• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Money Mantra Astrology 13 September : দিনটোৰ আয় স্বাভাৱিক ৰূপত থাকিব নে আন কিবা? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ১৩ ছেপ্টেম্বৰৰ মানীমন্ত্ৰ

Money Mantra Astrology 13 September : দিনটোৰ আয় স্বাভাৱিক ৰূপত থাকিব নে আন কিবা? চাওক ৰাশিফল অনুসৰি ১৩ ছেপ্টেম্বৰৰ মানীমন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

মানী এষ্ট্ৰোলজীৰ আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ

  • Share this:
জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ মতে মানুহে ধন আহৰণ আৰু জমাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত কৰা নানা ভুলৰ বাবেই বহু আৰ্জিও ধনৱান হ'ব নোৱাৰে, বহু কষ্ট কৰিও প্ৰাপ্য ধন লাভ নকৰে বা ধন লাভ কৰিলেও নানা অজুহাতেৰে খৰচ হৈ যায়।

কিন্তু আপুনি যদি আগতীয়াকৈ জানিব পাৰে আপোনাৰ দিনটোৰ ধনস্থান কেনেকুৱা তেন্তে সেই অনুসৰি আপুনি নিজৰ বিত্তীয় সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে আৰু ধনৰ ক্ষতি হোৱাৰ পৰা বাচিব পাৰে। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰৰ মানী এষ্ট্ৰোলজী (Money Mantra Astrology)ৰ  আধাৰতে আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশি অনুযায়ী ধনস্থানৰ সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক মানী মন্ত্ৰ-

মেষ ৰাশি (Aries ) : আজি আপুনি জীৱনৰ এক নতুন মাত্ৰা অনুভৱ কৰিব। আপোনাৰ সৃষ্টিশীলতা আৰু সংবেদনশীলতাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ মনটোৰ সৈতে বহুত সুখী হ’ব। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। দিনটোৰ আয় স্বাভাৱিক ৰূপত থাকিব।

লাকী নম্বৰ: ২, লাকী ৰং: বেঙুণীয়া, প্ৰতিকাৰঃ এজন দৰিদ্ৰ ব্যক্তিক ৰঙা ফল দান কৰক।

বৃষ ৰাশি (Taurus) : আজি এটা ভাল দিন, আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব আৰু সকলো কাম সুচাৰুৰূপে চলিব। আপোনালোকে আজি বহুত সন্মান পাব। অসাৰ কামত সময় নষ্ট নকৰিব, লোকচান হ'ব পাৰে।

লাকী নম্বৰ: ১, লাকী ৰং: সোণালী, প্ৰতিকাৰ: এজন দৰিদ্ৰ ব্যক্তিক খাদ্য দান কৰক।

মিথুন ৰাশি (Gemini ) :  আধ্যাত্মিক ট্ৰেণ্ডে আজি আপোনাৰ দিনটো বনাব। যিকোনো ধৰ্মীয় যাত্ৰা বা কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰাৰ সুযোগ পাব। আপোনাৰ অনুভৱবোৰ বুজি নোপোৱাটো পৰিয়ালটোৰ বাবে বেদনাদায়ক হ’ব। ধন আগমনত শুভ।

লাকী নম্বৰ: ১ লাকী ৰং: গোলাপী, প্ৰতিকাৰ: ভগৱান শিৱক পানী অৰ্পণ কৰক।

কৰ্কট (Cancer ) : কিবা এটা মূল্যৱান বস্তু ক্ৰয় কৰিব পাৰে। পৰিয়ালত থাকিব শুভ কাম। আজি আপোনাৰ বাবে নতুন সুযোগ পোৱাৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। বন্ধু-বান্ধৱ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে কটোৱা সময়খিনি উপভোগ কৰিব। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত লোকে লাভ কৰিব ধন।

লাকী নম্বৰ: ৫ লাকী ৰং: পাতল নীলা, প্ৰতিকাৰ: হনুমান জীৰ আৰতি কৰক।

সিংহ ৰাশি (Leo) : কঠিন সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময় আহি পৰিছে, নিজৰ অধিকাৰ সঠিকভাৱে বুজি ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব। ঘৰৰ বয়োজ্যেষ্ঠসকলৰ লগত ভাল সম্পৰ্ক গঢ়ি তুলিবলৈ চেষ্টা কৰক। ধনৰ আগমনত শুভ।

লাকী নম্বৰ: ৯ লাকী ৰং: ধূসৰ, প্ৰতিকাৰ: হনুমান চলিচা আবৃত্তি কৰক।

কন্যা ৰাশি (Virgo) : জীৱনৰ দায়িত্ববোৰ আজি ভালকৈ চম্ভালিব পাৰিব। কোনোবা বয়োজ্যেষ্ঠ বা গুৰুৰ আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব। আজি ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলৰ বাবেও অলপ অসুবিধা হ'ব। একাগ্ৰতা বৃদ্ধি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।

লাকী নম্বৰ: ৩ লাকী ৰং: ৰঙা, প্ৰতিকাৰ: গৰুটোক ৰুটি খুৱাব লাগে।

তুলা ৰাশি (Libra ) : আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক উন্নত হ'ব। ঘনিষ্ঠতা বাঢ়িলে পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিৱেশৰ সৃষ্টি হ’ব। আপোনাৰ সম্পৰ্ক পৰিয়ালে গ্ৰহণ কৰিব। আজি যুৱপ্ৰজন্মৰ বাবে এক আনন্দদায়ক দিন হ'ব। ধনৰ দিশত বিশেষ সফলতা লক্ষ্য কৰা নাযায়।

লাকী নম্বৰ: ৪, লাকী ৰং: বেঙুনীয়া, প্ৰতিকাৰ: এজন দৰিদ্ৰ ব্যক্তিক খাদ্য দান কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio) :  আজি আপোনাৰ কামত বাধা আহিব। সকলো অস্থিৰতাৰ দৰে দেখা যাব, অধ্যৱসায়ৰে কাম কৰি কৰ্মৰ পথত আগবাঢ়ি যাব। সফলতা নিশ্চয় আহিব। কৰ্ম সম্পৰ্কীয় যাত্ৰাত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব।

লাকী নম্বৰ: ১০, লাকী ৰং: বগা, প্ৰতিকাৰ- এজন দৰিদ্ৰ ব্যক্তিক ৰঙা ফল দান কৰক।

ধনু ৰাশি (Sagittarius ) : মাতৃ শক্তিৰ পূজা আপোনাৰ বাবে শুভ হ'ব। আজি আপুনি নিজকে অতি শক্তিশালী অনুভৱ কৰিব, আপোনাৰ ইচ্ছাশক্তিয়ে আপোনাক জয়ী কৰিব। পৰিয়াল আৰু কৰ্মৰ প্ৰতি অধিক মনোযোগৰ প্ৰয়োজন হ’ব।

লাকী নম্বৰ : ৩, লাকী ৰং - ৰঙা, প্ৰতিকাৰ- সুন্দৰকাণ্ড আবৃত্তি কৰক।

মকৰ ৰাশি (Capricorn) : আজি এজন বয়োজ্যেষ্ঠ, এজন গুৰুৰ নিৰ্দেশনাত কাম কৰাৰ দিন। তেওঁলোকৰ পৰা পৰামৰ্শ ল'লে বাধা দূৰ হ’ব, ধন লাভ হ'ব। আপোনাৰ বৃত্তৰ বাহিৰৰ নতুন নতুন মানুহৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। নতুন বন্ধু-বান্ধৱী পাবলৈ আৰু অধিক সময়ৰ প্ৰয়োজন।

ভাগ্যৰ সংখ্যা : ৭, ভাগ্যৰ ৰং - কমলা, প্ৰতিকাৰ- এজন দৰিদ্ৰ ব্যক্তিক ৰঙা ফল দান কৰক।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius) : এটা ভাগ্যৰ দিন। আপুনি যিকোনো কাম আৰম্ভ কৰিলেই নিশ্চয় সফলতা লাভ কৰিব। আজি আপোনাৰ ৰাশিৰো প্ৰচণ্ড উন্নতি হ'ব। আজি পৰিস্থিতি আপোনাৰ পক্ষত হ’ব পাৰে বা নহ’বও পাৰে, গতিকে আপোনাৰ সামৰ্থ্যতকৈ বেছি ৰিস্ক নল’ব।

লাকী নম্বৰ: ১ লাকী ৰং - ৰঙা, প্ৰতিকাৰ- হনুমান জীৰ আৰতি কৰক।

মীন (Pisces ) : আজি আপোনাৰ পুৰণি ৰচনাসমূহৰ পৰ্যালোচনা কৰাৰ দিন। যদি আপুনি যিকোনো নিৰ্ণায়ক পৰিস্থিতিত উপনীত হয়, তেন্তে সকলো দিশ বিবেচনা কৰিহে সিদ্ধান্ত লওক। আপুনি কৰা কামৰ বাবে আনে আপোনাক প্ৰশংসা কৰিব বুলি আশা কৰাটো বেদনাদায়ক হ’ব।

লাকী নম্বৰ: ১০ লাকী ৰং - বাদামী, প্ৰতিকাৰ- সুন্দৰকাণ্ড আবৃত্তি কৰক।
Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি