• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Money Mantra Astrology 14 September : আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ১৪ ছেপ্টেম্বৰৰ মানীমন্ত্ৰ

Money Mantra Astrology 14 September : আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ১৪ ছেপ্টেম্বৰৰ মানীমন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

  • Share this:
জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ মতে মানুহে ধন আহৰণ আৰু জমাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত কৰা নানা ভুলৰ বাবেই বহু আৰ্জিও ধনৱান হ'ব নোৱাৰে, বহু কষ্ট কৰিও প্ৰাপ্য ধন লাভ নকৰে বা ধন লাভ কৰিলেও নানা অজুহাতেৰে খৰচ হৈ যায়।

কিন্তু আপুনি যদি আগতীয়াকৈ জানিব পাৰে আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা তেন্তে সেই অনুসৰি আপুনি নিজৰ বিত্তীয় সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে আৰু ধনৰ ক্ষতি হোৱাৰ পৰা বাচিব পাৰে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মানী এষ্ট্ৰোলজী (Money Mantra Astrology)ৰ  আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ-

মেষ ৰাশি (Aries ) : আজি সমৰ্পণৰ মনোভাৱেৰে কাম কৰিব লাগিব। সহকৰ্মীৰ সৈতে হোৱা বিবাদৰ বাবে মানসিক অশান্তি থাকিব। ডিঙিৰ বিষ হ'ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ কোনো বন্ধুৰ পৰা গাইডেন্স লাভ কৰিব পাৰে, আপুনিও পাব ইতিবাচক শক্তি।

লাকী নম্বৰ: ৩, লাকী ৰং: বগা, প্ৰতিকাৰঃ দুৰ্গা মন্দিৰত ঘিউৰ দীপ জ্বলাওক।

বৃষ ৰাশি (Taurus) : অবাঞ্ছিত পৰিৱৰ্তনৰ বাবে সকলো শেষ হোৱা যেন অনুভৱ কৰিব। চেষ্টা নকৰাকৈ নাথাকিব। কোনো এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত আপুনি আকৌ শূন্যৰ পৰা আৰম্ভ কৰিব লাগিব। আয়ৰ দিশত শুভ।

লাকী নম্বৰ: ৮, লাকী ৰং: নীলা, প্ৰতিকাৰ: এজন দুখীয়া মানুহক বগা বস্তু দান কৰক।

মিথুন ৰাশি (Gemini ) :  সংমিশ্ৰণ আৰু আপোচেৰে ভৰি পৰিব দিনটো। আজি নতুন নতুন পৰীক্ষা-নিৰীক্ষা কৰি সফলতা লাভ কৰিব, কিন্তু আনৰ মতামত মনত ৰাখিব। আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাৰে পৰিস্থিতিৰ পৰিৱৰ্তন আনিবলৈ সক্ষম হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমে ন্যায্য ন্যায় পাব।

লাকী নম্বৰ: ১ লাকী ৰং: গোলাপী, প্ৰতিকাৰ: ভগৱান শিৱক পানী অৰ্পণ কৰক।

কৰ্কট (Cancer ) : আজি আপুনি আপোনাৰ চৌপাশৰ সম্পৰ্ক আৰু বস্তুবোৰৰ লগত বহুত বেছি সংযুক্ত অনুভৱ কৰিব। নিৰাপত্তাহীনতাৰ অনুভৱৰ বাবে নেতিবাচক চিন্তা থাকিব। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে ভাল দিন।

লাকী নম্বৰ: ৮ লাকী ৰং: ধূসৰ,  প্ৰতিকাৰ: চৰাইক শস্য দিব লাগে।

সিংহ ৰাশি (Leo) : চাৰিওফালৰ পৰিৱেশে খং তোলাব পাৰে। মনটো শান্ত কৰি ৰাখক। আজিৰ বাবে জৰুৰী কাম স্থগিত কৰক। আপোনাৰ মেজাজ সলনি হোৱাৰ বাবে আপুনি এটা সৰু সমস্যাতকৈ ডাঙৰ সমস্যা এটা দেখিবলৈ পাইছে।

লাকী নম্বৰ: ৩ লাকী ৰং: পাতল সেউজীয়া, প্ৰতিকাৰ: ক’লা কুকুৰটোক মিঠা কিবা এটা দিব লাগে।

কন্যা ৰাশি (Virgo) : কাৰ্ডখন আপোনাৰ বাবে অনুকূল, আজি আধ্যাত্মিক কামত আগ্ৰহ থাকিব আৰু আপুনি পৰিয়াল আৰু সমাজত সন্মান লাভ কৰিব। আজি আপুনি জীৱনৰ লগত জড়িত সকলো কামতে ভাৰসাম্য অনুভৱ কৰিব পাৰে। আজি আপোনালোকে দিনটো ইতিবাচকভাৱে পাৰ কৰিব পাৰিব। আয়ৰ বাবে বিশেষ কষ্ট কৰিব নালাগে।

লাকী নম্বৰ: ২ লাকী ৰং: নীলা, প্ৰতিকাৰ: শাৰীৰিকভাৱে অসুবিধাজনক ব্যক্তিক সেৱা আগবঢ়াওক।

তুলা ৰাশি (Libra ) : অস্থিৰতা আৰু অধিক আৱেগিক চিন্তাই আজি আপোনাক আগুৰি ধৰিব। নেতিবাচকতাৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখক। সম্পৰ্কত ভুল বুজাবুজি হ’ব পাৰে। নিজৰ সিদ্ধান্ত আনক জনোৱাটো কঠিন হ’ব, যাৰ ফলত মানসিক চাপৰ সৃষ্টি হ’ব।

লাকী নম্বৰ: ১০, লাকী ৰং: বগা, প্ৰতিকাৰ:  আটাত চেনি দি পৰুৱালৈ আগবঢ়াওক।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio) :  জীৱনত পোহৰৰ ফালে গৈ কু-সংস্কাৰৰ বাহিৰলৈ গৈ নিজৰ পথ নিজেই বনাওক, অস্তিত্ব আপোনাৰ লগত আছে। যিবোৰ কথাৰ বিষয়ে আপুনি সিদ্ধান্ত ল’ব পৰা নাছিল সেইবোৰৰ বাবে চিন্তাত স্পষ্টতা আহিব পাৰে। আৰ্থিক দিশত সমস্যাই আগুৰি ধৰিব।

লাকী নম্বৰ: ১০, লাকী ৰং: সোণালী, প্ৰতিকাৰ- তেতেলী গছৰ তলত সৰিয়হ তেলৰ লেম্প এটা জ্বলাই দিব লাগে।

ধনু ৰাশি (Sagittarius ) : আজি পুৰণি ৰচনাৰ মূল্যায়নৰ দিন। প্ৰকৃতি অনুযায়ী আচৰণ আৰু কাম কৰিলে ভৱিষ্যতে সফলতা কঢ়িয়াই আনিব। আজি আপুনি আনন্দ পাব কাৰণ বহুত কথা আপোনাৰ মন অনুযায়ী। টেনচন কম হ’ব। বিনিয়োগকাৰীয়ে সুফল পাব।

লাকী নম্বৰ : ৩, লাকী ৰং - আকাশী নীলা, প্ৰতিকাৰ- গৰু এটাক গুড় খুৱাব লাগে।

মকৰ ৰাশি (Capricorn) : আজি ইতিবাচকতাৰে ভৰা এটা শুভ দিন। নতুন কৰ্ম পৰিকল্পনাৰ কাম আৰম্ভ হ’ব বা কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব পাৰে। যদি আপুনি ডাঙৰ ডাঙৰ লক্ষ্য নিৰ্ধাৰণ কৰে, তেন্তে সেইবোৰ লাভ কৰিবলৈ কম কষ্ট কৰিলেও হ'ব। আৰ্থিক দিশত সুফল লাভ সন্ধিয়ালৈ।

ভাগ্যৰ সংখ্যা : ১, ভাগ্যৰ ৰং - হালধীয়া, প্ৰতিকাৰ- সৰস্বতী দেৱীক বগা ফুলৰ মালা আগবঢ়াওক।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius) : আজি আপোনালোকে পাব নতুন উৎসাহ আৰু প্ৰেৰণা। শক্তিৰ প্ৰবাহত মন সুখী হ’ব। নতুন নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ বাবে দিনটো একেবাৰেই উপযুক্ত। আপুনি কিছু নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰিব। ইতিবাচকতাৰ বাবেই জীৱনক এক নতুন দিশ দিয়াটো সম্ভৱ হ’ব৷

লাকী নম্বৰ: ৫ লাকী ৰং - নীলা, প্ৰতিকাৰ- ৰাম মন্দিৰত পতাকা অৰ্পণ কৰক।

মীন (Pisces ) : আজিৰ দিনটোৱে আপোনালৈ বিজয় কঢ়িয়াই আনিব, সামাজিক সন্মান আৰু প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব। আপোনাক আদৰ্শ হিচাপে গণ্য কৰা হ’ব। ভৱিষ্যতৰ বাবে পৰিকল্পনা কৰাৰ সময়ত  বৰ্তমানত নিজকে সুস্থিৰ কৰিব লাগিব।

লাকী নম্বৰ: ৭ লাকী ৰং - বগা, প্ৰতিকাৰ- হনুমান মন্দিৰত ঘিউৰ লেম্প জ্বলোৱা।
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি