உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Mantras For Relationship: শক্তিশালী সম্পৰ্কৰ বাবে এই মন্ত্ৰবোৰ জপ কৰক, প্ৰেম জীৱন শক্তিশালী হ'ব

    Mantras For Relationship: শক্তিশালী সম্পৰ্কৰ বাবে এই মন্ত্ৰবোৰ জপ কৰক, প্ৰেম জীৱন শক্তিশালী হ'ব

    Love Relation

    Love Relation

    Mantras For Relationship: জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ (Astrology)ত বৈবাহিক জীৱন (Marital Life) বা প্ৰেম জীৱনক (Love Life) অধিক শক্তিশালী কৰাৰ বহুতো উপায় আছে। আজি আমি আপোনাক মন্ত্ৰৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰাৰ উপায়বোৰ জনাই আছোঁ।

    • Share this:
    Mantras For Relationship: মানৱ জীৱনত সম্পৰ্কৰ এক বিশেষ মূল্য আছে। নাৰী আৰু পুৰুষৰ বৈবাহিক জীৱনৰ মাজৰ সম্পৰ্কই হওঁক বা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কই হওঁক, দুয়োটাতে দৃঢ়তা আৰু বিশ্বাস থকাটো প্ৰয়োজনীয়। বহুসময়ত গ্ৰহৰ অমিল, গ্ৰহৰ দোষ হোৱাৰ ফলত বৈবাহিক জীৱনত বা প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক তিক্ততাপূৰ্ণ হয়। সেইবোৰ আঁতৰ কৰাটো জৰুৰী। যি কি নহওক, এই সময়ত ফেব্ৰুৱাৰী মাহ চলি আছে, য'ত 14 ফেব্ৰুৱাৰীত ভেলেণ্টাইন ডে (Valentines Day) উদযাপন কৰা হয়, যিটো দিন প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰাৰ বাবে সমৰ্পিত। জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ (Astrology)ত বৈবাহিক জীৱন (Marital Life) বা প্ৰেম জীৱনক (Love Life) অধিক শক্তিশালী কৰাৰ বহুতো উপায় আছে। আজি আমি আপোনাক মন্ত্ৰৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰাৰ উপায়বোৰ জনাই আছোঁ। এইবোৰৰ বিষয়ে জনা আহক।

    1. শুক্ৰ গ্ৰহক ভৌতিক সুখ আৰু প্ৰেম সম্পৰ্কৰ গ্ৰহ বুলি গণ্য কৰা হয়। যেতিয়া শুক্ৰ শক্তিশালী হয় সম্পৰ্কবোৰ সফল হয়। যদি আপুনি শুক্ৰবাৰে শুক্ৰ গ্ৰহৰ মন্ত্ৰ উচ্চাৰণ কৰে, ওম দ্ৰিন দ্ৰুন চা: শুক্ৰায় নমঃ, তেন্তে আপোনাৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ'বই। সমস্যাবোৰৰো সমাধান হ'ব।


    2. শুক্ৰ গ্ৰহৰ পৰা ৰাশিফলত জীৱন সংগীক বাচনি কৰা হয়। শুক্ৰবাৰে স্বামী আৰু পত্নীয়ে গোলাপৰ সৈতে ভগৱান বিষ্ণু আৰু মা লক্ষ্মীক উপাসনা কৰা উচিত আৰু তেওঁলোকৰ মন্ত্ৰ উচ্চাৰণ কৰা উচিত। আপুনি ওম লক্ষ্মী নাৰায়ণাই নমঃ মন্ত্ৰ উচ্চাৰণ কৰিব পাৰে।

    3.যদি আপোনাৰ সম্পৰ্কত কোনো সমস্যা আছে, বৈবাহিক জীৱন বেদনাদায়ক, তেনেহ'লে আপুনি বৃহস্পতিবাৰে ওম নমো ভাগৱতে বসুদেৱায়ঃ মন্ত্ৰ উচ্চাৰণ কৰা উচিত আৰু বিষ্ণুৰ উপাসনা কৰা উচিত। বিষ্ণুৰ কৃপাৰ সৈতে সকলো সমস্যা আঁতৰ হ'ব আৰু সম্পৰ্কত প্ৰেম বৃদ্ধি হ'ব।

    4. কামদেৱক প্ৰেমৰ দেৱতা বুলি কোৱা হয়। আপুনি কামদেৱ আৰু ৰতিৰ উপাসনা কৰা উচিত আৰু সম্পৰ্কত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ মন্ত্ৰ উচ্চাৰণ কৰা উচিত। ওম কামদেৱী বিদমাহে, ৰতি প্ৰিয়ায়ে ধিমাহী, তন্নো আনাং প্ৰচোদয়াতঃ। ই আপোনাৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিব, আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্ক সুন্দৰ হ'ব।

    5. শিৱ আৰু শক্তি আদৰ্শ স্বামী আৰু পত্নী হিচাপে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ। বৈবাহিক জীৱন বা প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত অন্তৰংগতাৰ বাবে দম্পতীয়ে ভগৱান শিৱ আৰু মা পাৰ্বতীক উপাসনা কৰক। সেই সময়ছোৱাত ওম নমঃ সম্ভাৱায় চ ময়ো ভৱায় চ নমঃ শংকৰায় চ ময়স্কৰায় চি নমঃ শিৱায় চ শিৱতৰায় চ। এই মন্ত্ৰৰ প্ৰভাৱত আপোনাৰ বিবাহিত জীৱন সুখী হ'ব।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: