• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Money Mantra Astrology 2 August : ''এটা অতি মূল্যৱান সম্পত্তি আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব''- চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ২ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

Money Mantra Astrology 2 August : ''এটা অতি মূল্যৱান সম্পত্তি আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব''- চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ২ আগষ্টৰ মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

  • Share this:
জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ মতে মানুহে ধন আহৰণ আৰু জমাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত কৰা নানা ভুলৰ বাবেই বহু আৰ্জিও ধনৱান হ'ব নোৱাৰে, বহু কষ্ট কৰিও প্ৰাপ্য ধন লাভ নকৰে বা ধন লাভ কৰিলেও নানা অজুহাতেৰে খৰচ হৈ যায়।

কিন্তু আপুনি যদি আগতীয়াকৈ জানিব পাৰে আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা তেন্তে সেই অনুসৰি আপুনি নিজৰ বিত্তীয় সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে আৰু ধনৰ ক্ষতি হোৱাৰ পৰা বাচিব পাৰে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মানী এষ্ট্ৰোলজী (Money Mantra Astrology)ৰ  আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ-

মেষ ৰাশি (Aries ) :  মেষ ৰাশি- ব্যৱসায়ীসকলে আজি লোকচানত পৰিব পাৰে। বিনিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। অপ্ৰয়োজনীয় কামত খৰচ কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। লগতে কাকো টকা ধাৰ নিদিবলৈ চেষ্টা কৰক।

বৃষ ৰাশি (Taurus) :  আজিৰ দিনটো বহুত ফলপ্ৰসূ হ’ব। ব্যৱসায়ত বৃদ্ধি পাব সঞ্চয় আৰু আয়। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ অপব্যৱহাৰ কৰিলে লোকচান হ’ব। ঘৰুৱা খৰচ নূন্যতম হ’ব।

মিথুন ৰাশি (Gemini ) :  ব্যৱসায়ত আপুনি আৰ্থিক বৃদ্ধি দেখিব। অৱশ্যে অংশীদাৰিত্বই অসুবিধাত পেলাব পাৰে। ঘৰৰ এজন সদস্য হঠাতে টকা আয় কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত ঋণ দিয়া ধন আপোনাক ঘূৰাই দিয়া হ’ব।

কৰ্কট (Cancer ) :  এটা অতি মূল্যৱান সম্পত্তি আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব। অংশীদাৰিত্বৰ ফলত আৰ্থিক ক্ষতি হ’ব। আপুনি অফিচত অগ্ৰগতি লাভ কৰিব আৰু আপোনাৰ উপাৰ্জন বাঢ়িব। ব্যক্তিগত ব্যৱসায়ীয়ে বহুত ভাল কাম কৰিব।

সিংহ ৰাশি (Leo) :  দৈনিক আয় কমি যাব। উপাৰ্জনৰ উৎসত বহু বাধা আহিব। অফিচৰ চাকৰি থকা লোকসকলে দৰমহা বৃদ্ধি পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ খৰচ বাঢ়িব। ব্যৱসায়ত এজন ঘনিষ্ঠ ব্যক্তিয়ে আপোনাৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি (Virgo) :  কৰ্মস্থলীত অতিৰিক্ত উপাৰ্জনৰ সুযোগ পাব পাৰে। ব্যৱসায়সমূহ আৰ্থিকভাৱে উৎপাদনশীল হ’ব। আপুনি হয়তো কোনো ঘনিষ্ঠ ব্যক্তিক টকা ধাৰ দিব লাগিব। ভূমি সম্পৰ্কীয় কামে আপোনাক ধন-সম্পত্তি কঢ়িয়াই আনিব।

তুলা ৰাশি (Libra ) :  আৰ্থিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আজিৰ দিনটো অতি শুভ। কাৰ্যালয়ত আৱেগিক আৰু আৰ্থিক সহায় লাভ কৰিব। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিটোৱে আপোনাক অনাকাংক্ষিত লাভ কঢ়িয়াই আনিব।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio) :  সামান্য আৰ্থিক লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। আপোনাৰ ব্যৱসায়ে আপোনাক উন্নত উপাৰ্জন কঢ়িয়াই আনিব। অংশীদাৰিত্ব ক্ষতিকাৰক হ’ব। আপোনাৰ পৰিয়ালে আপোনাক আৰ্থিকভাৱে সহায় কৰিব।

ধনু ৰাশি (Sagittarius ) :  অপ্ৰত্যাশিত পৰিস্থিতিয়ে আজি ভাল টকা উপাৰ্জন কৰাত সহায় কৰিব। এটা চৰকাৰী আঁচনি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হৈ উঠিব। ভুল বিনিয়োগ হ’ব লোকচান। ঘৰ আৰু পৰিয়ালৰ বাবে ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব।

মকৰ ৰাশি (Capricorn) :  আপুনি আপোনাৰ ধন মাটি বা ৰিয়েল এষ্টেটত ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব। সঞ্চিত ধনখিনি অপ্ৰয়োজনীয় কামত ব্যয় কৰা হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালক আৰ্থিকভাৱে পোহপাল দিয়াৰ সুযোগ পাব। আৰ্থিক অৱস্থা অনুকূল হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius) :  মাতৃ পৰিয়ালে আপোনাক আৰ্থিক দিশত পথ প্ৰদৰ্শন কৰিব। আজি সৰু সৰু ঋণ পৰিশোধ কৰিব পাৰিব। ব্যৱসায়ত হোৱা লোকচানবোৰো আপুনি আগতেই পূৰণ কৰিব পাৰে।

মীন (Pisces ) :  পৰিয়ালৰ খৰচ বৃদ্ধি হব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি আপোনাক আমনি কৰি থকা এটা ঋণ আপুনি পৰিশোধ কৰিব। ব্যৱসায়ত দৈনিক আয় কমি যাব। অপ্ৰয়োজনীয় খৰচৰ ফলত ধন অপচয় হ’ব।
Published by:Gautam Barman
First published: