• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • এই সংখ্যাটো আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত আছে নেকি? যদি আছে, জীৱনলৈ আহিব সুখ আৰু সমৃদ্ধি

এই সংখ্যাটো আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত আছে নেকি? যদি আছে, জীৱনলৈ আহিব সুখ আৰু সমৃদ্ধি

এই সংখ্যাটো আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত আছে নেকি? যদি আছে, জীৱনলৈ আহিব সুখ আৰু সমৃদ্ধি

এই সংখ্যাটো আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত আছে নেকি? যদি আছে, জীৱনলৈ আহিব সুখ আৰু সমৃদ্ধি

সংখ্যা বিজ্ঞানৰ মতে ৪ সংখ্যাটোৱে প্ৰকৃততে স্বস্তিকাৰ চাৰিটা বাহুক প্ৰতিনিধিত্ব কৰে। যিয়ে জীৱনত অনুশাসন, প্ৰজ্ঞা আৰু জ্ঞান, ধন-সম্পত্তি আনে।

  • Share this:
সংখ্যা বিজ্ঞানৰ মতে ৪ সংখ্যাটোৱে প্ৰকৃততে স্বস্তিকাৰ চাৰিটা বাহুক প্ৰতিনিধিত্ব কৰে। যিয়ে জীৱনত অনুশাসন, প্ৰজ্ঞা আৰু জ্ঞান, ধন-সম্পত্তি আনে। যদি কোনো ব্যক্তিৰ মোবাইল নম্বৰ ছিৰিজত এই সংখ্যাটো থাকে তেন্তে তেওঁৰ বুদ্ধিমত্তা সঠিক দিশত আছে আৰু তেওঁলোক কঠোৰ পৰিশ্ৰমী আৰু নিয়ম মানি চলে। ফলত তেওঁলোকৰ জীৱন সুচাৰুৰূপে চলি থাকে আৰু তেওঁলোক আনৰ বাবে উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হয়।

এনে লোক জীৱনৰ প্ৰতিটো খোজতে সফল হয়। সকলো যে ভাল তেনে নহয়। মুদ্ৰাৰ আন এটা পিঠিও আছে। যেনে - যদি তেওঁলোকে স্বতন্ত্ৰভাৱে কাম কৰে, যদি আন লোকে তেওঁলোকৰ অধীনত কাম কৰে তেন্তে তেওঁলোকে তেওঁলোকক বিশ্বাস কৰিব নোৱাৰে। মূলতঃ তেওঁলোক কঠোৰ বাস্তৱবাদী। এতিয়া চাওঁ মোবাইল নম্বৰ ছিৰিজত ৪ সংখ্যাৰ উপস্থিতিৰ অৰ্থ কি।

যদি আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত ৪ সংখ্যাটো মাত্ৰ এবাৰহে আছেঃ

এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰীয়ে সাধাৰণতে কামত আনন্দ লাভ কৰে আৰু সকলো ক্ষেত্ৰতে তেওঁলোকৰ ইতিবাচক মনোভাৱ থাকে। তেওঁলোকে নিজৰ নিজৰ ধাৰণা আৰু পৰিকল্পনা উপভোগ কৰে। আনকি সুপৰিকল্পিতভাৱে তেওঁলোকৰ কাম আৰম্ভ আৰু শেষ হয়। আৰু এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰীৰ জীৱনৰ এইটোৱেই সৰ্বোত্তম কথা। তেওঁলোকে বিচাৰে তেওঁলোকৰ চৌপাশ সকলো সময়তে পৰিষ্কাৰ হৈ থকা। আৰু সংগীত আৰু হস্তশিল্পৰ প্ৰতি তেওঁলোকৰ আগ্ৰহো বেছি। আৰু কঠিন কাম এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰীয়ে গ্ৰহণ কৰি সম্পূৰ্ণ কৰে।

আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত যদি ৪ সংখ্যাটো দুবাৰ আছেঃ

যাৰ মোবাইল নম্বৰ #৪ দুবাৰকৈ থাকে, তেওঁলোকক দিয়া কামবোৰ নিষ্ঠাৰে সম্পূৰ্ণ কৰে। নিজৰ ধনেৰেও কাম সম্পূৰ্ণ কৰে। তেওঁলোকে কোনো কাম হাতত ল’বলৈ কুণ্ঠাবোধ নকৰে। আৰু কামৰ পৰা জিৰণি লৈ ভাল নাপায়। ফলত তেওঁলোকৰ মাজত কাম বন্ধ কৰাৰ প্ৰৱণতা নাথাকে। এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰীয়ে সম্পূৰ্ণ উৎসাহ আৰু আগ্ৰহেৰে কাম কৰে। আনকি তেওঁলোকৰ কামেও আনক প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। কাৰণ ক’ব পাৰি যে এনে মোবাইল নম্বৰধাৰীৰ কামে বহু কথাই কয় আৰু তেওঁলোকৰ প্ৰতিভাক নিশ্চিতভাৱে স্বীকৃতি দিয়া হয়।

যদি আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত ৪ সংখ্যাটো তিনিবাৰ আছেঃ

এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰীসকল সাধাৰণতে সুপৰিকল্পিত আৰু সময়মতে কাম কৰা হয়। কিন্তু বহু সময়ত তেওঁলোকে নিজৰ জ্ঞান আৰু সামৰ্থ্যৰ সঠিক ব্যৱহাৰ কৰিব নোৱাৰে। যিটো অতি ক্ষতিকাৰক হৈ পৰে। আৰু এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰী কৃপণ স্বভাৱৰ, গতিকে খৰচ কৰাৰ আগতে দুবাৰ চিন্তা কৰে।

যদি আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত ৪ সংখ্যাটো চাৰিবাৰ বা ততোধিক বাৰ আছেঃ

যিসকল লোকৰ মোবাইল নম্বৰ ছিৰিজত চাৰিবাৰ বা চাৰিবাৰতকৈ অধিক ৪ সংখ্যাটো থাকে তেওঁলোকে সাধাৰণতে কোনো সিদ্ধান্তত উপনীত হ’ব নোৱাৰে। ফলত কাম হাতলৈ আহিলেও তেওঁলোকৰ বহুত পলম হয়। ফলত তেওঁলোকে বিভিন্ন ক্ষেত্ৰত ভাল সুযোগ হেৰুৱাই পেলায়। যিবোৰ কামত কষ্ট আৰু কষ্টৰ প্ৰয়োজন হয়, সেইবোৰ কামত তেওঁলোকে পাৰদৰ্শিতা দেখুৱায়। কিন্তু সময়ৰ হিচাপ নাই, যাৰ ফলত কাম শেষ কৰাত যথেষ্ট পলম হয়। ফলত এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰীয়ে আশা কৰা ধৰণৰ ফলাফল লাভ কৰিব নোৱাৰে আৰু ইয়াৰ বাবেই তেওঁলোক বৰ অসুখী।

যদি আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰত এবাৰো ৪ সংখ্যাটো নাথাকেঃ

এনে মোবাইল নম্বৰ ধাৰীসকল সাধাৰণতে এলেহুৱা স্বভাৱৰ। বহুত দেৰিকৈ সাৰ পোৱা। তেওঁলোকে নিজকে শ্ৰম নিবিড় কামৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিবলৈ পছন্দ কৰে। সুপৰিকল্পিতভাৱে বিত্তীয় দিশটো পৰিচালনা কৰিব নোৱাৰে। কাম শেষ কৰাত যথেষ্ট পলমো হয়।
Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি