• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • সাৱধান! মে' মাহত চাকৰি অথবা ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় সমস্যাত পৰিব পাৰে এই ৬ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা

সাৱধান! মে' মাহত চাকৰি অথবা ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় সমস্যাত পৰিব পাৰে এই ৬ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা

মে' মাহত কৰ্মজীৱন কিদৰে পাৰ হ'ব? শেহতীয়াকৈ ৰাশিফলে দিছে বিশেষ বাৰ্তা। মে' মাহত চাকৰি, অথবা ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় সমস্যাত পৰিব পাৰে এই ৬ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা।

মে' মাহত কৰ্মজীৱন কিদৰে পাৰ হ'ব? শেহতীয়াকৈ ৰাশিফলে দিছে বিশেষ বাৰ্তা। মে' মাহত চাকৰি, অথবা ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় সমস্যাত পৰিব পাৰে এই ৬ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা।

মে' মাহত কৰ্মজীৱন কিদৰে পাৰ হ'ব? শেহতীয়াকৈ ৰাশিফলে দিছে বিশেষ বাৰ্তা। মে' মাহত চাকৰি, অথবা ব্যৱসায় সংক্ৰান্তীয় সমস্যাত পৰিব পাৰে এই ৬ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা।

  • Share this:
এই মাহত বিভিন্ন গ্ৰহৰ অৱস্থানত বাৰে বাৰে পৰিৱৰ্তন হ'ব। গ্ৰহবোৰৰ অৱস্থান সলনি হোৱাৰ বাবে, ৬টা ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলৰ পেছাদাৰী জীৱনত এক বিশেষ প্ৰভাৱ পৰিব। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, এই ছটা ৰাশিৰ লোকসকলে প্ৰতি মে' মাহত তেওঁলোকৰ বৃত্তিৰ প্ৰতি অধিক মনোযোগ দিয়া প্ৰয়োজন। যদি নহয়, তেওঁলোকৰ কামত ডাঙৰ সমস্যা হ'ব পাৰে। গতিকে চাকৰি হওঁক বা ব্যৱসায় হওঁক, এই ছটা ৰাশিৰ চিহ্ন অতিৰিক্ত সাৱধান হ'ব লাগিব।

মিথুন ৰাশিঃ

মিথুন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাই মে' মাহত পেছাদাৰী ক্ষেত্ৰত মিশ্ৰিত ফলাফল লাভ কৰিব। আনকি কোনেও নিবিচাৰিলেও, তেওঁলোকক চাকৰিৰ স্থান বদলি কৰিব পাৰি। তেওঁলোকৰ অসন্তুষ্টি বাঢ়িব, যদিহে অপছন্দ কৰা ঠাইলৈ বদলি কৰা হয়। কিন্তু এটা কথা মনত ৰাখিব, এই পৰিৱৰ্তনে ভৱিষ্যতে আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। যিসকলে এটা ভাল চাকৰি বিচাৰি আছে তেওঁলোকে বহুত বেছি প্ৰচেষ্টা কৰিব লাগিব।

সিংহ ৰাশিঃ

সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলে এই মাহত তেওঁলোকৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে অতি সাৱধান হ'ব লাগিব। কামত বহুতো উত্থান-পতন থাকিব। এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ দশম ঘৰত ৰাহু আৰু বুধৰ স্থিতিৰ বাবে সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে সম্পৰ্কৰ অৱনতি হ'ব পাৰে। পৰিস্থিতিটো আপোনাৰ নিয়ন্ত্ৰণলৈ অনাৰ অৰ্থ বহন কৰক। যদি আপুনি চেষ্টা কৰে, আপুনি কামত আপোনাৰ পুৰণি সন্মান ঘূৰাই পাব।

ধনু ৰাশিঃ

মে মাহত ধনু ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ ষষ্ঠ ঘৰত অৱস্থান কৰিব বুধে। আপুনি এই মাহত কৰ্মক্ষেত্ৰত ৰাজনীতিত জড়িত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ই আপোনাক ক্ষতিগ্ৰস্ত কৰিব। সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে সম্পৰ্কও ক্ষতিগ্ৰস্ত হ'ব। এই মাহত অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব।

মকৰ ৰাশিঃ

মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলৰ পেছাদাৰী জীৱনত মে মাহত যথেষ্ট উত্থান-পতন হয়। অৱশ্যে, মাহটোৰ শেষত, আপুনি কিছু ভাল ফলাফল পাব পাৰে। মকৰ ৰাশিৰ দশম ঘৰত শুক্ৰ, শনি, বৃহস্পতি আৰু ৰবি আছে। বিভিন্ন বিষয়ত আপোনাৰ সিদ্ধান্তহীনতা বৃদ্ধি পাব। ইয়াৰ উপৰিও, অমনোযোগিতা বৃদ্ধি কৰি, কৰ্মস্থানত দক্ষতা হ্ৰাস কৰা হ'ব।

কুম্ভ ৰাশিঃ

কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলে এই মাহত চাকৰিৰ প্ৰতি সাৱধান হোৱাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ। কুম্ভ ৰাশিৰ দশম ঘৰত কেতুৰ অৱস্থান আৰু ৰাহু বুধৰ প্ৰভাৱই কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যা বৃদ্ধি কৰিব। মনত সন্দেহ বাঢ়িব। আপুনি যি কামৰ সৈতে জড়িত সেই কামত আপোনাৰ মন বহি নাথাকিব। এটা নতুন চাকৰি চেষ্টা কৰক। খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত নল'ব। চাকৰি এৰি দিয়াৰ সিদ্ধান্ত ললে সকলো দিশ ভালদৰে চিন্তা কৰক।

মীন ৰাশিঃ

মীন ৰাশিৰ লোকসকলে মে মাহত কামত বহুতো প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ'ব। বৃহস্পতি মীন ৰাশিৰ দ্বাদশ ঘৰত অৱস্থিত। আপুনি চাকৰিৰ বাবে ঘৰ এৰিব লাগিব পাৰে। কামত সফলতা পাবলৈ আপুনি অলপ বেছি মনোনিৱেশ কৰিব লাগিব।
Published by:Himangshu Bhuyan
First published:

শেহতীয়া বাতৰি