• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Horoscope Today: ৰাশিফল ২৪ মাৰ্চ- আপোনাৰ জন্মদিন অনুসৰি মিলাই চাওক আজি দিনটো আপোনাৰ কেনেকুৱা হ'ব ?

Horoscope Today: ৰাশিফল ২৪ মাৰ্চ- আপোনাৰ জন্মদিন অনুসৰি মিলাই চাওক আজি দিনটো আপোনাৰ কেনেকুৱা হ'ব ?

Horoscope Today: ভাৰতীয় নিয়ম মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। ইংৰাজীত, ইয়াক সূৰ্য চিহ্ন বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত জন্মদিন অনুসৰি এজন ব্যক্তিৰ ৰাশিফল চোৱা হয়।

Horoscope Today: ভাৰতীয় নিয়ম মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। ইংৰাজীত, ইয়াক সূৰ্য চিহ্ন বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত জন্মদিন অনুসৰি এজন ব্যক্তিৰ ৰাশিফল চোৱা হয়।

Horoscope Today: ভাৰতীয় নিয়ম মতে, চন্দ্ৰৰ স্থিতিৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ৰাশিফল গণনা কৰা হয়। কিন্তু ইংৰাজী অনুসৰি, এই ক্ষেত্ৰত সূৰ্যক অগ্ৰাধিকাৰ দিয়া হয়। ইংৰাজীত, ইয়াক সূৰ্য চিহ্ন বুলি কোৱা হয়। এই ক্ষেত্ৰত জন্মদিন অনুসৰি এজন ব্যক্তিৰ ৰাশিফল চোৱা হয়।

  • Share this:
মেষ: ২১ মাৰ্চৰ পৰা ১৯ এপ্ৰিললৈ। জীৱনত বহুতো নতুন উন্মোচন হ'ব। আজি, আপুনি কামত অতি আত্মবিশ্বাসী অনুভৱ নকৰিলেও, আপোনাৰ অনিশ্চয়তা লুকুৱাই ৰখাটো বুদ্ধিমানৰ কাম।

বৃষ: এপ্ৰিল ২০ ৰ পৰা মে ২০। আনকি আপুনি নিজকে এক নিৰ্দিষ্ট পৰিস্থিতিৰ পৰা বাহিৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিলেও, ফলাফল খুব ভাল নহ'ব। সমস্যা আৰু কৰ্মক্ষেত্ৰত ইয়াৰ সাম্ভাব্য জটিলতা পৰিহাৰ কৰিবলৈ আগতীয়া অভিজ্ঞতা ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰি।

মিথুন: মে ২১ৰ পৰা ২০জুন। যদি আপুনি স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অৱগত হয় তেন্তে মহান দিনটো উপভোগ কৰিব পাৰি। যিসকল গভীৰ সম্পৰ্কত আছে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কক আন এটা স্তৰলৈ লৈ যাব পাৰে।

কৰ্কট: ২১ জুনৰ পৰা ২২ জুলাইলৈ। প্ৰেম জীৱন আজি যথেষ্ট সক্ৰিয় হ'ব পাৰে। দুগুণ উৎসাহেৰে প্ৰদৰ্শন কৰাৰ বাবে নিম্ন শ্ৰেণীৰ কৰ্মচাৰীৰ প্ৰশংসা লাগে।

সিংহ: জুলাই ২৩ ৰ পৰা ২২ আগষ্ট। আজি আপুনি এক অজেয় শক্তিৰ দৰে অনুভৱ কৰিব। ৰোমান্টিক সম্পৰ্কত এতিয়া জটিলতা সৃষ্টি হ'ব পাৰে। এটা নতুন প্ৰকল্পত যোগদান কৰিলে আনৰ বাবে খুব কম সময় থাকিব।

কন্যা ৰাশি: ২৩ আগষ্টৰ পৰা ২২ ছেপ্টেম্বৰলৈ। আজিৰ দিনটো বিশৃংখলতা আৰু বিভ্ৰান্তিৰে আৰম্ভ হ'ব পাৰে। কাৰ্যালয়ৰ অমীমাংসিত কাম আজি পৃথকে কৰিব লাগিব পাৰে।

তুলা: ছেপ্টেম্বৰ ২৩ ৰ পৰা ২২ অক্টোবৰ। আজি এটা নতুন দিশ পোৱা যাব পাৰে। প্ৰেম আৰু ৰোমান্টিক বিষয়ত গম্ভীৰ হোৱাৰ বাবে সময় উপযুক্ত। কেৰিয়াৰৰ পৰিৱৰ্তনৰ দিন আহি আছে।

বৃশ্চিক: অক্টোবৰ ২৩ ৰ পৰা ২১ নৱেম্বৰ। দাবীৰে ভৰা এটা দিন। চকুৰ বিশেষ যত্ন ল'ব লাগে, বিশেষকৈ যদি কামৰ বাবে চকুৰ ওপৰত যথেষ্ট চাপ থাকে। আনৰ প্ৰশংসাত আজি সম্পূৰ্ণৰূপে সন্তুষ্ট হ'ব।

ধনু: ২২ নৱেম্বৰৰ পৰা ২১ ডিচেম্বৰ। আজি যথেষ্ট নিষ্ঠাৱান আৰু আত্মবিশ্বাসী মনোভাৱ থাকিব। তৃতীয় ব্যক্তি এজনৰ হস্তক্ষেপ হ'ব পাৰে। কেৰিয়াৰত, আজি বহুতো ডাঙৰ আৰু সৰু সফলতাৰ ভৱিষ্যতবাণী কৰিব পাৰি।

মকৰ ৰাশি: ২২ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১৯ জানুৱাৰীলৈ। গ্ৰহটোৰ আপেক্ষিক স্থিতিৰ বাবে দিনটো অলপ বিভ্ৰান্তিকৰ হ'ব পাৰে। আপোনাৰ সঙ্গীৰ সৈতে সৰু কাজিয়া হ'ব পাৰে।

কুম্ভ: জানুৱাৰী ২০ ৰ পৰা ফেব্ৰুৱাৰী ১৮। অলসতাৰ বাবে দিনটো নষ্ট কৰাৰ কোনো অৰ্থ নাই। যদি বিনিয়োগৰ বিষয়ে বিবাদ হয়, ইয়াক নিষ্পত্তি কৰাৰ বাবে এয়া সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ সময়।

মীন: ফেব্ৰুৱাৰী ১৯ ৰ পৰা ২০ মাৰ্চ। এটা আনন্দময় দিন। দিনটো ৰোমাঞ্চৰ বাবে উপযুক্ত। দিনটো এটা নতুন ব্যৱসায়িক উদ্যোগ লোৱাৰ বাবে সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি