உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Mother Son Viral Video: পুত্ৰই মাকৰ বাবে কৰিলে এনে কাম, মুগ্ধ হৈ পৰিল আইপিএছ বিষয়াও; শ্বেয়াৰ কৰিলে ভিডিঅ'

    Mother Son Viral Video: পুত্ৰই মাকৰ বাবে কৰিলে এনে কাম, মুগ্ধ হৈ পৰিল আইপিএছ বিষয়াও; শ্বেয়াৰ কৰিলে ভিডিঅ'

    Mother Son

    Mother Son

    Mother Son Viral Video: হৃদয়স্পৰ্শী ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰি আইপিএছ বিষয়া দীপাংশু কাবৰাই শিৰোনামটোত লিখিছিল, "বেটা হো তো এইছা।"

    • Share this:
    শ্ৰৱণ কুমাৰৰ কাহিনী আপুনি নিশ্চয় শুনিছে, যি তেওঁৰ অন্ধ পিতৃ-মাতৃক পাচিত তুলি  তীৰ্থযাত্ৰালৈ লৈ গৈছিল। আজিৰ সময়ত তেওঁৰ দৰে সন্তান পোৱাটো কেৱল কঠিনেই নহয়, অসম্ভৱো। অৱশ্যে, কেতিয়াবা কিছুমান পুত্ৰই এনে কাম কৰে যে মানুহে তেওঁক শ্ৰৱণ কুমাৰ বুলিবলৈ আৰম্ভ কৰে। ছচিয়েল মিডিয়াত এটা ভিডিঅ' ভাইৰেল হৈ আছে য'ত এজন পুত্ৰক তেওঁৰ মাতৃৰ বাবে কিবা কৰা দেখা গৈছে, যাৰ বাবে মানুহে পুত্ৰজনকক প্ৰশংসাৰে উপচাই দিছে।

    আইপিএছ বিষয়া দীপাংশু কাব্ৰাই তেওঁৰ অফিচিয়েল টুইটাৰ একাউণ্টৰ পৰা মাতৃ-পুত্ৰৰ এই ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰিছে। এই ভিডিঅ'টোত তেওঁৰ পুত্ৰৰ কাম দেখি তেওঁ নিজে বিচলিত হৈ পৰিছিল। এই ভাইৰেল ভিডিঅ'টোৱেও মানুহৰ দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছে। ইয়াত, এজন পুত্ৰক তেওঁৰ বৃদ্ধ মাতৃৰ প্ৰতি মৰমৰ নিদৰ্শন দেখা গৈছে। ভিডিঅ'টোত এজন পুত্ৰই তেওঁৰ মাকক স্কার্ফ যুক্ত টুপী পিন্ধাই থকা দেখা গৈছে যাতে মাতৃয়ে ঠাণ্ডা অনুভৱ নকৰে।

    ভিডিঅ'টো লৈ চাই বুজি পাৰি যে মাকৰ বয়স ইমান বেছি যে তেওঁ নিজে টুপীটো পিন্ধিব নোৱাৰে। সেয়ে তেওঁৰ পুত্ৰই তেওঁক সহায় কৰিছিল আৰু এই কাম কৰি পুত্ৰই কেৱল আইপিএছ বিষয়াই নহয়, সকলো ছচিয়েল মিডিয়া ব্যৱহাৰকাৰীৰ হৃদয় জয় কৰিছে। ভিডিঅ'টো চাই মানুহে কৈছে যে এয়া হৈছে আধুনিক সময়ৰ শ্ৰৱণ কুমাৰ।  ভিডিঅ'টো চাওক -



    "বেটা হো তো এইছা"
    হৃদয়স্পৰ্শী ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰি আইপিএছ বিষয়া দীপাংশু কাবৰাই শিৰোনামটোত লিখিছিল, "বেটা হো তো এইছা।" শ্ৰৱণ কুমাৰৰ দৰে এতিয়াও পুত্ৰ আছে বুলি দেখি আনন্দিত হৈছোঁ। মই আশা কৰোঁ যে প্ৰতিটো ঘৰতে ।দি এনে পুত্ৰ থাকিলেহেঁতেন তেন্তে সমাজখনক কেতিয়াও বৃদ্ধাশ্ৰমৰ প্ৰয়োজন নহ'লহেঁতেন।" ভিডিঅ'টো মাত্ৰ ৫ ছেকেণ্ড দীঘল, কিন্তু ইমান চমু ভিডিঅ'টোৱে লাখ লাখ লোকক আকৰ্ষিত কৰিছে। ভিডিঅ'টোমানুহে হৃদয়স্পৰ্শী বুলি বৰ্ণনা কৰিছে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: