• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Money Mantra Astrology 4 August : আপোনাৰ দিনটোত ধনৰ স্থান কেনেকুৱা? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৪ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

Money Mantra Astrology 4 August : আপোনাৰ দিনটোত ধনৰ স্থান কেনেকুৱা? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৪ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

  • Share this:
জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ মতে মানুহে ধন আহৰণ আৰু জমাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত কৰা নানা ভুলৰ বাবেই বহু আৰ্জিও ধনৱান হ'ব নোৱাৰে, বহু কষ্ট কৰিও প্ৰাপ্য ধন লাভ নকৰে বা ধন লাভ কৰিলেও নানা অজুহাতেৰে খৰচ হৈ যায়।

কিন্তু আপুনি যদি আগতীয়াকৈ জানিব পাৰে আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা তেন্তে সেই অনুসৰি আপুনি নিজৰ বিত্তীয় সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে আৰু ধনৰ ক্ষতি হোৱাৰ পৰা বাচিব পাৰে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মানী এষ্ট্ৰোলজী (Money Mantra Astrology)ৰ  আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ-

মেষ ৰাশি (Aries ) :  আপুনি আজি ব্যৱসায়ত লোকচান ভুগিবলগীয়া হ’ব পাৰে। বিনিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচে আপোনাক আপোনাৰ আৰ্থিক অৱস্থাক লৈ উদ্বিগ্ন কৰি তুলিব। কাকো টকা ধাৰ দিয়াৰ পৰা বিৰত থাকক।

বৃষ ৰাশি (Taurus) : আজি আপোনালোকৰ বাবে অতি শুভ হব। ব্যৱসায়ৰ অৰ্থনৈতিক অৱস্থা উন্নত হ’ব আৰু আপুনি ভাল মূলধনৰ ব্যৱস্থা কৰিব পাৰিব। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ অপব্যৱহাৰ কৰিলে আপোনাৰ লোকচান হ’ব। পৰিয়ালৰ খৰচ সুস্থিৰ হৈ থাকিব।

মিথুন ৰাশি (Gemini ) :  আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আৰ্থিক বৃদ্ধিৰ অভিজ্ঞতা হ’ব। অংশীদাৰিত্বত থকা ব্যৱসায়ীসকলে আজি লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব। কৰ্মস্থলীতো আপুনি বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আপোনাক লাভৰ দিশে লৈ যাব। আপুনি ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰা ধন ঘূৰি আহিব।

কৰ্কট (Cancer ) :  -আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব এটা মূল্যৱান সম্পত্তি। সহযোগিতা আৰু অংশীদাৰিত্বই লোকচানৰ সৃষ্টি কৰিব। ব্যক্তিগত ব্যৱসায়িক প্ৰতিষ্ঠানসমূহে আজি ভাল কাম কৰিব। ওচৰৰ কোনোবাই আপোনাৰ আৰ্থিক ক্ষতি কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি (Leo) :  দৈনিক আয় কমি যাব। আয়ৰ উৎসত বাধা আহিব। চাকৰি এটাৰ পৰা উপাৰ্জন বাঢ়িব। ঘৰুৱা খৰচ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত এজন বন্ধুৱে লোকচান কৰিব।

কন্যা ৰাশি (Virgo) :  আজি আপোনাৰ কৰ্মস্থলীত অতিৰিক্ত ধন উপাৰ্জন কৰিব। ব্যৱসায়ত মূলধন বৃদ্ধি পাব আৰু আপোনাৰ বাবে ভাল লাভৰ সৃষ্টি হ’ব। বন্ধু এজনক ধাৰ দিব লাগিব পাৰে। বাহন ক্ৰয় কৰাৰ কথাও ভাবিব। ৰিয়েল এষ্টেট সম্পৰ্কীয় কাম লাভজনক হ’ব।

তুলা ৰাশি (Libra ) :  আৰ্থিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আজিৰ দিনটো অতি শুভ হব। কোম্পানীত আপুনি আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব। ভ্ৰমণৰ বাবে খৰচ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিয়ে আপোনাক লাভ কঢ়িয়াই আনিব।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio) :  আৰ্থিক সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। ব্যৱসায়টো আজি সমৃদ্ধিশালী হ’ব। অংশীদাৰিত্ব আৰু সহযোগিতাৰ ফলত লোকচানৰ সৃষ্টি হ’ব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আপোনাক আৰ্থিকভাৱে সহায় কৰিব।

ধনু ৰাশি (Sagittarius ) :  আজি অপ্ৰত্যাশিত পৰিস্থিতিত ভাল টকা উপাৰ্জন কৰিব। এটা চৰকাৰী আঁচনি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। বিনিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হোৱাটো প্ৰয়োজন। ঘৰ মেৰামতিৰ বাবেও খৰচ কৰিব লাগিব।

মকৰ ৰাশি (Capricorn) :  আজি মাটি আৰু ৰিয়েল এষ্টেটত টকা খৰচ কৰিব। অপ্ৰয়োজনীয় কামত খৰচ হ’ব টকা। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালক আৰ্থিকভাৱে সহায় কৰিব পাৰে। আজিৰ পৰা দৈনিক আৰ্থিক অৱস্থা উন্নত হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius) :  ৰিয়েল এষ্টেটৰ পৰা আপুনি লাভৱান হ’ব। মাতৃ পৰিয়ালে আপোনাক ধনৰ দিশত পথ প্ৰদৰ্শন কৰিব। সৰু সৰু ঋণ আপুনি পৰিশোধ কৰিব। ব্যৱসায়ত আৰ্থিক সমস্যা সমাধান হ’ব।

মীন (Pisces ) :  পৰিয়ালৰ  খৰচ বাঢ়িব। দীৰ্ঘদিন ধৰি আপোনাক আমনি কৰি থকা এটা ঋণ অতি সোনকালে পৰিশোধ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ব্যৱসায়ত উপাৰ্জন আজি বৰ ভাল নহ’ব। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচ আপোনাৰ দ্বাৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগে।
Published by:Gautam Barman
First published: