• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Jio Recharge Plan : জিঅ'ৰ এই দুটা আকৰ্ষণীয় ৰিচাৰ্জ প্লেনৰ বিষয়ে জানেনে? সামান্য টকাত অধিক ডাটা আৰু বহু লাভালাভ...

Jio Recharge Plan : জিঅ'ৰ এই দুটা আকৰ্ষণীয় ৰিচাৰ্জ প্লেনৰ বিষয়ে জানেনে? সামান্য টকাত অধিক ডাটা আৰু বহু লাভালাভ...

Best Jio Recharge Plans : জিঅ' মানেই যেন অফাৰৰ এক ভাণ্ডাৰ!

Best Jio Recharge Plans : জিঅ' মানেই যেন অফাৰৰ এক ভাণ্ডাৰ!

Best Jio Recharge Plans : জিঅ' মানেই যেন অফাৰৰ এক ভাণ্ডাৰ!

  • Share this:
জিঅ' মানেই যেন অফাৰৰ এক ভাণ্ডাৰ! প্ৰায় সকলো টেলিকম কোম্পানীয়ে প্ৰিপেইড ৰিচাৰ্জ প্লেনৰ মূল্য বৃদ্ধি কৰিলেও, কিন্তু জিঅ'ৰ এতিয়াও কেইবাটাও ৰিচাৰ্জ প্লেন গ্ৰাহকৰ বাবে লাভজনক বিবেচিত হৈছে।

আজি আপোনাক জনাম জিঅ'ৰ দুটা জনপ্ৰিয় প্লেনৰ বিষয়েঃ

  • ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ ( Reliance Jio ) ২৩৯  টকাৰ ৰিচাৰ্জ প্লেনৰ বৈধতা ২৮ দিন। ইয়াত আপুনি প্ৰতিদিনে ১.৫ জিবি ডাটা পাব। অৰ্থাৎ মুঠ ৪২ জিবি ডাটা উপলব্ধ হ'ব। ইয়াৰ লগতে প্ৰতিদিনে ১০০ টা এছ এম এছ কৰাৰো সুবিধাও আছে। প্ৰতিদিনে ১.৫ জিবি ডাটা সমাপ্ত হোৱাৰ পিছত, আপুনি শীৰ্ষটো ১০ টকাত ৰিচাৰ্জ কৰিব পাৰে। অৰ্থাৎ কম খৰচত ভালেকেইটমান সুবিধা আছে এই প্লেনত ।


আপুনি সকলো নেটৱৰ্কলৈ বিনামূলীয়াকৈ কলিঙৰ সুবিধাও পাব। জিঅ' টিভি (JioTV) , জিঅ' চিনেমা (JioCinema), জিঅ' চিকিউৰিটি (JioSecurity)  আৰু জিঅ' ক্লাউডৰ(JioCloud) বিনামূলীয়া চাবস্ক্ৰিপশ্বন আছে।

  • ৰিলায়েন্স জিঅ'ৰ ২৯৮ টকাৰ ৰিচাৰ্জ প্লেনৰ বৈধতা ৩০ দিন। ইয়াত, জিঅ' গ্ৰাহকসকলে সৰ্বাধিক ২৫ জিবি ডাটা ব্যৱহাৰৰ সুবিধা লাভ কৰিব ৷ ইয়াত কোনো দৈনিক সীমা নাই ৷ ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে আপুনি বিচাৰিলে এদিনত ২৫ জিবি ডাটা ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে ৷ এই ৰিচাৰ্জ প্লেনত, আপুনি প্ৰয়োজন অনুসৰি ৩০ দিনৰ বাবে এই ২৫ জিবি ডাটা ব্যৱহাৰ কৰাৰ সুবিধা লাভ কৰিব ৷ ইয়াৰ উপৰিও, প্ৰতিদিনে ১০০ টা বিনামূলীয়া এছএমএছৰো সুবিধা লাভ কৰিব ।  দেশৰ  সকলো নেটৱৰ্কলৈ বিনামূলীয়া কৈ কলিং সুবিধা । জিঅ' টিভি (JioTV), জিঅ' চিনেমা (JioCinema), জিঅ' চিকিউৰিটি (JioSecurity) আৰু জিঅ' ক্লাউড (JioCloud) এপ উপলব্ধ।

Published by:Himangshu Bhuyan
First published:

শেহতীয়া বাতৰি