• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • যদি আপোনাৰ IQৰ স্তৰ উচ্চ হয়, ১৩ ছেকেণ্ডত ছবিখনত লুকাই থকা হত্যাকাৰীটো বিচাৰক ...

যদি আপোনাৰ IQৰ স্তৰ উচ্চ হয়, ১৩ ছেকেণ্ডত ছবিখনত লুকাই থকা হত্যাকাৰীটো বিচাৰক ...

অপ্টিকেল ইলিউচন ছবিখনে হত্যাকাৰীৰ সন্ধানক প্ৰত্যাহ্বান জনাইছে। যাৰ সন্ধানত আৰক্ষীজনে বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে। কিন্তু এবাৰতে ক'লা আৰু বগা ছবিখনত লুকাই থকা হত্যাকাৰীক কোনেও দেখা নাপাব।

অপ্টিকেল ইলিউচন ছবিখনে হত্যাকাৰীৰ সন্ধানক প্ৰত্যাহ্বান জনাইছে। যাৰ সন্ধানত আৰক্ষীজনে বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে। কিন্তু এবাৰতে ক'লা আৰু বগা ছবিখনত লুকাই থকা হত্যাকাৰীক কোনেও দেখা নাপাব।

অপ্টিকেল ইলিউচন ছবিখনে হত্যাকাৰীৰ সন্ধানক প্ৰত্যাহ্বান জনাইছে। যাৰ সন্ধানত আৰক্ষীজনে বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে। কিন্তু এবাৰতে ক'লা আৰু বগা ছবিখনত লুকাই থকা হত্যাকাৰীক কোনেও দেখা নাপাব।

  • Share this:
আজিকালি, ইণ্টাৰনেটত বিভ্ৰান্তিকৰ ছবিৰে ভৰি পৰিছে। ছবিৰ জৰিয়তে আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা প্ৰমাণ কৰাৰ প্ৰতিযোগিতা আছে। কিছুমান ছবি আছে য'ত গোপন ৰহস্য বিচাৰি উলিওৱাটো এটা কঠিন প্ৰত্যাহ্বান হৈ পৰে। এইটো দাবী কৰা হয় যে অপ্টিকেল ইলিউচন প্ৰত্যাহ্বান সমাধানৰ বাবে কৰিব লগা মগজুৰ ব্যায়ামে মনটো দ্ৰুত কৰে, আপুনি আগতকৈ অধিক বুদ্ধিমান হ'ব পাৰে।

অপ্টিকেল ইলিউচন ছবিখনে হত্যাকাৰীৰ সন্ধানক প্ৰত্যাহ্বান জনাইছে। যাৰ সন্ধানত আৰক্ষীজনে বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে। কিন্তু এবাৰতে ক'লা আৰু বগা ছবিখনত লুকাই থকা হত্যাকাৰীক কোনেও দেখা নাপাব। সেইকাৰণে প্ৰত্যাহ্বানটো ১৩ ছেকেণ্ডত আপোনাৰ উচ্চ আইকিউ স্তৰ প্ৰমাণ কৰিবলৈ দিয়া হৈছে।

হত্যাকাৰীজনক অৰণ্যত লুকাই থকা আপুনি কি দেখিছেনে ?
ক'লা আৰু বগা ছবিৰ জৰিয়তে এটা নতুন অপ্টিকেল ইলিউচন প্ৰত্যাহ্বান আৰম্ভ কৰা হৈছে। ছবিখন অলপ অস্পষ্ট কিন্তু ই ইমান স্পষ্ট যে ছবিখনৰ বাওঁফালে এজন মানুহে হাতত বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে, আনহাতে তিনিৰ পৰা চাৰিজন লোকক ছবিখনৰ মাজত পোনকৈ থিয় হৈ থকা দেখা গৈছে। এইটো কোৱা হৈছিল যে বন্দুক লৈ থিয় হৈ থকা মানুহজন এজন আৰক্ষী যি এজন হত্যাকাৰীৰ সন্ধানত অৰণ্যলৈ আহিছিল। কিন্তু কোনেও চাব নোৱাৰে যে সেই হত্যাকাৰীটো ক'ত আছে। প্ৰত্যাহ্বানকাৰীজনে কৈছে যে হত্যাকাৰীজনেও বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে। এতিয়া এইটো চাবলৈ বাকী আছে যে গুলী চালনাৰ আগৰ ১৩ ছেকেণ্ডত ছবিখনত কৰবাত লুকাই থকা অপৰাধীজনক কোনে বিচাৰি পাইছে। গতিকে আপুনি মনৰ ঘোঁৰা চলায় আৰু হত্যাকাৰী ক'ত লুকাই আছে ক'ব। সহায় হিচাপে, আমি আপোনাক কওঁ যে ছবিখনৰ সোঁফালে থকা গছবোৰৰ চাৰিওফালে হত্যাকাৰীৰ এক অস্পষ্ট চিত্ৰ আছে।



ছবিখনৰ সোঁফালে থকা গছবোৰৰ মাজত হত্যাকাৰীৰ চিত্ৰটো দেখা গৈছিল।
ছবিখনৰ সোঁফালে গছ দুটাৰ মাজত এটা অস্পষ্ট চিত্ৰ আছে। যদি আপুনি চতুৰ হয়, আপুনি সোনকালে হত্যাকাৰীৰ এক আভাস পাব পাৰে। যিয়ে আৰক্ষীজনৰ ফালে বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে। আগতে, মানুহে বহুত চাইছিল, কিন্তু ছবিখনৰ বাওঁফালে থিয় হৈ থকা ক'লা প্ৰতিচ্ছবি থকা ব্যক্তিজনে বন্দুক লৈ থিয় হৈ আছে বুজি পোৱাত ব্যৰ্থ হৈছিল। কোনেও এইটো বুজি পোৱা নাছিল। আশা কৰোঁ, এতিয়া আপোনাৰ সকলো বিভ্ৰান্তি আঁতৰি গৈছে। কাৰণ আপুনি এতিয়া ছবিখনত লুকাই থকা হত্যাকাৰীক দেখিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি