• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Money Mantra Astrology 6 August : আজিৰ দিনটোত ধন পাব নে যাব? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৬ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

Money Mantra Astrology 6 August : আজিৰ দিনটোত ধন পাব নে যাব? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৬ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

  • Share this:
জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ মতে মানুহে ধন আহৰণ আৰু জমাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত কৰা নানা ভুলৰ বাবেই বহু আৰ্জিও ধনৱান হ'ব নোৱাৰে, বহু কষ্ট কৰিও প্ৰাপ্য ধন লাভ নকৰে বা ধন লাভ কৰিলেও নানা অজুহাতেৰে খৰচ হৈ যায়।

কিন্তু আপুনি যদি আগতীয়াকৈ জানিব পাৰে আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা তেন্তে সেই অনুসৰি আপুনি নিজৰ বিত্তীয় সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে আৰু ধনৰ ক্ষতি হোৱাৰ পৰা বাচিব পাৰে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মানী এষ্ট্ৰোলজী (Money Mantra Astrology)ৰ  আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ-

মেষ ৰাশি (Aries ) :  জাতক-জাতিকাসকলৰ আজিৰ দিনটোত ব্যৱসায়ত ভাল লাভ হ'ব। দীৰ্ঘদিন ধৰি বিতৰ্কিত মাটিত আপোনাৰ টকা খৰচ হ’ব। ইয়াৰ ফলত মানসিক চিন্তাও হ’ব পাৰে। দৈনিক আয় কমি যাব।

বৃষ ৰাশি (Taurus) : পৰিয়ালৰ খৰচ আজি বহুত বেছি হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি হয়তো উদ্বিগ্ন হৈ পৰিব। দৰমহাৰ বাবে চাকৰি সলনি কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে। ব্যৱসায়ত আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। শিশুৰ শিক্ষাৰ বাবে অধিক খৰচ কৰিব লাগিব।

মিথুন ৰাশি (Gemini ) :  পাৰ্টনাৰশ্বিপত নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰিব। কিন্তু অংশীদাৰিত্ব কৰাৰ আগতে সকলো দিশ বিবেচনা কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত আজি ভাল উপাৰ্জন হ’ব, বিশেষকৈ ব্যৱসায়ীসকলৰ। কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়াৰ আগতে ভালদৰে চিন্তা কৰক। পৰিয়ালৰ আয় বেছি হ’ব।

কৰ্কট (Cancer ) :  -অনিচ্ছাকৃতভাৱে বহুত টকা খৰচ কৰিব লাগিব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বিষয়ে কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে আপুনি ভালদৰে বিবেচনা কৰিব লাগিব। আপুনি আপোনাৰ বাহনৰ বাবে বহুত খৰচ কৰিব লাগিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ বাজেটৰ ভাৰসাম্যহীন হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি (Leo) :  ধন সম্পৰ্কীয় লেনদেনত আপুনি লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সামান্য খৰচে একেলগে আপোনাৰ বাজেটত প্ৰভাৱ পেলাব। ব্যক্তিগত কাৰণত পৰিয়ালৰ লগত সংঘাত হ’ব। সংঘাতবোৰ তীব্ৰতৰ নকৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।

কন্যা ৰাশি (Virgo) :  নতুন ব্যৱসায় আজি বহুত সফল হব। অৱশ্যে আজিয়েই কোনো নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰা উচিত নহয়। দৈনিক ৰাজহৰ উৎস বিচাৰি পাব, কিন্তু খৰচ বাঢ়িব। আজি বহু আৰ্থিক চিন্তাত পৰিব।

তুলা ৰাশি (Libra ) :  আজিয়েই সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাৰ বাবে বেংকৰ ঋণ ধাৰ ল’ব লাগিব পাৰে। আৰ্থিক বিষয়ত সাৱধান হ’ব লাগিব। পৰিয়ালৰ খৰচ বাঢ়িব। আপুনি পুৰণি সম্পত্তি বিক্ৰী কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। ভাই-ভনীৰ স্বাস্থ্যৰ বাবেও খৰচ কৰিব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio) :  আজি হয়তো বন্ধু-বান্ধৱীৰ পৰা ধাৰ ল’ব লাগিব। পত্নীৰ প্ৰয়োজনীয় কামত ডাঙৰ খৰচ আজি কৰা হ’ব। আপুনিও আপোনাৰ সঞ্চিত ধনৰ পৰা খৰচ কৰিব লাগিব। আয় কম হ’লেও অধিক খৰচৰ বাবে আৰ্থিক অৱস্থা বেয়া হ’ব।

ধনু ৰাশি (Sagittarius ) :  ব্যৱসায়ে আপোনাক আজি বিপদৰ মাজেৰে পাৰ কৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ আয়ত প্ৰত্যক্ষভাৱে প্ৰভাৱ পৰিব। আপুনি আজি দেউতাৰ পৰা আৰ্থিক সাহায্য লাভ কৰিব। অংশীদাৰিত্ব ব্যৱসায়ীসকলে ভাল লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। ভ্ৰমণ কৰিলে ধনৰ অপচয় হ’ব।

মকৰ ৰাশি (Capricorn) :  ব্যৱসায়ীয়ে আজি অধিক মূলধন বিচাৰিব, অৱশ্যে ৰাজহ বৰ ভাল নহ’ব। মিনিট খৰচৰ বাবে পৰিয়ালৰ খৰচ অতিশয় বৃদ্ধি পাব। হেৰাই যোৱা বা আবদ্ধ হৈ থকা ধন পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অভাৱনীয়ভাৱে বৃদ্ধি পাব ঘৰুৱা খৰচ।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius) :  আজি আপুনি হয়তো আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱীক আৰ্থিকভাৱে সহায় কৰিব। ব্যৱসায়ীসকলে ভাল লাভ কৰিব। আপুনি হয়তো অপ্ৰয়োজনীয় বিলাসী সামগ্ৰীৰ বাবে খৰচ কৰিব। ভূমি সম্পৰ্কীয় কামে ভাল উপাৰ্জন কঢ়িয়াই আনিব। আইনী বা আদালতৰ সৈতে জড়িত এংগেজমেণ্টৰ বাবে আপোনাৰ বহুত খৰচ হ’ব।

মীন (Pisces ) :  পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ পৰা লাভ নহ’ব। ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত ব্যয় কৰা হ’ব ধন। মাতৃ পৰিয়ালটোৱে আপোনাক আৰ্থিকভাৱে বহুত সহায় কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সৰু ভাই-ভনীসকলক সহায় কৰিব লাগিব। পুৰণি ঋণৰ পৰা মুক্ত হ’ব পাৰে।
Published by:Gautam Barman
First published: