• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Horoscope Today: ৰাশিফল ২৭ ডিচেম্বৰ; আজিৰ দিনটো কাৰ কেনেকুৱা হ'ব চাওক...

Horoscope Today: ৰাশিফল ২৭ ডিচেম্বৰ; আজিৰ দিনটো কাৰ কেনেকুৱা হ'ব চাওক...

ভাৰতীয় নিয়ম মতে চন্দ্ৰৰ অৱস্থানৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। গতিকে ইংৰাজীত ৰাশিক চান চাইন (Sun Sign) বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত, জন্মদিন অনুসৰি, এয়া স্পষ্ট হয় এজন ব্যক্তিৰ ৰাশি (Horoscope Today)।

ভাৰতীয় নিয়ম মতে চন্দ্ৰৰ অৱস্থানৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। গতিকে ইংৰাজীত ৰাশিক চান চাইন (Sun Sign) বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত, জন্মদিন অনুসৰি, এয়া স্পষ্ট হয় এজন ব্যক্তিৰ ৰাশি (Horoscope Today)।

ভাৰতীয় নিয়ম মতে চন্দ্ৰৰ অৱস্থানৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। গতিকে ইংৰাজীত ৰাশিক চান চাইন (Sun Sign) বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত, জন্মদিন অনুসৰি, এয়া স্পষ্ট হয় এজন ব্যক্তিৰ ৰাশি (Horoscope Today)।

  • Share this:
ভাৰতীয় নিয়ম মতে চন্দ্ৰৰ অৱস্থানৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজীঅনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। গতিকে ইংৰাজীত ৰাশিক চান চাইন (Sun Sign) বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত, জন্মদিন অনুসৰি, এয়া স্পষ্ট যে এজন ব্যক্তি কি ৰাশিৰ।

আপোনাৰ জন্মদিনৰ সৈতে মিলাওক আৰু চাওক যে আপোনাৰ ৰাশি চিহ্নই আজি কি নিৰ্ধাৰণ কৰিছে !

মেষ ৰাশি: ২১ মাৰ্চৰ পৰা ১৯ এপ্ৰিললৈ। আজি, আৱেগবোৰ চাৰিওফালে থাকিব, কামত আৱেগবোৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, নতুবা সমস্যা হ'ব।

বৃষ: এপ্ৰিল ২০ ৰ পৰা মে। সকলোৰে কিছুমান সীমাবদ্ধতা আছে, যদি আপুনি আজি ইয়াক নাচায়, ই সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব।

মিথুন ৰাশি : মে ২১ ৰ পৰা ২০ জুন। আজি পৰিকল্পনা অনুসৰি একো নহ'ব, সেয়েহে মনোভাৱ শান্ত ৰাখিব লাগিব।

কৰ্কট ৰোগ : জুন ২১ ৰ পৰা জুলাই। আজি আনৰ সমস্যাত জড়িত নহ'ব, নিজকে আনৰ ডিঙিত নিদিব।

সিংহ : জুলাই ২৩ ৰ পৰা আগষ্ট। আপুনি আজি আনক দোষ নিদিয়াকৈ আপোনাৰ কান্ধত দায়িত্ব ল'ব লাগিব, ইয়াৰ বাবে সাজু থাকিব লাগিব।

কন্যা : আগষ্ট ২৩ ৰ পৰা ছেপ্টেম্বৰ ২২। অনুমানৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি আজি আনক বিচাৰ নকৰিব, নিজকে শান্ত ৰাখিব।

তুলা : ছেপ্টেম্বৰৰ২৩ ৰ পৰা অক্টোবৰ। আপুনি আজি আৱেগ ৰক্ষা কৰি আপোনাৰ পেছাদাৰী জীৱনৰ ভাৰসাম্য ৰাখিব লাগিব, নিজকে সংযত ৰাখিব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি : অক্টোবৰ ২৩ ৰ পৰা ২১ নৱেম্বৰ। আজি স্পষ্টকৈ কোৱা সম্ভৱ নহয়, প্ৰয়োজন হ'লে তৰ্ক নিৰ্ধাৰণ কৰা ভাল।

ধনু : ২২ নৱেম্বৰৰ পৰা ২১ ডিচেম্বৰ। আজি আপুনি কামৰ পাহাৰবোৰ চম্ভালিব লাগিব, ইয়াক নিয়ন্ত্ৰণ নকৰাকৈ সকলোবোৰ একেলগে ভাগ বতৰা কৰিব লাগিব।

মকৰ : ২২ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১৯ জানুৱাৰীলৈ। আজি কামত মনোযোগ দিয়ক, অন্যথা সৰু সমস্যাও বাঢ়িব।

কুম্ভ ৰাশি : জানুৱাৰী ২০ ৰ পৰা ফেব্ৰুৱাৰী ১৮। আজি, আপুনি হতাশা ৰক্ষা কৰিব লাগিব, কাৰো সৈতে দুৰ্ব্যৱহাৰ নকৰিব।

মীন ৰাশি : ফেব্ৰুৱাৰী ১৯ ৰ পৰা মাৰ্চ ২০। আজি কোনো কামত নিজকে জোৰ নকৰিব, কিন্তু নিজকে পেক আপ কৰা আৰু পিছত আৰম্ভ কৰাটো ঠিক আছে।

(Disclaimer: এই প্ৰবন্ধৰ তথ্য সাধাৰণ বিশ্বাসৰ ওপৰত আধাৰিত। News18 অসমে এয়া নিশ্চিত নকৰে। এইবোৰ কাৰ্যকৰী কৰাৰ আগতে সংশ্লিষ্ট বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ লওক)

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি