• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Money Mantra Astrology 3 August : আজি আপোনাৰ ধন আহিব নে যাব? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৩ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

Money Mantra Astrology 3 August : আজি আপোনাৰ ধন আহিব নে যাব? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ৩ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

  • Share this:
জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ মতে মানুহে ধন আহৰণ আৰু জমাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত কৰা নানা ভুলৰ বাবেই বহু আৰ্জিও ধনৱান হ'ব নোৱাৰে, বহু কষ্ট কৰিও প্ৰাপ্য ধন লাভ নকৰে বা ধন লাভ কৰিলেও নানা অজুহাতেৰে খৰচ হৈ যায়।

কিন্তু আপুনি যদি আগতীয়াকৈ জানিব পাৰে আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা তেন্তে সেই অনুসৰি আপুনি নিজৰ বিত্তীয় সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে আৰু ধনৰ ক্ষতি হোৱাৰ পৰা বাচিব পাৰে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মানী এষ্ট্ৰোলজী (Money Mantra Astrology)ৰ  আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ-

মেষ ৰাশি (Aries ) :  যিকোনো বিদেশী বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। কাপোৰৰ ব্যৱসায়ীসকলেও ভাল লাভ লাভ কৰিব। বহুদিন ধৰি আবদ্ধ হৈ থকা টকাখিনি চাগে ঘূৰাই পাব।

বৃষ ৰাশি (Taurus) :  ব্যৱসায় ভাল হ’ব। বাণিজ্য সম্পৰ্কীয় কামবোৰ আজি সমৃদ্ধিশালী হ’ব। চাকৰি সলনি কৰাৰ লক্ষণ দেখা যাব পাৰে। আপোনাৰ জীৱন সংগীৰ সৈতে ভ্ৰমণ কৰাটো এজেণ্ডাত থাকিব। আপুনি হয়তো দেউতাৰ পৰা আৰ্থিক সহায় পাব।

মিথুন ৰাশি (Gemini ) :  আপুনি এটা বহুজাতিক কোম্পানীত বিনিয়োগ কৰিব লাগে। আজিৰ বিনিয়োগে আপোনাক দীৰ্ঘদিনলৈ উপকৃত কৰিব। আপুনি আজিয়েই এক ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ সৈতে নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিয়ে আপোনাক ধন-সম্পত্তি কঢ়িয়াই অনাৰ সম্ভাৱনা বেছি।

কৰ্কট (Cancer ) :  আপুনি পাৰ্টনাৰশ্বিপত নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে, এই ব্যৱসায় বহুত লাভজনক হব। ধাতু সম্পৰ্কীয় ব্যৱসায়ৰ মালিক লোকসকলে আজি হয়তো লোকচানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ খৰচ সুস্থিৰ হৈ থাকিব। অপ্ৰয়োজনীয় যাত্ৰাই আপোনাৰ বাজেটত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে।

সিংহ ৰাশি (Leo) :  উদ্যোগৰ মালিকসকলৰ আজি বৰ সৌভাগ্য নহ'ব। আজি আপুনি কোনো ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰিব নালাগে। নহ’লে হয়তো লোকচানৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি হয়তো চিনি পোৱা এগৰাকী ভদ্ৰ মহিলাৰ পৰা সহায় পাব। দৈনন্দিন খৰচ বাঢ়িব আৰু আপোনাক অসুবিধা দিব।

কন্যা ৰাশি (Virgo) :  মেচিনেৰী ব্যৱসায়ীসকলৰ আজি এটা পুৰস্কাৰজনক দিন। আবদ্ধ হৈ থকা টকাখিনি ঘূৰাই পাব পাৰিব। আপুনি হয়তো এটা অফিচৰ কৰ্মচাৰী হ’লে নতুন উদ্যোগ এটা আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে। ভূমি সম্পৰ্কীয় কামৰ ফলত আৰ্থিক ক্ষতি হ’ব।

তুলা ৰাশি (Libra ) :  আপোনাৰ ব্যৱসায় আৰ্থিকভাৱে বৃদ্ধি পাব। আপুনি হয়তো আজিয়েই আপোনাৰ সপোনৰ ঘৰটো কিনাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে। আপোনাৰ খৰচ আপোনাৰ আয়তকৈ বেছি হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে মত বিনিময় কমি যাব। ঘৰুৱা খৰচ বৃদ্ধি হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio) :  খাদ্য সম্পৰ্কীয় ব্যৱসায়িক প্ৰতিষ্ঠানে আজি বৃশ্চিক ৰাশিৰ বাবে ভাল লাভ লাভ কৰিব। আপুনি হয়তো আজি কোনো বন্ধুক আৰ্থিকভাৱে সহায় কৰিব। শ্বেয়াৰ মাৰ্কেটত বিনিয়োগ কৰা ধনক লৈ আপুনি হয়তো অলপ মানসিক চাপত পৰিব। আৰ্থিক মতানৈক্যৰ বাবে কোনো ঘনিষ্ঠ ব্যক্তিৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ছিন্ন হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশি (Sagittarius ) :  আপুনি আজি ওচৰৰ কাৰোবাৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব পাৰে। বিনিয়োগ কৰাটো লোকচানজনক হ’ব পাৰে। দৈনিক আয়ৰ ওপৰত প্ৰভাৱ পৰিব। ব্যক্তিগত ব্যৱসায়ৰো আজি সামান্য লোকচান হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি (Capricorn) :  আপুনি কাপোৰৰ ব্যৱসায়ী হ’লে আপোনাৰ দিনটো হয়তো বৰ পুৰস্কাৰজনক নহ’বও পাৰে। আজিয়েই হয়তো সৰু ঋণ ল’ব লাগিব। আপুনি পৰিয়ালৰ মাতৃৰ ফালৰ পৰা আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব। উপাৰ্জনৰ উৎসক লৈ অলপ চিন্তিত হ’ব। ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ সহায়ৰ পৰা আজি টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius) :  আজি জীৱনৰ মৰমৰ বাবে বহুত খৰচ কৰিব। পৰিয়ালৰ খৰচ বহুত বাঢ়িব। উপযুক্ত জীৱিকা উপাৰ্জন কৰাটো কঠিন হ’ব। অংশীদাৰিত্বৰ ব্যৱসায়সমূহে ভাল কাম কৰিব। ঘনিষ্ঠ কাৰোবাৰ সৈতে অপ্ৰত্যাশিত যাত্ৰাই আপোনাৰ বাজেটত ব্যাঘাত জন্মাব পাৰে।

মীন (Pisces ) :  আয় আজি বৰ সন্তোষজনক নহ'ব। আনকি ঘনিষ্ঠ বন্ধুৰ পৰাও ধাৰ ল’বলগীয়া হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণ কৰিলে লোকচানৰ সৃষ্টি হ’ব আৰু ইয়াৰ ওপৰত আপোনাৰ আয়ত প্ৰভাৱ পৰিব। ব্যৱসায়ত লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লাগিব।
Published by:Gautam Barman
First published: