உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Horoscope Today : ২২ জুনৰ ৰাশিফল, এইকেইটা ৰাশিৰ লোকসকল আজি সাৱধানে থাকক!

    Horoscope Today : ২২ জুনৰ ৰাশিফল, এইকেইটা ৰাশিৰ লোকসকল আজি সাৱধানে থাকক!

    দিনটো আৰম্ভ কৰাৰ পূৰ্বে জানি লওক আপোনাৰ আজিৰ দিনটো কেনে যাব।

    দিনটো আৰম্ভ কৰাৰ পূৰ্বে জানি লওক আপোনাৰ আজিৰ দিনটো কেনে যাব।

    দিনটো আৰম্ভ কৰাৰ পূৰ্বে জানি লওক আপোনাৰ আজিৰ দিনটো কেনে যাব।

    • Share this:


    মেষ : আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভালে থাকিব। সম্পৰ্কত কোনো ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন আহিব পাৰে। আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক বিনিয়োগ আৰু কঠোৰ পৰিশ্ৰমে সুফল লৈ আহিব।

    বৃষ : আপোনাৰ নিকট বন্ধুৱে আপোনাৰ সৈতে কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য শ্বেয়াৰ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ হাঁহি–আনন্দৰ মনোভাৱেই আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ চাবিকাঠি। কৰ্মক্ষেত্ৰত সামান্য সমস্যা হ’ব পাৰে।

    মিথুন : জীৱনৰ নানা সমস্যাই আপোনাৰ স্বাস্থ্যত প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। আপুনি আজি বেছি ৰোমাণ্টিক ভাৱত থাকিব। আপুনি সাধাৰণতে শান্ত পৰিৱেশত কাম কৰিবলৈ ভাল পায়। কিন্তু আজি মেজাজ নষ্ট হ’ব পাৰে।

    কৰ্কট : কামৰ চাপত আজি মানসিক অশান্তি হ’ব পাৰে। জ্বৰত ভুগিব পাৰে। যিসকলে ট্ৰেভেল আৰু ট্যুৰিজিমৰ ব্যৱসায়কৰে তেওঁলোকৰ বাবে দিনটো ভাল।

    সিংহ : আজি কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু ছিৰিয়াছ কোনো প্ৰকল্পত কাম কৰিব লাগিব পাৰে। ব্যস্ততাৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰতিদিনৰ ৰুটিন বিঘ্নিত হ’ব পাৰে।

    কন্যা : আজি আপোনাৰ গুণ আৰু কামৰ দক্ষতাক বহুতে প্ৰশংসা কৰিব। সংগীৰ সৈতে কোনো বিষয় লৈ অমত হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰুদ্ধে কিছুমান পদক্ষেপ লোৱা হ’ব পাৰে।

    তুলা বহুতে আজি আপোনাক ভুল বুজিব পাৰে। আপুনি এনেকুৱা কাৰোবাৰ সৈতে দেখা কৰিবলৈ যাব পাৰে যাক আপুনি খুবেই পছন্দ কৰে। আজি খুব ভাল কামৰ অফাৰ পাব পাৰে।

    বৃশ্চিক : নিজৰ সামাজিক জীৱনক উপভোগ কৰক। সম্পৰ্কত কোনো সমস্যা হ’লে সেয়া সমাধান কৰাৰ দিন আজি।

    ধনু : দৈনিক ৰুটিন মানি চলাটো বিৰক্তিৰ হ’লেও ভালৰ বাবে সেয়া কৰিব লাগিব। সংগীৰ বিষয়ে আজি নতুন কিবা জানিব পাৰিব। আপুনি সম্প্ৰতি লোকচান কৰিছে, এতিয়া বিনিয়োগৰ জৰিয়তে সেয়া ঘূৰাই পাব পাৰে।

    মকৰ : আজিৰ দিনটো বিভ্ৰান্তিৰে ভৰপূৰ। ইনফেকচনৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো খুব ভাল।

    কুম্ভ : কল্পনা আৰু বাস্তৱৰ পাৰ্থক্য বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক। মানসিক চাপৰ পৰা নিজকে মুক্ত ৰাখিবলৈ নিয়মিত ব্যায়াম কৰক। এনেকুৱা কোনো লোকৰ সৈতে দেখা হ’ব পাৰে যিয়ে আপোনাক সুন্দৰ কামৰ সুযোগ দিব।

    মীন : আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অস্বাস্থ্যকৰ খাদ্য খাইছে। ইয়াৰ ফলত সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। আৰ্থিক বিষয়ত নানা ধৰণৰ সুযোগ আহিব পাৰে।

    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: