உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Name Astrology: এই নামৰ লোকৰ ওপৰত সদা প্ৰসন্ন হয় ধন কুবেৰ, ধনে-ধানে পৰিপূৰ্ণ হয় এওলোকৰ জীৱন!

    Name Astrology: এই নামৰ লোকৰ ওপৰত সদা প্ৰসন্ন হয় ধন কুবেৰ, ধনে-ধানে পৰিপূৰ্ণ হয় এওলোকৰ জীৱন!

    জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ (Astrology) মতে নাম কেৱল এজন মানুহৰ পৰিচয়েই নহয় তাতকৈ অধিক সোই লোকজনৰ সমস্ত জীৱনৰ নানা কথা জড়িত হৈ থাকে। সেয়ে নাম (Name Astrology) থোৱাৰ সময়ত বৰ্ণৰ ওপৰত ইমান গুৰুত্ব দিয়া হয়।

    জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ (Astrology) মতে নাম কেৱল এজন মানুহৰ পৰিচয়েই নহয় তাতকৈ অধিক সোই লোকজনৰ সমস্ত জীৱনৰ নানা কথা জড়িত হৈ থাকে। সেয়ে নাম (Name Astrology) থোৱাৰ সময়ত বৰ্ণৰ ওপৰত ইমান গুৰুত্ব দিয়া হয়।

    জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ (Astrology) মতে নাম কেৱল এজন মানুহৰ পৰিচয়েই নহয় তাতকৈ অধিক সোই লোকজনৰ সমস্ত জীৱনৰ নানা কথা জড়িত হৈ থাকে। সেয়ে নাম (Name Astrology) থোৱাৰ সময়ত বৰ্ণৰ ওপৰত ইমান গুৰুত্ব দিয়া হয়।

    • Share this:
    জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ (Astrology) মতে নাম কেৱল এজন মানুহৰ পৰিচয়েই নহয় তাতকৈ অধিক সোই লোকজনৰ সমস্ত জীৱনৰ নানা কথা জড়িত হৈ থাকে। সেয়ে নাম (Name Astrology) থোৱাৰ সময়ত বৰ্ণৰ ওপৰত ইমান গুৰুত্ব দিয়া হয়। কিছুমান বৰ্ণৰ নাম আছে যিবোৰৰ গৰাকীৰ জীৱন ধনেৰে (Money and Wealth) উপচি পৰে । তেওঁলোকৰ ওপৰত ধনৰ দেৱতা কুবেৰৰ বিশেষ কৃপা থাকে।

    D আখৰেৰে নাম আৰম্ভ হোৱা লোকসকল অত্যন্ত বুদ্ধিমান আৰু ভাগ্যৱান হয়। তেওঁলোকে জীৱনত বহুত টকা উপাৰ্জন কৰে। তেওঁলোকে ভাগ্যৰো বহুত সহায় পায়। এইটো বিশ্বাস কৰা হয় যে তেওঁলোক কূবেৰ ঈশ্বৰৰ বিশেষ অনুগ্ৰহেৰে আশীৰ্বাদপ্ৰাপ্ত। বাকী মানুহতকৈ তেওঁলোকৰ ভাল হোৱাৰ সম্ভাৱনা অধিক। তেওঁলোক খুব ভাল হাস্যৰসিক হয়। তেওঁলোকে ব্যৱসায়তো বহুত সুনাম অৰ্জন কৰে।

    G আখৰৰ পৰা আৰম্ভ হোৱা নাম থকা লোকসকলকো ধনৰ ক্ষেত্ৰত ভাগ্যৱান বুলি গণ্য কৰা হয়। তেওঁলোকক মা লক্ষ্মী (Ma Lakshmi)ৰ লগতে কুবেৰেও আশীৰ্বাদ দিয়ে। তেওঁলোকে নতুন আঁচনিৰ পৰা টকা উপাৰ্জন কৰে। তেওঁলোকে টকা উপাৰ্জন কৰিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব নালাগে। শীৰ্ষ বিষয়াসকলৰ সৈতে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্ক আছে। তেওঁলোকৰ কথা কোৱাৰ ধৰণেৰে যিকোনো লোকৰ হৃদয় জয় কৰে।

    V আখৰৰ পৰা আৰম্ভ হোৱা নাম থকা লোকসকল বহুত পৰিশ্ৰমী। তেওঁলোকক কুবেৰ (God Kuber) দেৱতাৰ দ্বাৰাও আশীৰ্বাদপুষ্ট হয়। তেওঁলোকে যি কামত হাত দিয়ে সেই কামতে সফল হয়। তেওঁলোকৰ ধন আৰু শস্যৰ কোনো অভাৱ নাই। তেওঁলোক হাস্যৰসিকো হয়। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ তীক্ষ্ণ বুদ্ধিৰে প্ৰচুৰ টকা উপাৰ্জন কৰে।

    যিসকল লোকৰ নাম Y আখৰেৰে আৰম্ভ হয় তেওঁলোকো অতি তীক্ষ্ণ বুলি গণ্য কৰা হয়। তেওঁলোকে ধন সংগ্ৰহ কৰাত বহুত আগবাঢ়ি যায়। যাৰ বাবে তেওঁলোকৰ কেতিয়াও ধনৰ অভাৱ নহয়। তেওঁলোকে বিনিয়োগৰ পৰাও যথেষ্ট লাভান্বিত হয়। তেওঁলোকে কাম কৰাৰ ধৰণেই বেলেগ।

    (Disclaimer: এই প্ৰবন্ধৰ তথ্য আৰু পৰামৰ্শ সাধাৰণ বিশ্বাসৰ ওপৰত আধাৰিত। NEWS18 অসম নৰ্থ-ইষ্টে ইয়াৰ সত্যতা নিশ্চিত নকৰে। এইবোৰ নিজে প্ৰয়োগ কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিশেষজ্ঞৰ সৈতে যোগাযোগ কৰি লোৱাটো বাঞ্চনীয়।)

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: