মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» জীৱন শৈলী

»Horoscope Today: আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ! চাওক আপোনাৰ বাবে আজিৰ দিনটো কেনেকুৱা ?

Horoscope Today: আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ! চাওক আপোনাৰ বাবে আজিৰ দিনটো কেনেকুৱা ?

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:August 27, 2021, 9:48 AM IST
Horoscope Today: আজিৰ দিনটোৰ ৰাশিফল ! চাওক আপোনাৰ বাবে আজিৰ দিনটো কেনেকুৱা ?
Horoscope Today, 27 August 2021: আপোনাৰ জন্মদিনৰ সৈতে মিলাওক আৰু চাওক যে আপোনাৰ ৰাশি চিহ্নই আজি আপোনাৰ বাবে কি নিৰ্ধাৰণ কৰিছে !

Horoscope Today, 27 August 2021: আপোনাৰ জন্মদিনৰ সৈতে মিলাওক আৰু চাওক যে আপোনাৰ ৰাশি চিহ্নই আজি আপোনাৰ বাবে কি নিৰ্ধাৰণ কৰিছে !

  • Share this:
ভাৰতীয় মতে চন্দ্ৰৰ অৱস্থানৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। গতিকে ইংৰাজীত ৰাশিক চান চাইন (Sun Sign) বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত, জন্মদিন অনুসৰি নিৰ্ণয় কৰা হয় ৰাশি।

আপোনাৰ জন্মদিনৰ সৈতে মিলাওক আৰু চাওক যে আপোনাৰ ৰাশি চিহ্নই আজি আপোনাৰ বাবে কি নিৰ্ধাৰণ কৰিছে!

মেষ ৰাশি (Aries): ২১ মাৰ্চৰ পৰা ১৯ এপ্ৰিললৈ। মানুহ যিমানেই ঘনিষ্ঠ নহওঁক কিয়, আজি মনটো উৰি যোৱাৰ আগতে আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব।

বৃষ (Taurus): এপ্ৰিল ২০ ৰ পৰা মে' ২০ লৈ। নতুন কিবা শিকাৰ বাবে ভাল দিন, সেয়েহে আপোনাৰ মনত সংকোচ নকৰিব।

মিথুন ৰাশি (Gemini): মে' ২১ ৰ পৰা ২০ জুন। টকা উপাৰ্জনৰ পথ মুকলি কৰিব, কিন্তু নিশ্চিত নোহোৱাকৈ আলোচনা নকৰিব।

কৰ্কট (Cancer): জুন ২১ ৰ পৰা ২২ জুলাই। আজিৰ মূল মন্ত্ৰ হৈছে আত্মবিশ্বাস, আজি সকলো বাধা অতিক্ৰম কৰা হ'ব।

সিংহ (Leo): জুলাই ২৩ ৰ পৰা ২২ আগষ্ট। স্মৃতি ভৰ্তি মনটোৱে সিদ্ধান্ত লোৱাত ভুল কৰে, সেয়েহে আজি আপোনাৰ মূৰটো শীতল ৰখাটো প্ৰয়োজনীয়।

কন্যা (Virgo): আগষ্ট ২৩ ৰ পৰা ছেপ্টেম্বৰ ২২। বহু দিনৰ পিছত এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক যি লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰাত সহায়ক হ'ব!

তুলা (Libra): ছেপ্টেম্বৰৰ ২৩ ৰ পৰা ২২ অক্টোবৰ। আজি ৰাজনৈতিক যিকোনো বিষয়ে মন্তব্য দিব নালাগে, খং চম্ভালিব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি (Scorpio): অক্টোবৰ ২৩ ৰ পৰা ২১ নৱেম্বৰ। যদি এটা নিৰ্দিষ্ট প্ৰকল্পৰ বাবে নিৰ্দিষ্ট কিবা শিকাৰ প্ৰয়োজন হয় তেন্তে দিনটো এই কাৰ্যৰ বাবে ভাল।

ধনু (Sagittarius): ২২ নৱেম্বৰৰ পৰা ২১ ডিচেম্বৰ। আজি আপুনি সহজে আনৰ মন বুজি পাব আৰু ভৱিষ্যতৰ ইংগিতো পাব।

মকৰ (Capricorn): ২২ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১৯ জানুৱাৰীলৈ। কৰ্মস্থানত অংশীদাৰীত্ব উন্নত কৰাত সহায় কৰিব, আজি ব্যক্তিগত সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি (Aquarius): জানুৱাৰী ২০ ৰ পৰা ফেব্ৰুৱাৰী ১৮। দিনটো কামৰ জৰিয়তে অতিবাহিত কৰা হ'ব, হাতৰ কাম সহজে সম্পূৰ্ণ হ'ব।

মীন ৰাশি (Pisces): ফেব্ৰুৱাৰী ১৯ ৰ পৰা মাৰ্চ ২০। দৈনন্দিন কামৰ পৰিৱৰ্তে আজি সৃষ্টিশীল বস্তুৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়াটোৱে ইয়াক উন্নত কৰাত সহায় কৰিব।
Published by: Kokil Sarma
First published: August 27, 2021, 9:48 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি