মুখ্যপৃষ্ঠা »খবৰ »জীৱন শৈলী »Jioৰ বিশেষ ৰিচাৰ্জ প্লেন! মাত্ৰ ৩ টকা পৰিশোধ কৰি লাভ কৰক ৪ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা, Free Voice Callৰ লগতে আন বহুতো

Jioৰ বিশেষ ৰিচাৰ্জ প্লেন! মাত্ৰ ৩ টকা পৰিশোধ কৰি লাভ কৰক ৪ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা, Free Voice Callৰ লগতে আন বহুতো

দুয়োটা ৰিচাৰ্জ আঁচনিৰ তুলনা কৰিলে ৪৪৭ টকাৰ আঁচনিয়ে ব্যৱহাৰকাৰীক মাত্ৰ ৩ টকা অধিক পৰিশোধ কৰাৰ বাবেই ৪ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা প্ৰদান কৰে।

দুয়োটা ৰিচাৰ্জ আঁচনিৰ তুলনা কৰিলে ৪৪৭ টকাৰ আঁচনিয়ে ব্যৱহাৰকাৰীক মাত্ৰ ৩ টকা অধিক পৰিশোধ কৰাৰ বাবেই ৪ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা প্ৰদান কৰে।

দুয়োটা ৰিচাৰ্জ আঁচনিৰ তুলনা কৰিলে ৪৪৭ টকাৰ আঁচনিয়ে ব্যৱহাৰকাৰীক মাত্ৰ ৩ টকা অধিক পৰিশোধ কৰাৰ বাবেই ৪ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা প্ৰদান কৰে।

  • Share this:
ৰিলায়েন্স জিঅ'ই (Reliance Jio) সময়ে সময়ে গ্ৰাহকসকলৰ বাবে লৈ আনে নতুন ৰিচাৰ্জ প্লেনৰ সুবিধা। শেহতীয়াকৈ কোম্পানীটোৱে গ্ৰাহকসকলৰ বাবে ৫টা নতুন ৰিচাৰ্জ আঁচনি প্ৰৱৰ্তন কৰিছে। ইয়াৰে এটা ৰিচাৰ্জ আঁচনি ৪৪৪ টকা আৰু আনটো ৰিচাৰ্জ হৈছে ৪৪৭ টকাৰ। এই দুয়োটা আঁচনিৰ মাজত মাত্ৰ ৩ টকাৰ পাৰ্থক্য আছে কিন্তু আপুনি দুয়োটা আঁচনিৰে এটাত ৪ দিনৰ অধিক বৈধতা লাভ কৰিব। এই দুয়োটা আঁচনিয়ে ডাটাৰ লগতে গ্ৰাহকসকলক সীমাহীন কলিং সুবিধা প্ৰদান কৰে। অধিক তথ্যৰ বাবে, এই দুটা ৰিচাৰ্জ আঁচনিৰ মাজৰ পাৰ্থক্য আপোনাক কম, যি আপোনাক এক উন্নত ৰিচাৰ্জ বিকল্প বাচনি কৰিবলৈ সুবিধা কৰি দিয়ে।

জিঅ'ৰ ৪৪৪ টকাৰ প্লেন

জিঅ'ৰ ৪৪৪ টকাৰ ৰিচাৰ্জ প্লেনে ব্যৱহাৰকাৰীক ৫৬ দিনৰ বৈধতাৰ সৈতে সীমাহীন কলিঙৰ সুবিধা প্ৰদান কৰে। ইয়াত প্ৰতিদিনে ব্যৱহাৰৰ বাবে ২ জিবি ডাটা আৰু দৈনিক ১০০ এছএমএছ থাকে। আঁচনিখনে ব্যৱহাৰকাৰীসকলক জিঅ' চিনেমা, জিঅ' টিভি, জিঅ' ছিকিউৰিটি, জিঅ' নিউজ আৰু জিঅ' ক্লাউডৰ দৰে এপসমূহত বিনামূলীয়া প্ৰৱেশাধিকাৰ প্ৰদান কৰে।

জিঅ'ৰ ৪৪৭ টকাৰ প্লেন

জিঅ'ৰ ৪৪৭ টকাৰ ৰিচাৰ্জ প্লেনে ব্যৱহাৰকাৰীক ৬০ দিনৰ বৈধতাৰ সৈতে ৫০ জিবি ডাটা প্ৰদান কৰে। ই সীমাহীন কলিঙৰ সৈতে দৈনিক ১০০ এছএমএছ প্ৰদান কৰে। এই আঁচনিখনে জিঅ' চিনেমা, জিঅ' টিভি, জিঅ' নিৰাপত্তা, জিঅ' বাতৰি আৰু জিঅ' ক্লাউডত বিনামূলীয়া প্ৰৱেশাধিকাৰ প্ৰদান কৰে।

মাত্ৰ ৩ টকা অধিক প্ৰদান কৰি লাভ কৰিব ৪ দিনৰ বৈধতা

দুয়োটা ৰিচাৰ্জ আঁচনিৰ তুলনা কৰিলে ৪৪৭ টকাৰ আঁচনিয়ে ব্যৱহাৰকাৰীক মাত্ৰ ৩ টকা অধিক পৰিশোধ কৰাৰ বাবেই ৪ দিনৰ অতিৰিক্ত বৈধতা প্ৰদান কৰে। অৱশ্যে, ৪৪৭ টকাৰ ৰিচাৰ্জ প্লেনত ব্যৱহাৰকাৰীয়ে প্ৰাপ্ত কৰা ডাটা ৪৪৪ টকাৰ আঁচনিতকৈ কম। কিন্তু ৪৪৭ টকাৰ আঁচনিখনত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰয়োজনীয়তা অনুসৰি ৬০ দিনলৈকে ডাটা ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে।

উল্লেখ্য যে, এবছৰ পূৰ্বে জিঅ'ই বন্ধ কৰা ৯৮ টকাৰ প্ৰিপেইড প্লেনো কিছুদিন পূৰ্বে মুকলি কৰিছিল। গ্ৰাহকসকলে এতিয়া ৯৮ টকাৰ প্লেনত ১৪ দিনৰ বৈধতা লাভ কৰিব। ব্যৱহাৰকাৰীসকলে প্ৰতিদিনে ১.৫ জিবি ডাটা লাভ কৰিব। অৱশ্যে, ইয়াত এছএমএছ সুবিধা উপলব্ধ নাই। এই প্লেনত সকলো নেটৱৰ্কত সীমাহীন ভইচ কলিঙৰ সুবিধাও উপলব্ধ আছে। লগতে, জিঅ'টিভি, জিঅ' চিনেমা, জিঅ' ছিকিউৰিটি, জিঅ' নিউজ, আৰু জিঅ' ক্লাউডৰ দৰে এপৰ ছাবছ্ক্ৰিপছ্ন প্ৰদান কৰা হয়।

শেহতীয়া বাতৰি