• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Rashifal: চাকৰি লাভ, হাতলৈ আহিব ধন, প্ৰেমতো শুভ! আজিৰ দিনটো কাৰ কিদৰে পাৰ হ'ব? জানি লওক

Rashifal: চাকৰি লাভ, হাতলৈ আহিব ধন, প্ৰেমতো শুভ! আজিৰ দিনটো কাৰ কিদৰে পাৰ হ'ব? জানি লওক

ভাৰতীয়ৰ মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ আধাৰত ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়।

ভাৰতীয়ৰ মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ আধাৰত ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়।

ভাৰতীয়ৰ মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ আধাৰত ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়।

  • Share this:
ভাৰতীয়ৰ মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ আধাৰত ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। ইংৰাজীত, ৰাশিফলক চান চাইন বুলি কোৱা হয়।

মেঘ ৰাশিঃ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক আজিৰ দিনটোত যথেষ্ট জটিল যেন লাগিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰুদ্ধে কিছু ব্যৱস্থা ল'ব পাৰে।

বৃষ:  আপোনাৰ ওপৰত ইতিবাচক প্ৰভাৱ পেলাব। আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত সহকৰ্মী আৰু অধীনস্থ সকলৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব।

মিথুন: আপুনি আৰু আপোনাৰ সঙ্গী দুয়ো শেহতীয়াকৈ বহুত ব্যস্ত হৈ আছে সেয়েহে আজিৰ দিনটোত নিজৰ বাবে ওলাব কিছু সময়। কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ উৎকৃষ্ট প্ৰদৰ্শনৰ বাবে আপুনি আজি প্ৰশংসা লাভ কৰিব।

কৰ্কট: প্ৰেমৰ পৰিপূৰ্ণ সম্পৰ্ক উপভোগ কৰিবলৈ অহংকাৰক স্থান নিদিয়াই ভাল। আজিৰ দিনটো ব্যয়বহুল হ'ব পাৰে!।

সিংহ: যদি সম্পৰ্কত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ দ্বিধা হয়, বন্ধু এজনৰ পৰামৰ্শ আজি ল'ব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল।

কন্যা ৰাশি: কামৰ চাপৰ বাবে, ইয়াৰ বিষয়ে সময় দিয়াটো অলপ কঠিন, কিন্তু আপুনি ইয়াক সঠিকভাৱে চম্ভালিব পাৰিব। কেৰিয়াৰত এক অতি প্ৰয়োজনীয় পৰিৱৰ্তন হ'ব।

তুলা: সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি সুখী আৰু সন্তুষ্ট। আজি এটা নতুন চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱ থাকিব পাৰে।

বৃশ্চিক: আপোনাৰ প্ৰিয়জনক আজি আপোনাৰ সহায় আৰু সমৰ্থনৰ প্ৰয়োজন। কামৰ প্ৰতি আপোনাৰ সমৰ্পণে এতিয়া ফল প্ৰদান কৰা আৰম্ভ কৰিব।

ধনু: কেৱল সামাজিক চাপৰ বাবে সম্পৰ্কবোৰ টানি নিদিব। আজি উপাৰ্জন আৰু কেৰিয়াৰ প্ৰভাৱিত হ'ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি: বেলেগ সংস্কৃতি বা বেলেগ দেশত থকা কাৰোবাৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অফিচৰ ৰোমাঞ্চে আপোনাক চুম্বকৰ দৰে আকৰ্ষিত কৰিব।

কুম্ভ: আপোনাৰ খুব ওচৰৰ কোনোবা আছে যিয়ে আপোনাক সঁচাকৈয়ে ভাল পায়। ব্যয় বৃদ্ধি হ'ব পাৰে, সেয়েহে কিবা কিনাৰ আগতে বা কৰবাত বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে সাৱধান হোৱাভাল।

মীন: আপোনাৰ ৰোমান্টিক প্ৰকৃতি আৰু আচৰণে আজি আপোনাৰ সঙ্গীক আচৰিত কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজিৰ দিনটোত ভাল ফলাফল পাব পাৰে।
Published by:Himangshu Bhuyan
First published: