক অৱস্থাৰ ফলত জীৱনশৈলীৰ উন্নতি হ’ব। আপুনি আৰ্থিক বিনিয়োগৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব। শ্বেয়াৰ মাৰ্কেটৰ পৰা লাভ আশা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত মূলধনী বিনিয়োগৰ প্ৰয়োজন হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio) :  ব্যৱসায়ৰ বিত্তীয় বৃদ্ধিৰ গতি মন্থৰ হ’ব পাৰে। সহযোগিতাবোৰ অতি লাভজনক হ’ব। দৈনিক উপাৰ্জনৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি আজি ভাগ্যৱান হ’ব। পৰিয়ালৰ খৰচ অতি ভাৰসাম্যপূৰ্ণ হ’ব।

ধনু ৰাশি (Sagittarius ) :  ব্যৱসায়ীসকলে অৰ্থনৈতিক দিশত ভাল ফলাফল দেখুৱাব। বিদেশত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে আজি মহান। অংশীদাৰিত্ব আৰ্থিকভাৱে হতাশাজনক হ’ব। পৰিয়ালৰ ওপৰত খৰচ আজি অতি বেছি হ’ব।

মকৰ ৰাশি (Capricorn) :  পৈতৃক সম্পত্তিৰ বাবে হোৱা লোকচান বহন কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। নিয়োজিত লোকসকলৰ দৈনিক আয় হ্ৰাস হোৱা দেখিবলৈ পোৱা যাব। মামলা আৰু আদালতৰ সৈতে জড়িত বিষয়ত আপোনাৰ বহুত টকা খৰচ হ’ব। অটোমোবাইল ব্যৱসায়ৰ লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius) :  জুৱা খেলিলে  ঋণৰ সৃষ্টি হ’ব। পৰিয়ালৰ খৰচ বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অংশীদাৰিত্ব ব্যৱসায়ীসকলে ভাল ৰাজহ লাভ কৰিব। বিদেশী ব্যৱসায়ীৰ সংস্পৰ্শত থাকিলে আপুনি বিদেশী ব্যৱসায়ীৰ পৰা সৌভাগ্য আশা কৰিব পাৰে।

মীন (Pisces ) :  আজিৰ উপাৰ্জন খুবেই সন্তোষজনক হ'ব। ব্যক্তিগত ব্যৱসায়ৰ ভাল উপাৰ্জনৰ সম্ভাৱনা আছে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীয়ে ডাঙৰ লাভ কৰিব। ধৰ্মীয় ভ্ৰমণ বা তীৰ্থ ভ্ৰমণৰ বাবে আজি আপোনাৰ বহুত টকা খৰচ হ’ব পাৰে।
Published by:Gautam Barman
First published: