• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Horoscope Today: ২৮ ছেপ্তেম্বৰৰ ৰাশিফল, কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো

Horoscope Today: ২৮ ছেপ্তেম্বৰৰ ৰাশিফল, কেনে যাব আজি আপোনাৰ দিনটো

দিনটোৰ আৰম্ভণিতে জানি লওক আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ভাগ্যফল।

দিনটোৰ আৰম্ভণিতে জানি লওক আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ভাগ্যফল।

দিনটোৰ আৰম্ভণিতে জানি লওক আজিৰ দিনটোৰ আপোনাৰ ভাগ্যফল।

  • Share this:
মেষ ৰাশিঃ আজি ব্যৱসায়িক বিষয়ত সিদ্ধান্ত লওঁতে স্পষ্ট মনেৰে কাম কৰিব। অপ্ৰয়োজনীয় কামত আপোনাৰ সময় অপচয় নকৰিব, অন্যথা ধন হেৰুৱাব আৰু সুযোগো হেৰুৱাৰ সম্ভৱনা থাকিব।

প্ৰতিকাৰ– ভগৱান গণেশক মোদক আগবঢ়াব।

বৃষ ৰাশিঃ আজি দিনটোত ভাগ্যই আপোনাক বিত্তীয় বিষয়ত সমৰ্থন কৰিব। প্ৰতিষ্ঠিত ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত হোৱাৰ দিশ আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত চুৰি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে গতিকে সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব। আপুনি অনলাইন প্ৰৱঞ্চনাৰ ভুক্তভোগী হ'ব পাৰে।

প্ৰতিকাৰ– হনুমান মন্দিৰত নাৰিকল আগবঢ়াব।

মিথুন ৰাশিঃ আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে আৰ্থিকভাৱে ভাল নহ'ব। আপুনি হঠাতে কিছু কাম কৰিবলৈ ঋণ ল'ব লগা হ’ব পাৰে। যিকোনো নথিপত্ৰত স্বাক্ষৰ কৰাৰ আগতে সাৱধানে পঢ়িব যাতে কোনো বিপদৰ পৰা বাচিব পৰা যায়।

প্ৰতিকাৰ– আদিত্য হৃদয়ষ্টোট্ৰম মন্ত্ৰ পঢ়িব।

কৰ্কট ৰাশিঃ আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতিৰ লক্ষণ আছে। দীঘলীয়া সময় ৰৈ থকা ধন লাভ কৰাৰ আশা দেখা পোৱা গৈছে। কিন্তু সেই ধন ঘৰুৱা ব্যয়ৰ বাবে ব্যৱহাৰ নকৰিব, সঠিক পৰামৰ্শৰ সৈতে বিনিয়োগ কৰিলে আপুনি ভৱিষ্যতে ডাঙৰ লাভালাভ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

প্ৰতিকাৰ– গৰুক গুড় খুৱাব।

সিংহ ৰাশিঃ আজি আপুনি ভাগ্যৰ বলত সুযোগ লাভ কৰিব, চাকৰিটোত পদোন্নতি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। টকা খৰচ কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰিব নহ’লে আপুনি ভৱিষ্যতে বিপদত পৰিব লগা হ’ব পাৰে। আজিৰ দিনটোত সঞ্চয় কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব।

প্ৰতিকাৰ– দৰিদ্ৰ লোকসকলক খাদ্য সামগ্ৰী দান কৰিব।

কন্যা ৰাশিঃ আজি আপোনাৰ কাৰ্যালয়ৰ কাম প্ৰভাৱিত হ'ব পাৰে। বিষয়াসকলৰ দৃষ্টিত আপোনাৰ ভাবমূৰ্তি কিছু নষ্ট হ'ব পাৰে। আকস্মিক পৰিমাণৰ আৰ্থিক লাভ হোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। আপুনি কোনো লোককে চকু মুদি বিশ্বাস নকৰিব।

প্ৰতিকাৰ– কৃষ্ণ মন্দিৰত ময়ূৰৰ পালক আগবঢ়াব।

তুলা ৰাশিঃ কৰ্মক্ষেত্ৰত যথেষ্ট পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। আপুনি মনোৰম ফলাফল পাব আজি। দিনটো ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে অসুবিধাজনক হ'ব। আজি দিনটোত যিকোনো চুক্তি কৰাৰ আগতে সাৱধানে চিন্তা কৰিব।

প্ৰতিকাৰ– হনুমান চালিচা আবৃত্তি কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশিঃ আজি আপোনাৰ
কামত সফল হ'লে আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি হ'ব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থাত উন্নতিৰ সম্ভাৱনা থাকিব। আপোনাৰ দৰদাম বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিবাহিত জীৱনত সুন্দৰ থাকিব।

প্ৰতিকাৰ– ভগৱান শিৱৰ ওচৰত অভিষেক কৰক।

ধনু ৰাশিঃ আজি ব্যৱসায়িক লেনদেনত লাভ পাব পাৰে। আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি আৱদ্ধ হৈ থকা ধন সহজে ঘূৰাই পাব পাৰে আজিৰ দিনটোত। অপ্ৰয়োজনীয় বস্তুত সময় অপচয় নকৰিব আৰু একেলগে দুটা কাম নকৰিব। পৰিয়ালটোত এক উৎসৱমুখৰ পৰিৱেশ থাকিব।

প্ৰতিকাৰ– জ্যেষ্ঠসকলৰ আশীৰ্বাদ লৈ ঘৰৰ পৰা ওলাই যাব।

মকৰ ৰাশিঃ আজি দিনটো ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে ভাল হ’ব। আপুনি ভাল লেনদেন পোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। একে সময়তে, নিযুক্তি প্ৰাপ্ত লোকসকলৰ বাবে সময় অনুকূল নহয়। আৰ্থিকভাৱে লোকচান হ'ব পাৰে সেয়েহে সাৱধান হ'ব। কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়াৰ আগতে চিন্তা কৰি ল’ব।

প্ৰতিকাৰ– ঔম নমঃ শিৱায় ১০৮ বাৰ পঢ়িব।

কুম্ভ ৰাশিঃ আজি বিত্তীয় পৰিস্থিতি অধিক অৱনতি হ'ব পাৰে। আকস্মিক সমস্যা জীৱনত বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। অপ্ৰত্যাশিত লোকচানৰো সম্ভাৱনা আছে। আজি দিনটোত ভাল কথাটো হ'ল আপুনি পৰিয়ালৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

প্ৰতিকাৰ– ৰাম মন্দিৰত বহি ৰাম ৰক্ষা ষ্টোট্ৰা পাঠ কৰিব।

মীন ৰাশিঃ আজি সকলোকে লগত লৈ যাবলৈ চেষ্টা কৰিব। পৰিৱৰ্তনৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব পাৰে। যিকোনো বিষয়ত ভাতৃ-ভগ্নীৰ মাজত উত্তেজনা বৃদ্ধি হ'ব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি আৱদ্ধ হৈ থকা ধন সহজে পুনৰুদ্ধাৰ কৰিব পাৰিব।

প্ৰতিকাৰ– ভগৱান হনুমানৰ কাষত ঘিউৰ চাকি জ্বলাব।
Published by:Sehnaz Begum
First published:

শেহতীয়া বাতৰি